Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Zzieleniały Tamaryszek niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 0:26
~~Czekoladowa Skalnica napisał(a):
~~Czarna Margerytka napisał(a):
~~Siwawy Cyprysik napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Rudozłota Czarnuszka napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Szarobrązowy Czyściec napisał(a):
~~Białobrązowy Migdałowiec napisał(a):
~~Makowy Rozwar napisał(a):
~~Makowy Rozwar napisał(a):
~~Szarożółty Cytryniec napisał(a):
~~Sepiowy Pustynnik napisał(a):
~~Płoworuda Rzeżucha napisał(a): zdradziecka targowica tępe bolki mazgułki i facklosiołki won

dobre to :D
i dobrze



Oni są już przeszłością, haniebną przeszłością.


:D

wooooon


wooon targowicke psy


dokładnie zdradziecka targowica won



Pis i jego sfora przyczyniają się do cofniecia Polski w rozwoju. Płatni Zdrajcy Pachołki Reżymu.
zdradziecka targowica precz
zamknąć ryje targowickie kundle
dobrze napisane
totalna targowica zamknąć jadaczki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 4:58
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): A to może PiSowcy powiedzą mi co oznacza podpis ministra polskiego rządu pod tym dokumentem? To dokument z 2 maja 2018.
https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf
To jak to - Polska popiera napływ imigrantów do Europy i będzie taką imigrację wspierać?
Cel 3 tego dokumentu brzmi:
"Objective 3: Promote regular migration and mobility, especially of young people and women, between Europe and North, West and Central Africa, and within these regions"

Czy mam przetłumaczyć czy miłośnicy PiS czytają "w językach"?


Przetłumacz proszę Szczypior , bo ja nie paniemaju. Coś mnie tutaj mieszaniem nacji śmierdzi :D Prosił bym też o krótką ... Twoją recenzję całości tekstu :)
Ja podobnie , jak Ty nie cierpię POPISU , chociaż mam pincet plus i dług narodowy na karku ... i nawet mój ośmiomiesięczny wnuczek ma taki sam dług , co ja , chociaż jako żywo nie zdążył jeszcze skorzystać z oferty ... zeroprocent u żydobanksterów :D
Myślę sobie czasami ... w przerwach między jedną , a drugą butelką piwa ( butelką Panowie , bo aluminium puszki jest szkodliwe dla Waszego zdrowia :) ) że żydzi się mszczą za Hermandatę na Polakach , albo jak mawia Pan Stanisław Michalkiewicz , przemysł holokaustu , to to samo , co Hermandata . Tyle tylko , że Hiszpanie musieli udowodnić do piątego pokolenia wstecz , a Polacy są zadłużeni do piątego pokolenia w przód , Stwórca raczy wiedzieć u kogo i gdzie. A co gorsza , sami Polacy zaczynają mamonę traktować jako bóstwo.

Tłumacz Szczypior , proszę Cię :)

"Objective 3: Promote regular migration and mobility, especially of young people and women, between Europe and North, West and Central Africa, and within these regions"

Cel 3:
Promować stałą migrację i mobilność, w szczególności młodych mężczyzn i kobiet, pomiędzy Europą i Północna, Zachodnią i Centralną Afryką oraz w ramach tych regionów".

Cały dokument pisany typową brukselską nowomową. Są fragmenty, z którymi można się zgodzić, ale przemycone pomiędzy tymi fragmentami są takie kwiatki jak wyżej. Planowe zasiedlanie Europy ma trwać dalej. I naszemu rządowi, jak widać, to pasuje.
Miłego dnia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Tamaryszek niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 5:48
tobie to pasuje tak samo jak pasowało platfusom
inaczej byś nie szczekał na ten rządl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 sierpnia 2018r. o 7:00
No i wszystko jasne . Dzięki Szczypior i miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 7:41
Wystarczy wziąć mapę fizyczną Afryki sprzed 50 lat i porównać ze współczesną. Kiedyś Sahara stanowiła niewielką część na północy tego kontynentu. Dziś tam niewiele pozostało poza Saharą. Populacja w krajach północnej Afryki raczej nie zmalała. Czy nam się to podoba, czy nie, to mieszkańcy Afryki przyjadą do Europy. Nasze szczęście że Polska nie jest dla nich atrakcyjnym krajem. Nie byliśmy też nigdy kolonizatorami. A tacy Niemcy czy Francuzi budowali swoją potęgę, intensywnie eksploatując afrykańskie kraje. Mają więc zobowiązania wobec napływających uchodźców. Nie jest w porządku że na siłę próbują przerzucić ten ciężar również na Polskę. Polska przyjęła już ponad milion Ukraińców. Dlaczego Europa nie upomina się by rozlokować ich po innych europejskich krajach? Przecież to uchodźcy wojenni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowawy Perukowiec niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 8:00
pis zdemolował, zgwałcił i ośmieszył Polaków i Państwo Polskie. Czy będzie odwet obywateli ? ? ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarny Rozwar niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 8:16
Sędzią nie może być byle kto jak to ma miejsce w pisowskim państwie ziobry. pis powinien zmienić nazwę na PIC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowawy Perukowiec niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 9:07
Antypolski reżim pis mówi że NIE będzie się stosował do orzeczenia Europejskiego Trybunału zanim jeszcze zapadło orzeczenie które z pewnością zgani pisowski reżim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza