Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Złotordzawa Macierzanka niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 13:49
Wars napisał(a):
~~Srebrzystobiały Barwinek napisał(a): czyli?
pan em?
san escobar?
falco?
przecież nie będą strzelać do swojaków w typie magister czy alter
ten drugi zreszta głęboko się ''zakonspirował ''a z pierwszego cieknie taka wazelina że niedługo sam w niej się utopi
Ci wyżej wymienieni mogą czuć się bezpieczni , swoimi komentarzami pracują na korzyść PiS . Czytając wasze wpisy nie mam wątpliwości że wróciłoby to co było , cytować ministra Sienkiewicza ?. Mnie przekonaliście , zagłosuję na PiS .


Warsik , kolejowa dieta ci szkodzi.Pisałeś to w trakcie rozwolnienia ? Wypalasz się gościu.Słabe to jest tak jak cały pislamistan. Cienkie bolki udające cysorzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnik niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 14:11
STOP
PODŁEJ
ZMIANIE

NIGDY
WIĘCEJ
pis

21.X.2018
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Barwinek niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 14:23
prawda :)
banda nieudaczników ,oszustów i chamów
szyszko,pawłowicz ,błaszczak ,macierewicz ,kempa ,pawłowicz ,chazan ,kryże ,piotrowicz ...
lista jest długa a mnie szkoda czasu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
16 sierpnia 2018r. o 15:36
Złotordzawa Macierzanka , ~Śnieżnik , ~Srebrzystobiały Barwinek , klepiecie jedno i to samo uwierzcie w siebie , stać was na więcej .


Dopisane 16.08.2018r. o godz. 15:36:

Już prosiłem przeciwników PiS aby choć jeden przedstawił program Porozumienia Obywatelskiego - PO i N - i przekonał mnie do zmiany mojego poparcia dla PiS , nie dość że się nie doczekałem to nie widzę wpisu np. zagłosuję na PO bo …….. , zagłosuję na Nowoczesną bo ………. , a może powrót postkomunistów z SLD wam odpowiada .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Żeniszek niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 16:00
Po co ci program .Te pieniądze nam się należały ,wystarczy nie kraść ,prokurator Piotrowicz krzyczący ,,precz z komuną" .Tyle starczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 16:04
Wars napisał(a): Złotordzawa Macierzanka , ~Śnieżnik , ~Srebrzystobiały Barwinek , klepiecie jedno i to samo uwierzcie w siebie , stać was na więcej . Dopisane 16.08.2018r. o godz. 15:36:Już prosiłem przeciwników PiS aby choć jeden przedstawił program Porozumienia Obywatelskiego - PO i N - i przekonał mnie do zmiany mojego poparcia dla PiS , nie dość że się nie doczekałem to nie widzę wpisu np. zagłosuję na PO bo …….. , zagłosuję na Nowoczesną bo ………. , a może powrót postkomunistów z SLD wam odpowiada .


Warsie, ale przecież PO i .N mają program! Jednopunktowy - odsunąć PiS od władzy, nawet za cenę interwencji zewnętrznej! A potem się zobaczy :).
Nie mów więc, że nie mają programu! Jest to po prostu program odzwierciedlający możliwości intelektualne "totalnej opozycji" :).
Ale dam Ci zadanie - przekonaj mnie do PiSu na tej samej zasadzie czyli pokazując dobry program i jego realizację. Jak dla mnie PiS przede wszystkim nie realizuje swoich bardzo ważnych obietnic wyborczych. Podtrzymuje światopoglądową linię PO wypracowaną za Kopacz - popierają konwencję antyrodzinną (dla zmylenia nazywaną antyprzemocową), blokują ustawę antyaborcyjną, popierają na forum międzynarodowym organizacje LGBTAGDRTV.., popierają koncerny wprowadzające GMO i środki ochrony roślin zabijające masowo pszczoły, wprowadzili najostrzejszy program szczepień na życzenie koncernów, nie popierają polskiego górnictwa (polecam artykuł w ostatnim Kurierze Wnet na temat kopalni Krupiński, ... Tą listę można ciągnąć, a jak do tego dodamy pisanie ustaw dla naszego Sejmu przez Mosad, sprowadzenie banksterów z J P Morgan za nasze pieniądze (Morawiecki dał im 20 mln$! na zainstalowanie się w Polsce) i podobne działania to słabo to widzę. A nie przekonuje mnie głosowanie na PiS tylko dlatego, że to mniejsze zło niż PO. No pewnie, że mniejsze, ale dalej zło :(
Ale warto PiS konstruktywnie krytykować - może coś do nich dotrze i się poprawią. Tylko, że jak ktoś życzliwie i konstruktywnie krytykuje, to zaraz go od ruskich agentów PiSowscy posłowie i PiSowskie gazety wyzywają (np. Lichocka czy Sakiewicz z GP).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Wilczomlecz niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 16:57
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a):
~~Karmelowopłowa Czereśnia napisał(a):
~~Smolisty Tulipan napisał(a):
~~Smolisty Tulipan napisał(a):
~~Fioletowa Kalia napisał(a):
targowica resortowe dzieci mazgułki tępe bolki z obniżoną emeryturą i fackloosiołki wwwon
Sami odejdą, dziadki natury nie oszukają.
i dobrze
Pewnie że dobrze :)



:D
Mają moje poparcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kirowy Rozpław niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 16:57
Wars- jeśli popierasz PiS to nie warto Cię przekonywać do jakiejkolwiek partii. Politycznie jesteś już skażony i bezużyteczny. Ta polityczna sekta zaraża nieuleczalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza