Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

2900
#falco nieaktywny
8 października 2018r. o 20:36
''Katarzyna, której sąd przyznał milion złotych zadośćuczynienia za to, że była gwałcona przez księdza, pozwie Stanisława Michalkiewicza.

– Jestem pewien, że teraz panienki, jedna przez drugą, na wyścigi będą sobie przypominać, jak to były molestowane. (...) Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k...rwy nie są tak wynagradzane na całym świecie.''

co za łajza ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 października 2018r. o 20:41
LISTA HAŃBY pis
Państwo i reprezentujący je premier znajduje środki na rozdawnictwo i promowanie się tym przed wyborami a nie znajduje na uregulowanie rynku pracy.
Uregulowanie w taki sposób aby podatnik z najniższej półki nie musiał czuć się oszustem.
Bo jak można ściągać podatki od ludzi nie osiągających nawet minimum socjalnego.
Kwota wolna nie rewaloryzowana od wielu lat dopiero teraz została kosmetycznie podniesiona.
Na dzisiaj powinna wynosić minimum 2500 PLN miesięcznie.
Władza nigdy / od wojny/ nie szanowała a wręcz szykanowała przedsiębiorców.
Traktowała ich i traktuje jedynie jako źródło dostawy pieniądza.Kłamczuch premier posuwa się jeszcze dalej.NAZYWA PRZEDSIĘBIORCÓW ZŁODZIEJAMI.

pytanie -- PO CO WŁADZY 3/4 PIENIĘDZY Z POLSKIEGO RYNKU PRACY ?
https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/morawiecki-odzyskalismy-wiecej-srodkow-niz-srodki-unijne,874308.html[img=1539024101_qd0853l.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 października 2018r. o 21:20
Przemo , odpowiedź na Twe pytanie jest prosta , jak konstrukcja cepa. Od lat już powtarzasz , że władza się zmienia , a chciwość pozostaje . Widzisz jaki Mądry jesteś. Dziękuję Stwórcy Ateisto , że pozwolił mi z Tobą porozmawiać :) Bo to nie chodzi o to żeby być na świeczniku , chodzi o to żeby pozostać CZŁOWIEKIEM ... chociaż żydowskie przygłupy z plemienia Jahwe mają nas za ludzkie bydło . Nie cierpisz , jak ja skórwysyństwa i dlatego cenę Ciebie :)

Mówię , bo wiem ... Istnieje Stwórca Ateisto . Swoim życiem udowodniłeś.

Myślę , że Jezus też Cię kocha . I oczywiście Pani Izo ... mój szacunek :) Dziękuję , że nakarmiła Pani Sarę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Malina niezalogowany
8 października 2018r. o 22:23
Brawo, Brawo, Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję za kierunek i przekonanie mnie, bo im więcej pogardy dla PiS-u, bardziej upewnia mnie, że będę na nich głosować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mądrzy ludzie nie poniżają i nie hańbią się, lecz pokazują swoją klasę, dlatego im więcej czytam tych postów, tym bardziej upewniam się, że PiS należy GŁOSOWAĆ NA PiS!!!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielony Kaczeniec niezalogowany
8 października 2018r. o 22:53
Mądrzy ludzie nie głosują na pisdzielców !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonopomarańczowa Laurowiśnia niezalogowany
8 października 2018r. o 23:00
Glosujcie mądrze a nie tak jak mówi ksiądz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Krokosmia niezalogowany
9 października 2018r. o 2:32
~~Bławatna Malina napisał(a): Brawo, Brawo, Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję za kierunek i przekonanie mnie, bo im więcej pogardy dla PiS-u, bardziej upewnia mnie, że będę na nich głosować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mądrzy ludzie nie poniżają i nie hańbią się, lecz pokazują swoją klasę, dlatego im więcej czytam tych postów, tym bardziej upewniam się, że PiS należy GŁOSOWAĆ NA PiS!!!




Dlatego nazywa się pis partią oszołomów. Ich elektorat popiera wszystko co Złe i nieodpowiedzialne. Kto może popierać , kłamstwa , manipulacje , pazerność ,, złośliwość ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Śliwa niezalogowany
9 października 2018r. o 3:09
~~Bławatna Malina napisał(a): Brawo, Brawo, Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję za kierunek i przekonanie mnie, bo im więcej pogardy dla PiS-u, bardziej upewnia mnie, że będę na nich głosować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mądrzy ludzie nie poniżają i nie hańbią się, lecz pokazują swoją klasę, dlatego im więcej czytam tych postów, tym bardziej upewniam się, że PiS należy GŁOSOWAĆ NA PiS!!!




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.