Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Stalowoniebieska Fasola niezalogowany
6 października 2018r. o 21:43
falco napisał(a): np .stanie całymi dniami w wodzie po kostki...
no chyba że macie ciekawsze propozycje :]



Kur....wa falco. Mam inne zdanie na temat pewnych spraw niż Ty, ale jednak uważam cię za inteligentnego gościa. Nie przeginaj. Otworzyłeś mi oczy na pewne sprawy ale ta wypowiedź nie przysporzy ci zwolenników. Trzymaj POziom !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 października 2018r. o 8:40
~~Stalowoniebieska Fasola napisał(a):
falco napisał(a): np .stanie całymi dniami w wodzie po kostki...
no chyba że macie ciekawsze propozycje :]



Kur....wa falco. Mam inne zdanie na temat pewnych spraw niż Ty, ale jednak uważam cię za inteligentnego gościa. Nie przeginaj. Otworzyłeś mi oczy na pewne sprawy ale ta wypowiedź nie przysporzy ci zwolenników. Trzymaj POziom !!!


spokojnie:)
gdybyśmy się nie różnili życie było by nad wyraz nudne;)
czy jestem inteligentny?
dla jednych owszem dla innych jak tu często widać jestem ''wioskowym głupkiem '' ;)
w tym miejscu można zapytać ...
jakimi kryteriami kieruje się ''opiniotwórca''?
pierwsza z brzegu -może mierzy ją wg.siebie?
człowiek inteligentny przeczyta ,zastanowi się i wyciągnie wnioski ...
głupiec natomiast skwituje je na swój ,jakże ''yntelygentny ''sposób -''spierd.ala.j wioskowy głupku'' ;)
miło że masz mnie za takiego jak napisałeś ,fajnie że piszesz -''otworzyłeś mi oczy na pewne sprawy'' bo to oznacza że to co piszę trafia być może nie tylko do Ciebie ...
to daje pewną ....satysfakcję
no i na koniec w odniesieniu do Twojego posta :)

ja tu nie szukam ''zwolenników''
ci którzy mnie znają naprawdę wiedzą w czym rzecz ...
ale lubię chwile kiedy czytam posty ''oponentów'' których lubię sprowokować do pokazywania swojej prawdziwej ''twarzy'';)
dlatego mam ich za pieprzonych hipokrytów którzy z ''bogiem na ustach '' gotowi są mnie kamienować
pieprzą o tolerancji ale napisz tu że popierasz np. KOD ....wyjdzie ich ta powalona ''tolerancja''

dlatego jeszcze raz -z normalnie piszącymi ludzmi zawsze pisałem i będę pisał jak tego wymagają przyjęte ogólnie normy ...
z kmiotami i głą.bami sam wiesz ... :]
a powodów by tak ich traktować dają codziennie dosyć sporo ...

czyż nie ...y?
kłamię? :]




Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 października 2018r. o 14:50
Rozbawił mnie twój "elaborat", który dobitnie pokazuje, jak łasy jesteś na pochwały. Ty się tu naprawdę dowartościowujesz. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 października 2018r. o 15:02
''człowiek inteligentny przeczyta ,zastanowi się i wyciągnie wnioski ...
głupiec natomiast skwituje je na swój ,jakże ''yntelygentny ''sposób -''spierd.ala.j wioskowy głupku''

gdybym był taki jakim chcesz mnie tu przedstawić skorniszonie to pisałbym w innym tonie za to ty kmiocie nie lubisz krytyki i spierdzielasz niczym szaraczek kiedy ktokolwiek cię skrytykuje ...

był tu (i jest nadal ) taki jeden o rozdętym nad wyraz ''ego'' a teraz ty ''godnie '' go zastępujesz ...
skorniszonie -powinieneś mi dziękować za przywilej jakim cię obdarzam ...
jako jeden z nielicznych piszę do ciebie ...

może dlatego że ja nawet na ciebie nie ''szczam '' :]

jeszcze raz zapytam głombie -co autor miał na myśli pisząc ''pedofalco''?
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 października 2018r. o 15:35
Lubię krytykę, ale konstruktywną. Ty czy ten twój przydupas nie macie pojęcia, co to takiego.

Z góry szufladkujesz ludzi i dlatego z takim "przykrym" odzewem się tu spotykasz. Kiedyś ci to tłumaczyłem jak 5-latkowi. To jak ludzie się do ciebie odnoszą to własnie efekt twojego zachowania, nie odwrotnie. Prowokujesz więc to samo dostajesz w odpowiedzi. Nawet pan Kazimierz już nie czyta twojego bełkotu, tylko z góry wie, że trzeba moderować, nawet jeśli nic podlegającego moderacji nie napisałeś. Tak jesteś tu postrzegany, jako pyskacz i prowokator, a nie osoba chcąca dyskutować. : )

Kojarzysz mi sie z pedofilią, więc stosownie do tego skojarzenia cię nazywam.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Jukka niezalogowany
7 października 2018r. o 15:39
skorn napisał(a): Lubię krytykę, ale konstruktywną. Ty czy ten twój przydupas nie macie pojęcia, co to takiego.

Z góry szufladkujesz ludzi i dlatego z takim "przykrym" odzewem się tu spotykasz. Kiedyś ci to tłumaczyłem jak 5-latkowi. To jak ludzie się do ciebie odnoszą to własnie efekt twojego zachowania, nie odwrotnie. Prowokujesz więc to samo dostajesz w odpowiedzi. Nawet pan Kazimierz już nie czyta twojego bełkotu, tylko z góry wie, że trzeba moderować, nawet jeśli nic podlegającego moderacji nie napisałeś. Tak jesteś tu postrzegany, jako pyskacz i prowokator, a nie osoba chcąca dyskutować. : )

Kojarzysz mi sie z pedofilią, więc stosownie do tego skojarzenia cię nazywam.


Magister ,kojarzysz mi się z facetem ,który zamiast znaleźć sobie babę wali konia ,więc będę nazywał cię WALIGRUCHĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 października 2018r. o 15:42
Jest i przydupas. A twój pan gdzie? Dał ci wolne przy niedzieli? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 października 2018r. o 16:18
nie świruj skorniszonie ...
dziwne masz te ''skojarzenia'' ale podobne masz też ''żarty''
ty i

ty i''konstruktywność''?
jak widzę nadal sobie kpisz więc inni podobnie kpią z ciebie ...
myślisz kmiotku że Kazimierz nie czyta tylko od razu moderuje?
a ja myślę że w przewadze na twoje ''konstruktywne '' wnioski pozbywa się tego co min. tobie jest niewygodne ...
ot co :)
włącz sobie o ile masz Discowery History a może pózniej będziemy mieli o czym popisać
;) ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu