Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Indygowy Wiesiołek niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 18:21
falco zazdrośnik zwalcza konkurencję :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Wiesiołek niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 22:28
Kapitalizm. Stać mnie więc przyjmuję i daje kolędę ! Biedota i dorobkiewicze jęczą :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Jaśminowiec niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 22:32
~~Indygowy Wiesiołek napisał(a): Kapitalizm. Stać mnie więc przyjmuję i daje kolędę ! Biedota i dorobkiewicze jęczą :-) .


kapitalista co niema na wypłatę dla pracowników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Wiesiołek niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 23:01
~~Ołowianoszary Jaśminowiec napisał(a):
~~Indygowy Wiesiołek napisał(a): Kapitalizm. Stać mnie więc przyjmuję i daje kolędę ! Biedota i dorobkiewicze jęczą :-) .


kapitalista co niema na wypłatę dla pracowników.


Udowodnisz to ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Wiesiołek niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 23:01
Ja staropolskim zwyczajem potrafię gości przyjąć godnie - głodnych nakarmić, nagich przyodziać a umarłych pochować. Wy "lewactwo" dla których wyrocznią jest UE a w szczególności chory na "rwę kulszową" Junker czekacie aby w gości przychodzić z własnym jedzeniem. Przykry ale prawdziwy obraz "postępackiego" społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Wiesiołek niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 23:05
Na szczęście mam własne zdanie , wolną wolę i nie dam sobie narzucić woli "lewaków" , którzy chcieli by decydować , komu i co będę dawał. Nie po to moi dziadowie uczyli mnie co w życiu ważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Mak niezalogowany
1 stycznia 2019r. o 1:05
Pytanie jest proste czy powinniśmy płacić za kolędę? tak czy nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
1 stycznia 2019r. o 1:29
~~Indygowy Wiesiołek napisał(a): Ja staropolskim zwyczajem potrafię gości przyjąć godnie - głodnych nakarmić, nagich przyodziać a umarłych pochować. Wy "lewactwo" dla których wyrocznią jest UE a w szczególności chory na "rwę kulszową" Junker czekacie aby w gości przychodzić z własnym jedzeniem. Przykry ale prawdziwy obraz "postępackiego" społeczeństwa.
Podaj namiary na siebie,już czas zjeść coś dobrego a i łachy przydałoby się zmienić,a i rachunek od księcia też mógłbyś tym staropolskim zwyczajem opłacić by nie musiało robić tego Państwo Polskie,skoro księcia i tak opłaca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.