Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Płowobrunatny Narcyz niezalogowany
27 lipca 2018r. o 5:53
~~Posiwiały Rozwar napisał(a):
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): A co to ma do listy hańby PiS?
Kończ waść, wstydu sobie oszczędź! Przykro aż czytać, co piszesz. Z żalu nad tobą.


zagubił się...…:(


" Dziennik Obywatelski " potwierdza autentyczność płótna.
https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/861368,sensacyjne-odkrycie-w-calunie-turynskim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Kalmia niezalogowany
27 lipca 2018r. o 9:28
Po podpisaniu przez prezydenta ustawy o zmianach w sądownictwie otworzyłem lodóweczke wyciągając schłodzonego szampanika i koteczek pyk do góry ,
brawo PiS , brawo Jarosław Kaczyński i prezydent Duda , maszyna zmian nieubłaganie toczy się w prawidłowym kierunku , a Kwik , ryk , powoli cichnie ,
TVN24 zaprasza stare odgrzane nic już nie znaczące w dzisiejszej polityce kotlety , kto to jest Czarzasty ???????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Rozchodnik niezalogowany
27 lipca 2018r. o 9:30
~Ognistoczerwona Kalmia napisał(a): Po podpisaniu przez prezydenta ustawy o zmianach w sądownictwie otworzyłem lodóweczke wyciągając schłodzonego szampanika i koteczek pyk do góry ,
brawo PiS , brawo Jarosław Kaczyński i prezydent Duda , maszyna zmian nieubłaganie toczy się w prawidłowym kierunku , a Kwik , ryk , powoli cichnie ,
TVN24 zaprasza stare odgrzane nic już nie znaczące w dzisiejszej polityce kotlety , kto to jest Czarzasty ???????


pisowiec nie jest Polakiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 lipca 2018r. o 10:12
~Ognistoczerwona Kalmia napisał(a): Po podpisaniu przez prezydenta ustawy o zmianach w sądownictwie otworzyłem lodóweczke wyciągając schłodzonego szampanika i koteczek pyk do góry ,
brawo PiS , brawo Jarosław Kaczyński i prezydent Duda , maszyna zmian nieubłaganie toczy się w prawidłowym kierunku , a Kwik , ryk , powoli cichnie ,
TVN24 zaprasza stare odgrzane nic już nie znaczące w dzisiejszej polityce kotlety , kto to jest Czarzasty ???????


Pamiętam czasy w których wojsko, policja , cały wymiar sprawiedliwości podporządkowane były " JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII PZPR " .
Pamiętam początkowe hasła solidarności " SOCJALIZM TAK , WYPACZENIA NIE "
W Polsce która jest niby wolna najwięcej do powiedzenia mają urzędnicy partyjni.Oni decydują co kiedy obywatelowi wolno.Oni decydują ile obywatel może zarobić.
DZISIAJ JEDYNIE SŁUSZNA PARTIA " PIS ma jedynie słuszny program , jedynie odpowiednich ludzi , jedynie mądre wizje.
Stare PZPR owskie hasło " NARÓD Z PARTIĄ PARTIA DLA NARODU :" oraz " SOCJALIZM TAK WIARA TAK "[img=1532679168_nkkxk56.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Kostrzewa niezalogowany
27 lipca 2018r. o 10:21
Proszę o źródło wypowiedzi Sadurskiej. Ponieważ, jak zwykle powielasz kłamstwa. Weź skońzz z tymi kłamliwymi fejkami. Poświęć lepiej więcej czasu sobie, zadbaj o swoją duchowość i swoje zasady moralne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 lipca 2018r. o 10:56
~~Wiśniowa Kostrzewa napisał(a): Proszę o źródło wypowiedzi Sadurskiej. Ponieważ, jak zwykle powielasz kłamstwa. Weź skońzz z tymi kłamliwymi fejkami. Poświęć lepiej więcej czasu sobie, zadbaj o swoją duchowość i swoje zasady moralne.




To cała retoryka PiS -- DECYDOWANIE KTO I CO MOŻE MÓWIĆ , PISAĆ , MYŚLEĆ , ROBIĆ.
Co z moją duchowością jest nie tak ? Jestem wolny politycznie i światopoglądowo .
a MORALE ? w CZYM PROBLEM PROSZĘ JAŚNIEJ . nIECH WSZYSCY WIEDZĄ CO W MOIM POSTĘPOWANIU JEST NIEMORALNE.
PiS ma mi nakazywać jaki mam być , w co wierzyć ,z kim żyć i gdzie bywać ?
To na obrazku to prawdziwa Polska ?
Pajac na którego nikt nie kupi biletów .
Kościół popierający to czego nie akceptuje większość społeczeństwa ,[img=1532681771_zo8kkbc.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowy Śniedek niezalogowany
27 lipca 2018r. o 11:11
Brawo PIS! Jeszcze troche i rozliczymy zdrajców Ojczyzny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Kostrzewa niezalogowany
27 lipca 2018r. o 11:21
PanM napisał(a):




Słuchasz i sam nie rozumiesz co jest powiedziane! Lepiej zjedz trochę lecytyny. Zadbaj o siebie. Zadbaj o swoje zdrowie, samopoczucie : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.