Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Białobrązowa Kobea niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 14:11
M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworudy Różanecznik napisał(a): pis to zdrajcy Polski amen

będę to powtarzał do skutku aż ich zamkną i z znikną z powierzchni ziemi
Wiem że nie byłeś komuchem tylko dlaczego odpowiadają Tobie metody walki politycznej stosowane w PRL , z jednej strony krytyka komunistycznego prokuratora z drugiej tęsknota za zamykaniem ludzi o innych jak ty poglądach , czysta hipokryzja .

Lucek a skąd ty się w tym mieście wziąłeś .???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnoszary Cytryniec niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 14:26
Różanecznik nie pij tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Malwa niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 15:25
M21W2 napisał(a):


W dzisiejszych "Faktach po Faktach" w TVN 24 pojawił się były minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski. To co powiedział, przejdzie do historii najbardziej absurdalnych wypowiedzi telewizyjnych. Mianowicie, przyznał, że to Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe stoi za sukcesem programu Rodzina 500+.


Choć przed wyborami parlamentarnymi w 2015 roku posłowie Platformy Obywatelskiej, jak i sam Donald Tusk, byli przeciwni wprowadzeniu programu Rodzina 500+, to teraz uważają to... za swoją zasługę. To szczyt zakłamania, jakiego - wydawałoby się - nie da się osiągnąć. A jednak Bogdanowi Zdrojewskiemu się udało.


Gdzieś ty chłopie słyszał,że Zdrojewski przypisał PO zasługę za 500+.Ja słuchałem i oglądałem i nic takiego nie słyszałem ani nie widziałem.No,chyba ,że w tej twojej :
http://niezalezna.pl/232369-smiech-na-sali-zdrojewski-twierdzi-ze-500-to-zasluga-po-i-psl.
A,to już inna sprawa - oni tacy wiarygodni i obiektywni jak TVP - akurat dla ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 sierpnia 2018r. o 15:59
Chłopie , Zielonobiała Malwo nie oglądam TVN , nie interesuję się publicystyką grozy i histerii mógłbym Tobie podać inne żródła informacji tylko po co , będziesz miał tą samą odpowiedź . Słucham za to wypowiedzi Schetyny i spółki którzy twierdzą że wszystko co dobre za rządów PiS to zasługa PO-PSL .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowa Szarotka niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 16:28
~~Jaskraworudy Różanecznik napisał(a): pisowce arcy szkodniki Polski WON

dyrektorkowi zaraz żyłka pęknie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Sadziec niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 16:34
Polska była w ruinie do 25 pażdziernika 2015 roku tj. do dnia wyborów parlamentarnych które wygrał PIS.
26 pażdziernika po ruinie nie było śladu.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
4 sierpnia 2018r. o 16:43
Stanowisko Kukiz 15 na apel do Policji p[odpisany między innymi przez trzech byłych Prezydentów , Wałęsę , Kwaśniewskiego i Komorowskiego - ( Pawel Kukiz
2 sierpnia o 18:06 ·
Co do tego, że Policja bezwarunkowo powinna być oddzielona od partii politycznych - czy to od PiS czy PO, czy jakiejkolwiek- żadnych wątpliwości nie mam i od zawsze tak uważam.
Ale nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać gdy czyta się, że Bul podpisuje się pod apelem: "zwracamy się do policjantów, a zwłaszcza ich dowódców, aby pamiętali, że policja nie jest własnością jednej partii".
Czy Bul zapomniał, jak w 2015 roku na polecenie polityczne policjanci musieli strzelać z gumowych kul do Górników? Zapomniał Bul, jak pałowano na Marszach Niepodległości?
A ten drugi (obok Bula), ten z goleniem słabowitym, zapomniał jak jego kolesie z PZPR kazali milicji pacyfikować Kopalnię Wujek i tłuc pałami przy byle okazji aż do 1989 roku, kiedy Goleń był prominentnym członkiem partii?
Jedynie Bolek jest usprawiedliwiony. Tyle w życiu podpisał różności, że jedna więcej czy mniej - nie ma znaczenia. A poza tym działał pod przykryciem i w sumie sam już chyba nie wie dla kogo.)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Wiciokrzew niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 17:06
M21W2 napisał(a): Chłopie , Zielonobiała Malwo nie oglądam TVN , nie interesuję się publicystyką grozy i histerii mógłbym Tobie podać inne żródła informacji tylko po co , będziesz miał tą samą odpowiedź . Słucham za to wypowiedzi Schetyny i spółki którzy twierdzą że wszystko co dobre za rządów PiS to zasługa PO-PSL .


Prostaku ,złapano cię na łgarstwie to ględzisz że słuchasz Schetyny i dlatego napisałeś dokładnie tak jak ,,niezależna''.
Plantatorze ,a może ty jesteś redaktorem tego portalu ? Trochę dziwi że potrzebny jest im w redakcji prymityw. Pisujesz dla nich ,prawda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza