Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~Żółtawa Truskawka niezalogowany
1 stycznia 2019r. o 9:50
Ja daję ale symbolicznie tak dla tradycji księdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitny Przegorzan niezalogowany
1 stycznia 2019r. o 9:58
skoro za se-ks sie placi to i księżniczka przychodzi was dmu chn ą ć na kase
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoturkusowy Wrotycz niezalogowany
1 stycznia 2019r. o 10:40
A ja pozdrawiam ks.proboscza Ludwika moje ...spojrzenie -warte więcej niż koperta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoturkusowy Wrotycz niezalogowany
1 stycznia 2019r. o 10:46
A ja pozdrawiam ks.proboscza Ludwika moje ...spojrzenie -warte więcej niż koperta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
2 stycznia 2019r. o 11:55
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
2 stycznia 2019r. o 13:48
~~Ciemnogranatowa Śliwa napisał(a):
Ksieza to najwieksi pasozyci jakich ziemia nosi od setek lat okradaja ten narod w imie Boga dostaja rocznie lacznie ze wszystkim około 20miliardow zlotych fundusz, koscielny to tylko kropla w morzu a emeryci rencisci waloryzacje w ciagu roku kilka zlotych . Pasozyci i pijawki precz z nimi!!


Kolejny nawiedzony bezmózgi nieuk i 20 mld z doopy wzięte.
Fundusz kościelny (dla przypomnienia) to fundusz odszkodowań za bezprawne konfiskaty obiektów kościelnych. Odszkodowań de facto symbolicznych, bo nie ma szans na pełną rekompensatę.

A co do pijawek... W latach 30-tych XX wieku na Ukrainie nie było jednego kościoła (pozamieniano na kina i magazyny), ani żadnego księdza. Na pijawki - klechy nie poszła nawet 1 kopiejka! I na najżyźniejszych ziemiach Europy Z GŁODU zmarło 8-14 mln chłopów (nikt tego nie jest w stanie policzyć!). Nigdzie w świecie, gdzie Kościół mógł działać swobodnie taka rzecz się nie zdarzyła!
Chrześcijańska Europa była rajem. Kiedy zniszczono chrześcijaństwo i pozamykano kościoły, błyskawicznie schodzi na ostatnie dziady. Na dodatek natura nie znosi próżni, więc miejsce chrześcijaństwa zajmuje islam!
Zatem bezmózgi konsekwentnie - dalej wyniszczajcie "pijawki"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Gęsiówka niezalogowany
2 stycznia 2019r. o 13:57
Gonić pasożytów ,chcą pieniędzy ,niech idą do roboty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
2 stycznia 2019r. o 14:10
~Żółtawa Truskawka napisał(a): Ja daję ale symbolicznie tak dla tradycji księdza.

Gdyby zmarł ci ktoś bliski to też by ci wystarczyło że symbolicznie pomodli się za niego jakiś ksiądz we Wrocławiu? Bo za symboliczne pieniądze, lokalny ksiądz, niestety za długo się nie utrzyma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.