Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 21:07
~~Ceglasta Kalia napisał(a): Nikt nie płaci za kolędę.
Datki dobrowolne powniny być przeznaczone na utrzymanie kościoła ( prąd, ogrzewanie , remont itp.):)
Dziwny argument.To tak jakby za mój prąd,ogrzewanie i remont miał zapłacić np.mój sąsiad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Tojad niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 21:19
~Złocisty Chaber napisał(a): Co roku ten sam głupi temat żeby jatrzyć... Co kogo obchodzi co robi ze swoją kasą. Jak zawsze najwięcej do powiedzenia w sprawie kościoła maja ci którzy z nim mają niewiele wspólnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Chmiel niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 21:35
~~Atramentowy Tulipanowiec napisał(a):
~~Ceglasta Kalia napisał(a): Nikt nie płaci za kolędę.
Datki dobrowolne powniny być przeznaczone na utrzymanie kościoła ( prąd, ogrzewanie , remont itp.):)
Dziwny argument.To tak jakby za mój prąd,ogrzewanie i remont miał zapłacić np.mój sąsiad.
Ale sąsiad u ciebie nie mieszka a kościół jest otwarty dla wszystkich, w zimie też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 21:47
''Wrocławianie z Brochowa mają podczas tegorocznej kolędy złożyć na piśmie oświadczenia, ile pieniędzy wpłacą na rzecz parafii i w jakich ratach.
Można wybrać miesięczny, kwartalny lub półroczny system płatności, albo całą zadeklarowaną kwotę wpłacić od razu. Dla ułatwienia ksiądz uruchomił system płatności elektronicznych - zadeklarowaną kwotę można zapłacić na stronie parafii.''

wymyślam?
ciekawe co na to ''jarząbek''
zacznie pytać o nazwisko księciunia? :]


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Rdest niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 21:47
Ja zawsze daję stówkę i nie mówię za co,wy durnie ciekawe czy wy byście chcieli siedzieć samemu w tak dużym domu jak mój ksiądz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 21:51
a dlaczego siedzi sam?
a gdzie słowa jego pryncypała o przyjmowaniu uchodzców ?
niech wezmie pod dach kilku Ukraińców i Ukrainek ...
od razu będzie mu weselej ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 22:19
Święte słowa falco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Miłorząb niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 22:43
Ci co nie chcą dać kasiory to nie dadzą i nikt ich za to nie ukrzyżuje. Zazwyczaj uwiera ten "problem" tych co grosza w życiu nie dali. Po co robić tzw g...wno.-burzę i na siłę problem społeczny tam gdzie go nie ma.

Antyklerykały powinny być szczęśliwi. Przecież Muzułmanie was wyzwolą z kajdan katolicyzmu. Zadbają o wasze żony i córki (już grzeją dla nich miejsce w haremie). Natomiast z wami Panowie nie będzie już tak słodko.
Wytrzymajcie jeszcze trochę/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza