Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Złotordzawa Macierzanka niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 5:11
Wars -- piewca kaczyzmu zamilkł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Jeżówka niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 6:01
osiołek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Czosnaczek niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 7:47
pis = antypolska Partia Interesów Syjonistycznych

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Rozmaryn niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 7:56
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a):
~~Brudnozielony Wilczomlecz napisał(a):
~~Brudnozielony Wilczomlecz napisał(a):
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a):
~~Karmelowopłowa Czereśnia napisał(a):
~~Smolisty Tulipan napisał(a):
~~Smolisty Tulipan napisał(a):
~~Fioletowa Kalia napisał(a):
targowica resortowe dzieci mazgułki tępe bolki z obniżoną emeryturą i fackloosiołki wwwon
Sami odejdą, dziadki natury nie oszukają.
i dobrze
Pewnie że dobrze :)



:D
Mają moje poparcie.
Przy takiej opozycji, pozostaje tylko głosować na pis.
tak będzie :D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Macierzanka niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 8:27
~~Amarantowa Ułudka napisał(a):
~~Koralowa Sosna napisał(a): A my mu tak dobrze życzymy a ten jełczy i jełczy :(


My to kto ,ty ,partner i ....?


Kto , komu , za co i czego życzy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Czosnaczek niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 10:17
https://crowdmedia.pl/skandal-na-dolnym-slasku-nie-uwierzycie-jak-premier-morawiecki-chce-pomoc-siostrze-wygrac-wybory/

"Mateusz Morawiecki postanowił zawstydzić premier Szydło, która na początku 2016 roku “załatwiła” sobie położenie nowej drogi wprost pod swój dom we wsi Przecieszyn w Małopolsce. Most, by do domu siostry premiera dojeżdżało się lepiej to jednak wyższa liga. I z pewnością jej się należy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
17 sierpnia 2018r. o 15:12
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek ,- poruszyłeś tematy mało mnie interesujące , poza dwoma to jest górnictwo i pszczelarstwo . Co do górników to zapewne wiesz że za rządów PiS ustały strajki wdrożono program naprawczy , kopalnie deficytowe za poprzednich rządów stały się dochodowe , prawdą jest że węgiel nieco podrożał ale jest tak prawie we wszystkich krajach , rośnie popyt , rosną ceny . Co do pszczół jako pszczelarz jestem tym zainteresowany , naukowcy biją na alarm i stawiają coraz to inne przyczyny tego stanu . W moim przypadku tylko raz miałem problem na 35 lat , była to zakaźna choroba - zgnilec amerykański . Nie wiem skąd czerpiesz swoje informacje jakoby Morawiecki miał dać komuś 20 mln. $ z naszych podatków , jakby to była prawda to totalni nie zostawiliby na nim suchej nitki , żyjemy w czasach gdzie w mediach jest więcej fejków niż rzetelnych i prawdziwych informacji . Nie ma i nie było ideałów , zagłosowałem na PiS nie jako ich żelazny elektorat , tylko jako ten co ma dość afer i nieudolnych rządów PO-PSL już tyle o tym ja i inni pisaliśmy że nie będę się powtarzał . PiS-owi zaufałem , jak do tej pory nie zawiodłem się , co dla mnie jest sukcesem kierujący się nienawiścią zamienią w porażkę , zresztą to rząd swoimi działaniami a nie ja mam kogokolwiek do nich przekonywać a to co wyprawiają współcześni targowiczanie to jest prawdziwa HAŃBA . Ale warto PiS konstruktywnie krytykować , z tym się zgadzam tylko wskaż mi kogoś na tym forum co to robi , ja tego nie robię z prostego powodu - źle bym się czuł w towarzystwie nienawistnych demagogów , wyznawców jedynej prawdy - PiS JEST BE .


Dopisane 17.08.2018r. o godz. 15:12:


~Kirowy Rozpław , - Dziękuję Panie doktorze za diagnozę , jesteś fenomenem w swojej klasie - ćwierć inteligentów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Acidantera niezalogowany
17 sierpnia 2018r. o 15:16
Wars sklerotyku .Nie ma żadnych afer ? Demencja się wali ,nie pamiętasz już co było wczoraj ?
Wystarczy nie kraść dziadku ,aha i te pieniądze im się należały .Zdradzieckie mordy strąciły parówkami samolot z prezydentem.
Powiedz od jakiego wieku stwierdziłeś u siebie że teraz to już wszystko pamiętasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.