Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nienawiść ze strachu, strach z niewiedzy
~~Amarantowa Piwonia niezalogowany
22 czerwca 2020r. o 23:16
Horus napisał(a): zawsze pozostaje ci''trwam'' ;)



Wystarczy przeczytać kilka twoich odzywek na bolec.info - wobec ciebie żadnych złudzeń nie miałem. Dzięki za komfort:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoruda Szachownica niezalogowany
22 czerwca 2020r. o 23:58
No proszę! Horus niby postępowiec, a odbiera swingersom prawa do adopcji dzieci. A gdyby oni chcieli nazywać małżeństwem np związek 2 mężczyzn z dwiema kobietami to co w tym złego!?
Oczywiście piszę to ironicznie bo chcę podkreślić hipokryzję lewackiej logiki. I gdzie ta wasza tolerancja cwaniaczki. Może kazirodcze związki również uznacie za normalne? Jak postęp to Postęp. Choć już Hartman wasz lewacki autorytet już rozważał dyskusję na temat tego typu związków i... Tak to się właśnie zaczyna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 czerwca 2020r. o 0:07
~Ognistoruda Szachownica napisał(a): No proszę! Horus niby postępowiec, a odbiera swingersom prawa do adopcji dzieci. A gdyby oni chcieli nazywać małżeństwem np związek 2 mężczyzn z dwiema kobietami to co w tym złego!?
Oczywiście piszę to ironicznie bo chcę podkreślić hipokryzję lewackiej logiki. I gdzie ta wasza tolerancja cwaniaczki. Może kazirodcze związki również uznacie za normalne? Jak postęp to Postęp. Choć już Hartman wasz lewacki autorytet już rozważał dyskusję na temat tego typu związków i... Tak to się właśnie zaczyna.


a gdzie to ja napisałem że jestem za adopcją dzieci przez pary jednopłciowe?
dawaj cytat...

facet...jestem za zalegalizowaniem ZWIĄZKÓW PARTNERSKICH ale PRZECIW adopcji dzieci...
zarówno przez pary gejowskie jak i lesbijskie...

PISAŁEM JUŻ O TYM NIE RAZ A TY DZISIAJ PIERDZIELISZ ŻE JESTEM ZA ADOPCJĄ?

łżesz...
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoruda Szachownica niezalogowany
23 czerwca 2020r. o 0:25
Ok. Być może ty nie jesteś za tą adopcją. Ale miej świadomość, że jedno pociągnie za sobą następne. A następne jeszcze nestępne. Trzaskowski nawet się z tym nie kryje. A jego kolega z Warszawy otwarcie chce aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Zatem nie dziw się, że ludzie będą wybierać pis dopóki lewactwo będzie miało takie szalone pomysły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 czerwca 2020r. o 11:02
~Ognistoruda Szachownica napisał(a): Ok. Być może ty nie jesteś za tą adopcją. Ale miej świadomość, że jedno pociągnie za sobą następne. A następne jeszcze nestępne. Trzaskowski nawet się z tym nie kryje. A jego kolega z Warszawy otwarcie chce aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Zatem nie dziw się, że ludzie będą wybierać pis dopóki lewactwo będzie miało takie szalone pomysły.


Niech dobra bogobojna osoba nie nazywa ludzi lewakami. Bo to rodzi w niektórych chęć odwetu i w konsekwencji nakręca spiralę nazwijmy to złej atmosfery.
Co do adopcji dzieci przez homoseksualistów lub lesbijki jest to nieuniknione miało ma i będzie miało miejsce.
Proceder wygląda tak -- ludzie ci dogadują się między sobą w parach mieszanych a następnie jedno z nich zrzeka się dziecka . Wtedy w zgodzie z prawem opiekę przejmuje drugie z rodziców .Jest to albo gay albo lesbijka . Żyją w parze ze swoimi partnerami.To najprostszy mechanizm dostawania się dzieci do par homoseksualnych.
Jak zatem chcesz temu zapobiegać ? Są homoseksualni a jednoczenie mają silny instynkt rodzicielski.De facto dziecko mieszka z jednym z rodziców.
Z przyczyn technicznych taki proceder jest bardzo łatwy dla kobiet lesbijek bo w luźnych związkach w celu prokreacji nie powiadamiają z reguły partnera o swojej ciąży. Mężczyźni zmuszeni są wchodzić w układy z tzw" surykatkami ".
Jak osoba widzi nic nie jest tylko czarno białe.Nie ma potrzeby straszyć otoczenia że nadlecą czarownice [img=1592901958_x3k1kq4.jpg]



Dopisane 23.06.2020r. o godz. 11:02:

Uzupełnię jeszcze " prawackiej " osobie jak to było za lewackich czasów.
Pacjent szedł do lekarza specjalisty i po prostu był przyjęty . Czasem czekał w kolejce nawet kilka godzin ale nie kilka lat.W szkołach były pielęgniarki i gabinety stomatologiczne. Nie było katechetów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 czerwca 2020r. o 17:37
PanM napisał(a): [De facto dziecko mieszka z jednym z rodziców.


To niedobrze. Czemu nie mieszka z obojgiem, jeśli nie wzięli rozwodu albo jedno z nich zmarło? Na dzieciach się nie eksperymentuje.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Kuningamia niezalogowany
23 czerwca 2020r. o 19:57
PanM jak zwykle niewiele rozumie. PanieM - komuniści wyznający marksizm z lat 20-tych czy 30-tych i początku PRLu to inna kategoria niż dzisiejsze lewactwo. Podstawowa różnica jest taka, że tamci wyznawali głupią i morderczą ideologię, ale nie było wtedy powszechnie znanych dowodów, że komunizm to morderczy system. I sporo ludzi mogło mieć złudzenia.
Dzisiaj lewacy mają wiele dowodów na to, że komunizm i ideologia marksistowska to morderczy systemem, a pomimo to wierzą w komunizm. I twórczo rozwijają myśl marksistowską tworząc coraz nowe grupy "prześladowanych" - stąd też ideologia LGBT+.
Żeby być dzisiaj komunistą, po masowych mordach w ZSRR, Chinach , Kambodży, itd - gdzieś około 150 mln zamordowanych - trzeba być i.dio.tą! Czy zrozumiał coś PanM?
Przy okazji - polscy komuniści działają spokojnie, a powinna ich ścigać prokuratura. Niemieccy komuniści własnie postawili pomnik mordercy Leninowi,a w USA na urząd prezydenta chciał się dostać amerykański komunista Sanders. Świat oszalał. I zapłacimy za to wszyscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 czerwca 2020r. o 20:10
~~Smolista Kuningamia napisał(a):
Przy okazji - polscy komuniści działają spokojnie, a powinna ich ścigać prokuratura. Niemieccy komuniści własnie postawili pomnik mordercy Leninowi,a w USA na urząd prezydenta chciał się dostać amerykański komunista Sanders. Świat oszalał. I zapłacimy za to wszyscy.


przy okazji- polscy nacjonaliści działają spokojnie a powinna ich ścigać prokuratur.

nie słyszałem by stawiali już pomniki ale biegi dla ''ogniów '' czy burych'' już organizują ...i my za to płacimy...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.