Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Granatowoszara Kalia niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 22:25
~~Rdzawy Kleome napisał(a): A ja byłam świadkiem takiej sytuacji w aptece:Kobieta ok.75-80 lat,której do wykupu recept zabrakło 6,40 zł(2 MONETY 5 i 2).Pani zapytała,czy może zrezygnować z któregoś leku,bo nie ma tylu pieniędzy.Odpowiedź pani magister była przecząca,ponieważ były to leki na serce jak usłyszałam.


Wzruszający chwyt retoryczny, tyle że fałszywy!
Nie kwestionuję, że historia jest prawdziwa! Nie ma na świecie państwa, w którym nie byłoby biednych, ale też trzeba dodać, że w zeszłym roku UE oficjalnie przyznała, że pisowska Polska procentowo najwięcej w Europie (!!!) zmniejszyła warstwę najuboższych!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 23:18
Ignorować tego śmierdzącego trolla faclo. Nie karmić śmierdziela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Kleome niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 23:29
~~Granatowoszara Kalia napisał(a):
~~Rdzawy Kleome napisał(a): A ja byłam świadkiem takiej sytuacji w aptece:Kobieta ok.75-80 lat,której do wykupu recept zabrakło 6,40 zł(2 MONETY 5 i 2).Pani zapytała,czy może zrezygnować z któregoś leku,bo nie ma tylu pieniędzy.Odpowiedź pani magister była przecząca,ponieważ były to leki na serce jak usłyszałam.


Wzruszający chwyt retoryczny, tyle że fałszywy!
Nie kwestionuję, że historia jest prawdziwa! Nie ma na świecie państwa, w którym nie byłoby biednych, ale też trzeba dodać, że w zeszłym roku UE oficjalnie przyznała, że pisowska Polska procentowo najwięcej w Europie (!!!) zmniejszyła warstwę najuboższych!
"Wzruszający chwyt retoryczny"Co to znaczy?Sytuacja miała miejsce w aptece przy ul.Asnyka.Jeżeli pani nadal żyje życzę jej duuuużo zdrowia.A ksiądz życzący sobie większych pieniędzy na własne potrzeby niech się zastanowi nad sobą i w miłosierdziu pochyli czoła nad ubogimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobłękitna Petunia niezalogowany
6 stycznia 2019r. o 1:55
Jak cały rok nie płacę, to raz mogę trochę dać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółta Sasanka niezalogowany
6 stycznia 2019r. o 11:51
~Jasnobłękitna Petunia napisał(a): Jak cały rok nie płacę, to raz mogę trochę dać.


daj na dom dziecka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Kalia niezalogowany
6 stycznia 2019r. o 11:55
Falco Burczymucha nie przestaje gromić wszystkie tygrysy i krajać na kawałki.


BoCHaterze, twoich urojeń nie pomieściłaby wołowa skóra ;) A ja prosiłam zaledwie tak niewiele:

"POKAŻ tylko JEDNO zdanie zgdanie Bazylii, które podważyłeś!
Pokaż tylko jedno zakwestionowane przez niego twierdzenie, które obroniłeś!
Pokaż tylko jedną sensowną odpowiedź na jego pytanie!"

Wal stary - tylko tyle, po co te wielotomowe historie? Pokaż!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2019r. o 13:56
pisz,pisz....
prawda nie musi się bronić a pierdoły bazylka możesz sam łykać
nikt o zdrowych zmysłach nie przyzna wam racji
kościół to polityka i związana z tym kasa...

jesteś bezsilny faceciku i jak widzę ograniczony czego dowodem jest twój własny skopiowany tekst ...
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Kalia niezalogowany
6 stycznia 2019r. o 21:43
Wobec głupoty i pustoty twoich wypowiedzi każdy jest bezsilny!
Burczymucho! Nie potrafiłeś wskazać JEDNEJ swojej rozsądnej wypowiedzi!
Prawda sama się obroniła!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza