Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Czarna Margerytka niezalogowany
27 sierpnia 2018r. o 21:52
~~Siwawy Cyprysik napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Białobrązowy Migdałowiec napisał(a):
~~Makowy Rozwar napisał(a):
~~Makowy Rozwar napisał(a):
~~Szarożółty Cytryniec napisał(a):
~~Sepiowy Pustynnik napisał(a):
~~Płoworuda Rzeżucha napisał(a): zdradziecka targowica tępe bolki mazgułki i facklosiołki won

dobre to :D
i dobrze



Oni są już przeszłością, haniebną przeszłością.


:D

wooooon


wooon targowicke psy


dokładnie zdradziecka targowica won



Pis i jego sfora przyczyniają się do cofniecia Polski w rozwoju. Płatni Zdrajcy Pachołki Reżymu.
zdradziecka targowica precz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Hutujnia niezalogowany
27 sierpnia 2018r. o 21:56
''Prokurator Adam Roch zostanie sędzią Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego – zdecydowała Krajowa Rada Sądownictwa. To człowiek bliski ministrowi Zbigniewowi Ziobrze. Swojej wierności miał okazję dowieść prowadząc sprawę lobbysty Marka Dochnala w czasie pierwszych rządów PiS. To wówczas nakazał agentom CBŚ przesłuchać rodzącą kobietę. Europejski Trybunał Praw Człowieka uznał to za przejaw „nieludzkiego traktowania oraz tortur”.

pózniej pisowskie dur.ni.e dziwią się że pojawiają się pomniczki przyodziane w apis KONSTYTUCJA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 sierpnia 2018r. o 22:06
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): A to może PiSowcy powiedzą mi co oznacza podpis ministra polskiego rządu pod tym dokumentem? To dokument z 2 maja 2018.
https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf
To jak to - Polska popiera napływ imigrantów do Europy i będzie taką imigrację wspierać?
Cel 3 tego dokumentu brzmi:
"Objective 3: Promote regular migration and mobility, especially of young people and women, between Europe and North, West and Central Africa, and within these regions"

Czy mam przetłumaczyć czy miłośnicy PiS czytają "w językach"?


Przetłumacz proszę Szczypior , bo ja nie paniemaju. Coś mnie tutaj mieszaniem nacji śmierdzi :D Prosił bym też o krótką ... Twoją recenzję całości tekstu :)
Ja podobnie , jak Ty nie cierpię POPISU , chociaż mam pincet plus i dług narodowy na karku ... i nawet mój ośmiomiesięczny wnuczek ma taki sam dług , co ja , chociaż jako żywo nie zdążył jeszcze skorzystać z oferty ... zeroprocent u żydobanksterów :D
Myślę sobie czasami ... w przerwach między jedną , a drugą butelką piwa ( butelką Panowie , bo aluminium puszki jest szkodliwe dla Waszego zdrowia :) ) że żydzi się mszczą za Hermandatę na Polakach , albo jak mawia Pan Stanisław Michalkiewicz , przemysł holokaustu , to to samo , co Hermandata . Tyle tylko , że Hiszpanie musieli udowodnić do piątego pokolenia wstecz , a Polacy są zadłużeni do piątego pokolenia w przód , Stwórca raczy wiedzieć u kogo i gdzie. A co gorsza , sami Polacy zaczynają mamonę traktować jako bóstwo.

Tłumacz Szczypior , proszę Cię :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Groszkowa Laurencja niezalogowany
27 sierpnia 2018r. o 22:30
pis należy zdelegalizować i zakopać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Osteospermum niezalogowany
27 sierpnia 2018r. o 22:30
PiS won w pis-du !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Skalnica niezalogowany
27 sierpnia 2018r. o 23:14
~~Czarna Margerytka napisał(a):
~~Siwawy Cyprysik napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Białobrązowy Migdałowiec napisał(a):
~~Makowy Rozwar napisał(a):
~~Makowy Rozwar napisał(a):
~~Szarożółty Cytryniec napisał(a):
~~Sepiowy Pustynnik napisał(a):
~~Płoworuda Rzeżucha napisał(a): zdradziecka targowica tępe bolki mazgułki i facklosiołki won

dobre to :D
i dobrze



Oni są już przeszłością, haniebną przeszłością.


:D

wooooon


wooon targowicke psy


dokładnie zdradziecka targowica won



Pis i jego sfora przyczyniają się do cofniecia Polski w rozwoju. Płatni Zdrajcy Pachołki Reżymu.
zdradziecka targowica precz
zamknąć ryje targowickie kundle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 sierpnia 2018r. o 0:01
.

:D
wooooon

wooon targowicke psy

dokładnie zdradziecka targowica won

z zamknąć ryje targowickie kundle

kOGO MASZ NA MYŚLI DOBRY BOGOBOJNY CZŁOWIEKU ?


Dopisane 28.08.2018r. o godz. 00:01:

PanM napisał(a): .

:D
wooooon

wooon targowicke psy

dokładnie zdradziecka targowica won

z zamknąć ryje targowickie kundle

kOGO MASZ NA MYŚLI DOBRY BOGOBOJNY CZŁOWIEKU ?

wEDŁUG PIS TEST INTELIGENCJI.[img=1535407294_sfw7l89.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Osteospermum niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 0:03
PanM napisał(a): .


:D
wooooon

wooon targowicke psy

dokładnie zdradziecka targowica won

z zamknąć ryje targowickie kundle

kOGO MASZ NA MYŚLI DOBRY BOGOBOJNY CZŁOWIEKU ?Dopisane 28.08.2018r. o godz. 00:01:
PanM napisał(a): .


Oczywiście pisdzielców !

:D
wooooon

wooon targowicke psy

dokładnie zdradziecka targowica won

z zamknąć ryje targowickie kundle

kOGO MASZ NA MYŚLI DOBRY BOGOBOJNY CZŁOWIEKU ?

wEDŁUG PIS TEST INTELIGENCJI.[img=1535407294_sfw7l89.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza