Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Butelkowy Lubczyk niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 10:53
idź człowieczku na słoneczko na trawkę uśmiechnij się a nie tutaj od samego rana publikujesz swoją propagandę:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 sierpnia 2018r. o 11:24
~~Malinowy Bukszpan napisał(a):
M21W2 napisał(a):


W dzisiejszych "Faktach po Faktach" w TVN 24 pojawił się były minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski. To co powiedział, przejdzie do historii najbardziej absurdalnych wypowiedzi telewizyjnych. Mianowicie, przyznał, że to Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe stoi za sukcesem programu Rodzina 500+.


Choć przed wyborami parlamentarnymi w 2015 roku posłowie Platformy Obywatelskiej, jak i sam Donald Tusk, byli przeciwni wprowadzeniu programu
Rodzina 500+, to teraz uważają to... za swoją zasługę. To szczyt zakłamania, jakiego - wydawałoby się - nie da się osiągnąć. A jednak Bogdanowi Zdrojewskiemu się udało.


Prymitywny prymitywie ,robolu .
Zastanawiałem się skąd u ciebie ,słabo wykształconym, taka słowna finezja ?
Znalazłem , zerżnąłeś bezczelnie z n/w .strony .
Człowiek z wiochy wyjdzie ,wiocha z wieśniaka nie zawsze.

http://niezalezna.pl/232369-smiech-na-sali-zdrojewski-twierdzi-ze-500-to-zasluga-po-i-psl
Wolę być prymitywem , robolem niż wykształconym prymitywem ziejącym pogardą do robotników tym wpisem pokazałeś jakie oblicze posiada duża grupa pseudo inteligencji skupionej lub wspierającej PO i N . Zadam Tobie pytanie co było pierwsze wieś czy miasto , w mieście mieszkałem przez większość mojego życia teraz cieszę się że mieszkam na wsi bo bardzo bym się wstydził za miejskiego imbecyla gardzącego człowiekiem ze wsi . Dziękuję że uzupełniłeś za mnie to co ja powinienem zrobić , moje niedopatrzenie a pożyteczny dziwny czlowiek daje popis głupoty i bezczelności . Mam nadzieję że nie zostanie nic zmoderowane - Lucjan Złotkowski .


Dopisane 04.08.2018r. o godz. 11:00:

Niewiele zmieniono może być dziwny człowiek choć napisałem i bardziej pasuje - id.... jo ..ta .


Dopisane 04.08.2018r. o godz. 11:24:

~Rudy Chmiel napisał(a): A ja popijając poranną kawkę przypomnę wam słowa pewnego ,znanego człowieka
Tam gdzie policjant zarabia więcej od nauczyciela rodzi się dyktatura
To tyle bo mam gdzieś pis,...ow i ich kuśtykającego
prezesinę
No pisowskie tuby
Klepać klawiszami ....hahaha
Falco
:) Słowa pewnego znanego człowieka - Włodzimierza Lenina to - Państwo w którym policjant zarabia więcej od nauczyciela to Państwo policyjne . W minionej epoce nie było policji tylko milicja więc tej nazwy używano i było to uzasadnione . O zarobkach w tych dwóch zawodach poszukaj sam . Pisząc o dyktaturze pokazujesz brak wiedzy w temacie więc bez komentarza .




Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Różanecznik niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 11:25
pis to zdrajcy Polski amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 sierpnia 2018r. o 11:34
~~Jaskraworudy Różanecznik napisał(a): pis to zdrajcy Polski amen
Jesteś monotematyczny

dotyczący lub związany z jednym tematem, potocznie: mówiący ciągle o tym samym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Różanecznik niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 11:36
pis to zdrajcy Polski amen

będę to powtarzał do skutku aż ich zamkną i z znikną z powierzchni ziemi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Moszenki niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 11:49
co u was znaczy słowo "amen"? bo u nas katolików - "niech tak się stanie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 sierpnia 2018r. o 11:53
~~Jaskraworudy Różanecznik napisał(a): pis to zdrajcy Polski amen

będę to powtarzał do skutku aż ich zamkną i z znikną z powierzchni ziemi
Wiem że nie byłeś komuchem tylko dlaczego odpowiadają Tobie metody walki politycznej stosowane w PRL , z jednej strony krytyka komunistycznego prokuratora z drugiej tęsknota za zamykaniem ludzi o innych jak ty poglądach , czysta hipokryzja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Śnieguliczka niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 12:34
M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworudy Różanecznik napisał(a): pis to zdrajcy Polski amen

będę to powtarzał do skutku aż ich zamkną i z znikną z powierzchni ziemi
Wiem że nie byłeś komuchem tylko dlaczego odpowiadają Tobie metody walki politycznej stosowane w PRL , z jednej strony krytyka komunistycznego prokuratora z drugiej tęsknota za zamykaniem ludzi o innych jak ty poglądach , czysta hipokryzja .


Ten ktoś nie kuma co to hipokryzja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.