Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

18910
#Wars nieaktywny
17 sierpnia 2018r. o 15:43
Panie M , jesteśmy znajomymi z faceboka , jestem starszy Przemku od Ciebie o dwa lata , zrezygnowałem z debaty z Tobą bo powtarzasz się aż do znudzenia .


Dopisane 17.08.2018r. o godz. 15:29:

~~Złotordzawa Macierzanka , przeczytaj co Pan M napisał i spróbuj to własnymi słowami skomentować , jeżeli wymagam zbyt wiele a podejrzewam że tak to przepraszam . - ( Podwijasz ogon czy pyskujesz z tyldy ? ) - to bardzo pasuje do was wszystkich niezalogowanych kwiatków , dziś Macierzanka jutro jakieś inne polne ziele .


Dopisane 17.08.2018r. o godz. 15:43:

~Szmaragdowozielona Acidantera , - pokazałeś tak " wysoki " poziom kultury osobistej że mama powinna być z Ciebie dumna - Pozdrawiam serdecznie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 17:03
Wars napisał(a): ~~Lawendowoniebieski Szczypiorek ,- poruszyłeś tematy mało mnie interesujące , poza dwoma to jest górnictwo i pszczelarstwo . Co do górników to zapewne wiesz że za rządów PiS ustały strajki wdrożono program naprawczy , kopalnie deficytowe za poprzednich rządów stały się dochodowe , prawdą jest że węgiel nieco podrożał ale jest tak prawie we wszystkich krajach , rośnie popyt , rosną ceny . Co do pszczół jako pszczelarz jestem tym zainteresowany , naukowcy biją na alarm i stawiają coraz to inne przyczyny tego stanu . W moim przypadku tylko raz miałem problem na 35 lat , była to zakaźna choroba - zgnilec amerykański . Nie wiem skąd czerpiesz swoje informacje jakoby Morawiecki miał dać komuś 20 mln. $ z naszych podatków , jakby to była prawda to totalni nie zostawiliby na nim suchej nitki , żyjemy w czasach gdzie w mediach jest więcej fejków niż rzetelnych i prawdziwych informacji . Nie ma i nie było ideałów , zagłosowałem na PiS nie jako ich żelazny elektorat , tylko jako ten co ma dość afer i nieudolnych rządów PO-PSL już tyle o tym ja i inni pisaliśmy że nie będę się powtarzał . PiS-owi zaufałem , jak do tej pory nie zawiodłem się , co dla mnie jest sukcesem kierujący się nienawiścią zamienią w porażkę , zresztą to rząd swoimi działaniami a nie ja mam kogokolwiek do nich przekonywać a to co wyprawiają współcześni targowiczanie to jest prawdziwa HAŃBA . Ale warto PiS konstruktywnie krytykować , z tym się zgadzam tylko wskaż mi kogoś na tym forum co to robi , ja tego nie robię z prostego powodu - źle bym się czuł w towarzystwie nienawistnych demagogów , wyznawców jedynej prawdy - PiS JEST BE . Dopisane 17.08.2018r. o godz. 15:12:
~Kirowy Rozpław , - Dziękuję Panie doktorze za diagnozę , jesteś fenomenem w swojej klasie - ćwierć inteligentów .


Drogi Warsie.
Kilka źródeł:
JP Morgan :
https://nczas.com/2018/03/07/skandal-polski-rzad-przyznal-miliony-zlotych-dotacji-najbogatszemu-bankowi-swiata-nasze-podatki-ida-na-wsparcie-finansowych-manipulatorow-z-jpmorgan/
Totalni nie krzyczą, bo w tej materii są zgodni z PiS.

Pszczoły:
http://www.zwiazekpszczelarski.pl/neonikotynoidy-protest-przed-ministertwem-rolnictwa
Poprzedni minister nie chciał dopuścić tych środków, rząd Morawieckiego dbając o interesy koncernów ma taki plan.

Górnictwo i kopalnia Krupiński:
https://wnet.fm/kurier/wielka-afera-w-zwiazku-z-kwk-krupinski-utajnione-umowy-na-niekorzysc-jsw-okopzn-slaski-kurier-wnet-50-2018/
Polecam miesięcznik "Kurier Wnet". Bardzo dobra gazeta. Totalni jej nie cierpią :).

Żadna z powyższych wiadomości to nie jest fake news.
Poza tym masz rację- totalni już zupełnie odlecieli w kosmos. A była prezes SN Gersdorf z tym żądaniem zrobienia przez UE porządku w Polsce to już nawet nie przegięcie - to w normalnym państwie kompletna i dożywotnia dyskwalifikacja człowieka. Ale u nas wszystko wszystkim uchodzi ( BTW - kiedyś europosłowie PiS też takie mniejsze donosiki na Polskę robili).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 sierpnia 2018r. o 17:33
Wars napisał(a): Panie M , jesteśmy znajomymi z faceboka , jestem starszy Przemku od Ciebie o dwa lata , zrezygnowałem z debaty z Tobą bo powtarzasz się aż do znudzenia- Pozdrawiam serdecznie .


Warsie -- wykazujesz się sporą niekonsekwencją. Najpierw zapraszasz do polemiki na merytoryczne argumenty a następnie wycofujesz stwierdzając że moje argumenty się powtarzają.
Tak to prawda ale do tej pory nikt sensownie się do nich nie odniósł.
Za każdym razem kilka stron ble ble ble a potem zmiana tematu.
Napisałem konkrety i oczekuję odniesienia.[img=1534519985_3zcywt7.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Czosnaczek niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 18:03
pis rabuje i dewastuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Rozmaryn niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 18:34
~~Brzoskwiniowy Rozmaryn napisał(a):
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a):
~~Brudnozielony Wilczomlecz napisał(a):
~~Brudnozielony Wilczomlecz napisał(a):
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a):
~~Karmelowopłowa Czereśnia napisał(a):
~~Smolisty Tulipan napisał(a):
~~Smolisty Tulipan napisał(a):
~~Fioletowa Kalia napisał(a):
targowica resortowe dzieci mazgułki tępe bolki z obniżoną emeryturą i fackloosiołki wwwon
Sami odejdą, dziadki natury nie oszukają.
i dobrze
Pewnie że dobrze :)



:D
Mają moje poparcie.
Przy takiej opozycji, pozostaje tylko głosować na pis.
tak będzie :D





przypominam nie przedstawiacie wartości dodanej dla naszej ojczyzny
jesteście tylko kulą u nogi
więc won
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Czosnaczek niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 18:40
https://wiadomosci.wp.pl/prokuratura-odmowila-sledztwa-ws-corki-lesniczego-niestandardowy-obieg-dokumentacji-6285250148710529a


premie i stołki

pisowscy ZŁODZIEJE ODDAJCIE KASĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 sierpnia 2018r. o 19:08
LISTA HAŃBY pis

Szary obywatel popierając partyjne koterie nie zdaje sobie sprawy że w czasie pokoju jest tylko krzykliwym płatnikiem a w czasie wojny martwą armatnią padliną.[img=1534525710_yufkkie.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Rozmaryn niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 19:14
to tylko wydumana frustracja przegranych
upadek trwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza