Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Oranżowy Mieczyk niezalogowany
8 października 2018r. o 13:34
~~Bladozielony Dereń napisał(a): NIE
PRZEŚPIJ
WYBORÓW !

PISOWSKA
KANALIA
TYLKO
NA
TO CZEKA !

Napisał dyrektorek, to my go klasykiem po raz kolejny .
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Qrl5yHPkjwU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Dereń niezalogowany
8 października 2018r. o 13:37
Kaczyński na Podkarpaciu chce budować "polską Bawarię"

czyli zbuduje tam obóz dla uchodźców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 października 2018r. o 14:42
Qurwa jego mać ,,,, słuchałem Balcerowicza , Kwaśniewskiego i Fredmana , autora wolnego rynku ... ten buc dostał nobla za wolny rynek ... ja mogę być upadłym aniołem , ale s...ysynem nie będę. Niech mi kto powie jak ma się wartość pieniędzy w obiegu , jeśli istnieje kreator pieniądza ?

Bajo , chłopcze Drogi , nie możesz ze mną dyskutować , ale możesz chcieć . Chciałbym , żebyś chciał :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielony Kaczeniec niezalogowany
8 października 2018r. o 17:56
Dyskusja z tobą panna to obciach i strata czasu !
Zapomnij !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 października 2018r. o 18:47
~Zielony Kaczeniec napisał(a): Dyskusja z tobą panna to obciach i strata czasu !
Zapomnij !


Zgadza się . Obciach . Nie będę Ci przecież ględził o pieniądzu fiducjarnym i przekrętach wyznawców mamony , bo przecież Rysiek z Klanu ... nie żyje .

Qurwa tragedia :D

To poględzę o moich Autorytetach. Pierwszym i zasadniczym jest prof Kieżun , Autor Patologii transformacji. ... to skomplikowane słowa , ale jeśli chcesz Kaczeniec pogadać z Kieżunem , to musisz znać znaczenie ... nie mówiąc o samej książce. Drugim jest wciąż Michalkiewicz , choć chciałem się gościa wyrzec. To pan Stanisław zna się na goopolityce , że nawet Skornik lubi Stanisława posłuchać. Trzecim jest dr Jaśkowski , szpec od medycyny , Czwartym Zięba , też szpec od medycyny , choć z zawodu inżynier mechanik . Piątym jest Roman Nacht , żyd za krec iście inteligentny facet prawie osiemdziesięcioletni , mówiący o Stwórcy , Stwórcy , którego czuję we własnym sercu :)

Kaczeniec o czym możemy porozmawiać publicznie ... może o moim szóstym , albo siódmym Autorytecie ?

Bo Rysiek z Klanu ist tod i nie ma o czym gadać :D

A wracając do tematu , przyjrzałem się dzisiaj aferze taśmowej ... plus. No qurwa nie wiedziałem , że żydobankster Morawiecki z Belką i Rostowskim mieli wspólnych mocodawców z City of London . Podejrzewałem , ale brakowało mi pewności . Może rację ma pan Stanisław , że kondominium rusko pruskie traci władzę , na rzecz hamerykańskiego Knesetu w Polsce.

Kaczeniec wiesz dlaczego mam Autorytety , bo cenię INTELIGENCJĘ , WIARĘ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE :)

Bajo i Ty też jesteście w porządku , choćby z tego względu , że próbujecie ze mną dyskutować ... bo z Ryśkiem już nie podyskutuję :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2018r. o 18:49
PanM napisał(a): LISTA HAŃBY pis
Prezes / nie odpowiadający za nic ,/ kreuje premiera Morawieckiego jako " męczennika komuny "
Premier urodzony 20 czerwca 1968 roku w stanie wojennym miał / sic /13 lat
To tak jak by powiedział Polakom " jesteście idio tami i macie wierzyć we wszystko co powiem "[img=1538980654_3vtk9qo.jpg]


pisz Przemek pisz ...
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Laurowiśnia niezalogowany
8 października 2018r. o 19:01
https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/morawiecki-odzyskalismy-wiecej-srodkow-niz-srodki-unijne,874308.html

matołwiecki kłamie a do tego Polskich Przedsiębiorców nazywa bandytami

ponieważ

zwiększone wpływy vat do budżetu wzięły się głównie z obowiązku
wprowadzenia kas fiskalnych dla wybranych przedsiębiorców tj. m.in :

-w sektorze gastronomii,
-fryzjerów,
-kosmetyczek,
-taksówkarzy, przewozu osób,
-warsztatów blacharsko-lakierniczych,
-mechaników pojazdów,
-wymiany opon,
-doradztwa podatkowego,
-opieki medycznej

a nie łapania "bandytów" bo większych bandytów i ciemnej masy niż pisdzielce to nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 października 2018r. o 19:58
~~Czerwonopomarańczowa Laurowiśnia napisał(a): https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/morawiecki-odzyskalismy-wiecej-srodkow-niz-srodki-unijne,874308.html

matołwiecki kłamie a do tego Polskich Przedsiębiorców nazywa bandytami

ponieważ

zwiększone wpływy vat do budżetu wzięły się głównie z obowiązku
wprowadzenia kas fiskalnych dla wybranych przedsiębiorców tj. m.in :

-w sektorze gastronomii,
-fryzjerów,
-kosmetyczek,
-taksówkarzy, przewozu osób,
-warsztatów blacharsko-lakierniczych,
-mechaników pojazdów,
-wymiany opon,
-doradztwa podatkowego,
-opieki medycznej

a nie łapania "bandytów" bo większych bandytów i ciemnej masy niż pisdzielce to nie ma


Kolego Laurowiśnia :) W zasadzie to rację masz , kas fiskalnych do dzisiaj nie mają prawnicy i lekarze ... no chyba , że się mylę :D A kler już całą pewnością :D Biedacy , nie stać ich na kawałek elektroniki i plastiku :D

Ale jest kilku innych głupków niż pisdzielce ... tu skromna uwaga , tylko Gebels autor słynnego zdania " Kłamstwo powtórzone wielokrotnie prawdą się staje " swoich przeciwników politycznych szanował.

Dlaczego Ty qurwa nie szanujesz ? Nie to żebym był Pisdzielcem , bo jestem przeciwnikiem Dobrej Zmiany i żydobankstera Morawieckiego , ale w pale mi się nie mieści , że można być takim głupkiem i jadem błyszczeć. Wymyśl coś lepszego niż Gebels :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza