Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Ceglasta Kalia niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 16:21
falco napisał(a):
~~Ceglasta Kalia napisał(a):
falco napisał(a): hahahaha....księża ALARMUJĄ ....
kiedy się alarmuje?...w sytuacji zagrożenia...


Czy ksiądz napisał tekst używając słowa "alarmują" czy może redaktorek z pisemka "Fakt"???


dlaczego przemilczałeś co sam ksiądz powiedział?

przecież powiedział to ''redaktorkowi '' Faktu....

żal księdza o malejące wpływy z ''tacy'' aż bije po oczach ...:]


Dlatego, że zrobiłeś aferę z tego jakoby to księża ALARMOWALI!!

Ksiądz powiedział:" Ludzie wkładają coraz mniej. Dać monety to wstyd, ale kwoty po 10 czy 20 zł to norma, a sto złotych to już rzadkość. Ludzie się tego wstydzą, dlatego nie otwieram przy nich kopert – dodaje ksiądz. "

To raczej stwierdzenie , w którym żalu nie dostrzegam!
ALARMUJĘ, że żal mi Ciebie bo stanowisz zagrożenie dla zdroworozsądkowego myślenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 stycznia 2019r. o 16:59
więc alarmuj dalej :]
mnie trochę żal Ciebie bo nie chcesz się przyznać albo nie umiesz czytać ''miedzy wierszami''
w całości artykułu ciągle wraca temat pieniędzy ...
dlaczego?

ja Ci odpowiem :)
bo to jedna z ''kast społecznych '' która swoje istnienie opiera na posiadaniu jak największej ilości kasy ...
zaraz za nią są nasze p(osły) :]
dziwne to skoro są to ludzie nie mający żadnego wpływu na wzrost gospodarczy kraju ...
od siebie dodam jeszcze to -jedni pierdzielą te swoje bajki z ambon ,drudzy z trybuny sejmowej ...
poczytaj co pisze sam Episkopat o spadającej liczbie wiernych w kościele podczas mszy a co za tym idzie ....cholera !!znowu kasa.... :]

daj sobie spokój bo nie chciałbym byś poszedł w ślady bazylli który pierdzieli tu farmazony o tym jak to księża nie uczestniczą w polityce ...;)

bazyl jest ''boski'' w tych swoich ''objawieniach'' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Funkia niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 17:36
falco napisał(a):
~~Ceglasta Kalia napisał(a):
falco napisał(a): hahahaha....księża ALARMUJĄ ....
kiedy się alarmuje?...w sytuacji zagrożenia...


Czy ksiądz napisał tekst używając słowa "alarmują" czy może redaktorek z pisemka "Fakt"???


dlaczego przemilczałeś co sam ksiądz powiedział?

przecież powiedział to ''redaktorkowi '' Faktu....

żal księdza o malejące wpływy z ''tacy'' aż bije po oczach ...:]





bo fakt to najpoczytniejsza gazeta ,dlatego klecha tam się zalił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Łubin niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 19:48
falco napisał(a): a dlaczego siedzi sam?
a gdzie słowa jego pryncypała o przyjmowaniu uchodzców ?
niech wezmie pod dach kilku Ukraińców i Ukrainek ...
od razu będzie mu weselej ...

Co myśli to pisze pewnie te ukrainki ciebie by zaspokoiły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Łubin niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 20:03
~~Brunatnozielony Łubin napisał(a):
falco napisał(a): a dlaczego siedzi sam?
a gdzie słowa jego pryncypała o przyjmowaniu uchodzców ?
niech wezmie pod dach kilku Ukraińców i Ukrainek ...
od razu będzie mu weselej ...

Co myśli to pisze pewnie te ukrainki Ciebie by zaspokoiły

czym Ty falko się zajmujesz jak cały czas tu siedzisz znam jednego z pod Nowogrodzca ale na pewno to nie Ty bo on non stop zapiernicza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Kleome niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 20:57
Ksiądz powiedział"Ludzie wkładają coraz mniej,Dać monety to wstyd...itd"A ja byłam świadkiem takiej sytuacji w aptece:Kobieta ok.75-80 lat,której do wykupu recept zabrakło 6,40 zł(2 MONETY 5 i 2).Pani zapytała,czy może zrezygnować z któregoś leku,bo nie ma tylu pieniędzy.Odpowiedź pani magister była przecząca,ponieważ były to leki na serce jak usłyszałam.Poprosiłam by starszej pani wydać leki a różnicę doliczyć do moich recept.Kobieta miała łzy w oczach i ten widok pozostanie mi w pamięci do końca życia.Była bezradna i zażenowana.I NIECH JESZCZE JAKIŚ KLECHA POWIE,ŻE "WKŁADAĆ MONETY DO KOPERTY TO WSTYD" TO GO ODNAJDĘ I NAPLUJĘ MU W TWARZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Funkia niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 21:08
dlatego koszyczek jest przykryty suknem zielonym ,aby grosiki i monety nie wypadały na posadzkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Kalia niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 22:18
falco napisał(a): facet...niejedno z ''objawień'' bazylli podważyłem i niejedno wyśmiałem ale ty kmiotku widzisz tylko to co chcesz widzieć a innych nie jesteś w stanie pojąć...
nie będę wracał już do twierdzenia bazylki o tej ''mnogości kobiet w otoczeniu Jezusa'' bo nawet tak proste pytanie bazyl pomija milczeniem ...

pytałem bazyla o jego spojrzenie na sprawę pedofila ''wesołka'' i ponownie zamilkł udając że nie ma problemu ...


"O większego trudno zucha, jak był Stefek Burczymucha (...)
Tygrys? Ja ich całą zgraję pozabijam i pokraję " :D

BoCHaterze, twoich urojeń nie pomieściłaby wołowa skóra ;) A ja prosiłam zaledwie tak niewiele:

"POKAŻ tylko JEDNO jego zdanie, które podważyłeś!
Pokaż tylko jedno zakwestionowane przez niego twierdzenie, które obroniłeś!
Pokaż tylko jedną sensowną odpowiedź na jego pytanie!"

Wal stary - tylko tyle, po co te wielotomowe historie? Pokaż!


A co do kmiotków... Największy, jeśli nie jedyny kmiot tego forum masowo rozdziela tytuły. A wystarczyłoby tylko0 skończyć na spojrzeniu w lustro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.