Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Jasnofioletowy Ligustr niezalogowany
31 lipca 2018r. o 21:43
pis to zorganizowana antypolska grupa przestępcza i banda chamów i ...i

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 lipca 2018r. o 22:04
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): ...
@Pannazdzieckiem - nad pieniądzem władzę będzie można odzyskać dzisiaj w jeden sposób. Musi nastąpić totalna degrengolada gospodarcza i społeczna po kolejnej wojnie światowej. Ale po to wymyślono wojnę hybrydową, żeby wszystko trzymać dalej po staremu. Na razie tylko różna półśrodki można stosować, tak jak obecnie Włochy się przymierzają.
Uważaj na zimne piwo w taki upał :)


Szczypior , ja nie wiem jak odzyskać władzę nad pieniądzem , ale wiem dlaczego zostałem antypisowcem , a mianowicie mają większość parlamentarną i dalej H... D... i kamieni kupa , jak za POpaprańców.
Wojny wolał bym uniknąć , bo czytałem wspomnienia Kieżuna , aczkolwiek mogę się z Tobą zgodzić , że łżeszelity wojny pragną . Piwo mi nie przeszkadza , jak widać na załączonym obrazku ... szczególnie zimne :D Właśnie wróciłem do domu , bo Przyjaciela eskortowałem ... no i mam jeszcze zimne piwo :D

Ale miałbym do Ciebie pytanko , masz jaja i rzucisz własnym Nazwiskiem publicznie , bo Lucjan i Przemo mają jaja :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Zaślaz niezalogowany
31 lipca 2018r. o 23:14
Pannazdzieckiem napisał(a): [Lucjan i Przemo mają jaja :)


Jaja to miała Kora .Nie dała się klechom do końca.

http://www.gazeta.pl/0,0.html?mtp=9#mtpanchor?&utm_source=pushpushgo&utm_medium=push&utm_campaign=Gazeta_push
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
31 lipca 2018r. o 23:25
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): ...
@Pannazdzieckiem - nad pieniądzem władzę będzie można odzyskać dzisiaj w jeden sposób. Musi nastąpić totalna degrengolada gospodarcza i społeczna po kolejnej wojnie światowej. Ale po to wymyślono wojnę hybrydową, żeby wszystko trzymać dalej po staremu. Na razie tylko różna półśrodki można stosować, tak jak obecnie Włochy się przymierzają.
Uważaj na zimne piwo w taki upał :)


Szczypior , ja nie wiem jak odzyskać władzę nad pieniądzem , ale wiem dlaczego zostałem antypisowcem , a mianowicie mają większość parlamentarną i dalej H... D... i kamieni kupa , jak za POpaprańców.
Wojny wolał bym uniknąć , bo czytałem wspomnienia Kieżuna , aczkolwiek mogę się z Tobą zgodzić , że łżeszelity wojny pragną . Piwo mi nie przeszkadza , jak widać na załączonym obrazku ... szczególnie zimne :D Właśnie wróciłem do domu , bo Przyjaciela eskortowałem ... no i mam jeszcze zimne piwo :D

Ale miałbym do Ciebie pytanko , masz jaja i rzucisz własnym Nazwiskiem publicznie , bo Lucjan i Przemo mają jaja :)


Pannozdzieckiem, to nie kwestia jaj :)
To kwestia spokoju :). Nie chce mi się, zwłaszcza na tym forum, zbyt poważnych polemik prowadzić. Za dużo tu różnych dziwnych (teraz to nie cenz ur,a bolec.info ) ludzi pisze i chce pisać o sprawach, o których nie maja zielonego pojęcia. Jak fobiak na przykład :).
Tam gdzie jest to istotne i warte tego - zawsze bez nicków rozmawiam. A tutaj obiecywałem sobie, że szkoda czasu i nie ma sensu pisać.Tylko takie osoby jak Ty, szukające chociaż błądzące, powodują że się odzywam.
Pozdrawiam i dobrej nocy po dobrym winku życzę :).
Kiedyś spotkamy się w realu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
31 lipca 2018r. o 23:36
ot.. qoorwa odezwal sie specjalista od manifestu, sluchaj karonia a pozniej sie wymadrzaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Zaślaz niezalogowany
31 lipca 2018r. o 23:53
fobiak napisał(a): ot.. qoorwa odezwal sie specjalista od manifestu, sluchaj karonia a pozniej sie wymadrzaj


Umiesz liczyć , licz na siebie. Po kiego hoo, ja Ci jakieś Karonie ?.To żed panna nie umie sama główkować to nie znaczy że Ty też. 3maj fason.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oliwkowa Języczka niezalogowany
31 lipca 2018r. o 23:55
Hallo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 sierpnia 2018r. o 0:03
LISTA HAŃBY pis i po

PiS okazuje się gorszą kontynuacją skompromitowanych PO paprańców.

Elektorat zaś nie godny komentarza -- gównojady.[img=1533074638_71z1ttd.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza