Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Srebrzystobiały Barwinek niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 8:50
~~Białawoszary Suchodrzew napisał(a): Pislamiści jak Afganistańscy Talibowie .Dać im więcej władzy i karabiny.
Ciekawe kto pierwszy poszedł by do odstrzału ?[

ja wiem na 100%



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowa Budleja niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 8:51
~~Karmelowopłowa Czereśnia napisał(a):
~~Smolisty Tulipan napisał(a):
~~Smolisty Tulipan napisał(a):
~~Fioletowa Kalia napisał(a):
targowica resortowe dzieci mazgułki tępe bolki z obniżoną emeryturą i fackloosiołki wwwon
Sami odejdą, dziadki natury nie oszukają.
i dobrze
Pewnie że dobrze :)



:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Ligustr niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 8:52
~~Srebrzystobiały Barwinek napisał(a):
~~Białawoszary Suchodrzew napisał(a): Pislamiści jak Afganistańscy Talibowie .Dać im więcej władzy i karabiny.
Ciekawe kto pierwszy poszedł by do odstrzału ?[

ja wiem na 100%




Na pewno DT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Macierzanka niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 11:27
~~Ołowianoszary Ligustr napisał(a):
~~Srebrzystobiały Barwinek napisał(a):
~~Białawoszary Suchodrzew napisał(a): Pislamiści jak Afganistańscy Talibowie .Dać im więcej władzy i karabiny.
Ciekawe kto pierwszy poszedł by do odstrzału ?[

ja wiem na 100%




Na pewno DT


Kim jest DT żeby tak się go obawiać ? Pislamisci będą strzelali do tych co ich najbardziej wkurzają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Barwinek niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 11:34
czyli?
pan em?
san escobar?
falco?
przecież nie będą strzelać do swojaków w typie magister czy alter
ten drugi zreszta głęboko się ''zakonspirował ''a z pierwszego cieknie taka wazelina że niedługo sam w niej się utopi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
16 sierpnia 2018r. o 12:24
~~Srebrzystobiały Barwinek napisał(a): czyli?
pan em?
san escobar?
falco?
przecież nie będą strzelać do swojaków w typie magister czy alter
ten drugi zreszta głęboko się ''zakonspirował ''a z pierwszego cieknie taka wazelina że niedługo sam w niej się utopi
Ci wyżej wymienieni mogą czuć się bezpieczni , swoimi komentarzami pracują na korzyść PiS . Czytając wasze wpisy nie mam wątpliwości że wróciłoby to co było , cytować ministra Sienkiewicza ?. Mnie przekonaliście , zagłosuję na PiS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Grzybień niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 12:34
Wars napisał(a):
~~Srebrzystobiały Barwinek napisał(a): czyli?
pan em?
san escobar?
falco?
przecież nie będą strzelać do swojaków w typie magister czy alter
ten drugi zreszta głęboko się ''zakonspirował ''a z pierwszego cieknie taka wazelina że niedługo sam w niej się utopi
Ci wyżej wymienieni mogą czuć się bezpieczni , swoimi komentarzami pracują na korzyść PiS . Czytając wasze wpisy nie mam wątpliwości że wróciłoby to co było , cytować ministra Sienkiewicza ?. Mnie przekonaliście , zagłosuję na PiS .


No dokładnie, czasami mam wrażenie, że pis płaci panu m
Miałem nie chodzić na wybory, ale po przeczytaniu wypocin pana m, to kurcze muszę ruszyć dup.ę .... i zagłosować na pis, bo obecnie nie ma na kogo innego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 12:51
Wars napisał(a):
~~Srebrzystobiały Barwinek napisał(a): czyli?
pan em?
san escobar?
falco?
przecież nie będą strzelać do swojaków w typie magister czy alter
ten drugi zreszta głęboko się ''zakonspirował ''a z pierwszego cieknie taka wazelina że niedługo sam w niej się utopi
Ci wyżej wymienieni mogą czuć się bezpieczni , swoimi komentarzami pracują na korzyść PiS . Czytając wasze wpisy nie mam wątpliwości że wróciłoby to co było , cytować ministra Sienkiewicza ?. Mnie przekonaliście , zagłosuję na PiS .



Masz rację Wars :). Ja osobiście nie lubię socjalistów z PiSu, a w szczególności zgadzam się z opinia prof. Nowaka na temat Kaczyńskiego. Link do wywiadu z Nowakiem umieściłem ze dwa dni temu.
Z drugiej jednak strony trzeba bezstronnie stwierdzić, że tzw. opozycja i jej zwolennicy, w tym wymienieni przez Ciebie, to jednak żenujący poziom. Strasznie im TNV i GW w głowach namieszali :). I mało co już rozumieją. Ot, taka totalna głupota.
Popracuj jednak też nad zwolennikami PiSu, bo na tym forum część z nich prezentuje poziom intelektualny z dolnej strefy stanów niskich. Mało rzeczowych opinii podobnych do Twoich. Oni z kolei myślą, że wspierają PiS, a tak naprawdę każdego myślącego od PiSu odpychają. No tak już mamy - na górze kłótnie w większości pozbawione merytorycznych argumentów i sporo chamstwa po obydwu stronach politycznego konfliktu, to i na dole tak się bawią. Taka już bezmyślność i uprawianie kultu swojej partii w narodzie i ciężko będzie to uporządkować w najbliższych latach. Na horyzoncie nie widać żadnej postaci, która potrafiłaby naród zjednoczyć. A brak jedności może nas sporo kosztować, bo widać idą ciężkie czasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.