Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Jaskraworudy Różanecznik niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 7:13
pisowce arcy szkodniki Polski WON
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudy Chmiel niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 7:45
A ja popijając poranną kawkę przypomnę wam słowa pewnego ,znanego człowieka
Tam gdzie policjant zarabia więcej od nauczyciela rodzi się dyktatura
To tyle bo mam gdzieś pis,...ow i ich kuśtykającego
prezesinę
No pisowskie tuby
Klepać klawiszami ....hahaha
Falco
:)




Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Perowskia niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 8:31
Cześć ' Rudy'


to jest Jaskinia Platońska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białawoszara Miesiącznica niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 8:32
Rudy Chmiel przypomnę ci słowa jednego wybitnego psychologa , tam gdzie pojawia się chęć wichrzenia i bezpodstawnej manipulacji obywatelami o niskim stopniu samodecydowania własnych poczynań , następuje nieodwracalny przyrost ...izmu .
Każdy chce obsługiwać betoniarkę popijając kawkę rano .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudy Chmiel niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 8:56
Siemanko
Tu raczej trudno o jaskinie ;)

Czy to że posiory manipulują wszędzie gdzie mogą nie pokazują tym że dopadł ich ...izm?
Śmieszniejsze jest to że mają stosunkowo wielu zwolennikow co pokazuje jak ...ne mamy społeczeństwo które nie potrafi się uczyć i wyciągać własnych wniosków ...
"Betoniarka" powiadasz?
Niech będzie ...
Ale dzięki niej i pracy własnych rąk posiedzę tu jeszcze długo,długo...hahaha
Pracowałem na to a nie sprzedawałem się dla pisowskiej jałmużny
Ja mam zaplanowany dzień a ty?
Klepanie klawiszy?
Powodzenia...nie ustawiaj...hahaha

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Lubczyk niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 10:09
bolki mazgułki fackloosiołki won
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Żywotnik niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 10:27
Rudy Chmiel a moze ty tez tak juz masz ,zwidy ,omamy, nie bierz dopalaczy ,
gwarantowane ze przejdzie.
Ciężki przypadek. Zbigniew Hołdys: "Rozmawiam z rodziną przez szyfrowane komunikatory"
Opublikowano dnia 02.08.2018 11:48
Zbigniew Hołdys był gościem w programie "Fakty po faktach" na antenie TVN24. Z tego co mówił artysta wynika, że czuje się inwigilowany przez obecną władzę - rozmawia z rodziną przez szyfrowane komunikatory, opowiedział także o sytuacji, gdy jechał na rozmowę do TVN i samochód zajechał mu drogę.

A ja dalej kawka ciastko ,i PiS Hurrrraaaaaaa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 sierpnia 2018r. o 10:46
LISTA HAŃBY pis

Zabobonność pislamistów osiąga granice absurdu. Zamiast myśleć z postępem i na przyszłość .......... bez komentarza.[img=1533372147_6xkmdh1.jpg]



Dopisane 04.08.2018r. o godz. 10:46:

[img=1533372369_yq7apfl.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.