Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
22258
#Horus nieaktywny
8 maja 2021r. o 20:03
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Macierzanka niezalogowany
9 maja 2021r. o 23:33
to panna chleje na krzysia?
panna to tak ,jak zona wałęsy
więcej wydaje ,niż zarabia

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 maja 2021r. o 6:08
tu 50 groszy ...tam 30....


ot ''życie''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 maja 2021r. o 7:05
~~Ołowianoszara Macierzanka napisał(a): to panna chleje na krzysia?
panna to tak ,jak zona wałęsy
więcej wydaje ,niż zarabia



Ależ skądże ... Panna chleje bo mimo wszystko ma od kogo pożyczyć ... jak Płemieł Morawiecki :D

Drogi Lucjanie mam nadzieję , że dzisiejszy poniedziałek , będzie równie produktywny , jak następne :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 maja 2021r. o 6:43
oto ''twarz'' tej całej ''s''

''Polityk od początku nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów. – Nie przyjąłem żadnych pieniędzy. A jestem już w polityce ponad 40 lat. Nigdy nie wyobrażałem sobie takiej sytuacji, że mogę przyjąć łapówkę (...) To są rzeczy, które mnie po prostu brzydzą – zapewniał w jednym z wywiadów.

Pieniądze były m.in. wpłacane bezpośrednio na konto Piniora oraz przesyłane pocztą. Innym dowodem w sprawie były nagrania z podsłuchanych rozmów, podczas których oskarżeni domagają się wpłat i przelewów. Oskarżeni twierdzili, że były to pożyczki, a nie łapówki. Natomiast Pinior podkreślał, że jego interwencje w urzędach nie były uzależnione od tych korzyści majątkowych. Dziś Sąd Okręgowy ocenił, że podsłuchane rozmowy między senatorem i jego asystentem, są wiarygodnym dowodem.''

jemu po prostu ''te pieniądze się należały''
hahaha..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 maja 2021r. o 6:58
Nędzny prowokatorze , kiedy spotkanie ? Gadałem wczoraj z Lucjanem . U Niego wszystko ok , pomimo szczepienia . Pochlejemy jeszcze w Ocicach i pogramy w szachy , a ty dupku do końca życia z klawiaturką będziesz musiał się męczyć ... no chyba , że chcesz mnie na rampie odwiedzić :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
25 maja 2021r. o 9:26
Po co takie prowokacje wam panowie , Janusz wiesz bardzo dobrze iż Solidarność się podzieliła ,a Pinior poszedł w pochodzie
z „Bolkami”, Tuskami ,Komorowskimi i POwskimi POwsinogami którzy poukładali się z PZPR-owcami.
A Pinior ??? jaka to twarz „S” , nie rozśmieszaj poważnych ;);)
To „Morda zdradziecka „ , jak ten co mur przeskoczył i gruba „tramwajarka”,
której Tuskolini zapewnił dozgonną egzystencje za brak prądu i wykorzystanie sytuacji, wożąc grube D
tramwajem po Gdańsku .
To są te twoje twarze Janusz??
Konstytucją wymachiwali przy każdej nadającej się okazji ( większość nigdy jej nie czytała)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 sierpnia 2021r. o 16:12
no i co solidaruchy?
ten wasz ''związkowiec '' chce teraz ''uwalić '' drobnych przedsiębiorców mając w du-pce ludzi pracy...

tak to jest kiedy działalność związkową przesłania ''koryto'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza