Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Bolecnauta niezalogowany
25 września 2023r. o 15:43
Panie Lucjanie .Wklejony przez pana film o aferze FOZZ co panu powiedział?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 15:56
~~Staroróżowy Sadziec napisał(a): co obiecał ''kaczor''?
nie sprzedamy Ukraińcowm stoczni bo są tam ''ruskie wpływy''
dotrzymał słowa?...nie ...sprzedał właśnie Ukraińcom...

jak to ''usprawiedliwisz''? ;D



A dlaczego mam kogokolwiek usprawiedliwiać , Kaczyński znalazł Ukraińskiego inwestora , Tusk zbawiciela dla stoczni znalazł w Katarze , czego nie rozumiesz z mojego wpisu o odpowiedzialności za stocznie wszystkich , powtarzam WSZYSTKICH rządów począwszy od Rakowskiego na Tusku kończąc .



Dopisane 25.09.2023r. o godz. 15:50:

~~Staroróżowy Sadziec napisał(a): konkrety ...konkrety...
a nie pierdzielenie o Rakowskim czy Wałęsie...;D
co ty zresztąwiesz ...wczoraj ktoś cię zapytał kto był przeciwny prywatyzacji stoczni i też tego nie wiesz o czym sam napisaleś ...
tak ''opozycjonisto'' twój piSS w dupie miał pracowników stoczni ...twój AWS też...piszę ''twój'' bo to też był niby''związek''

tyle razy ci piszę ...zacznij pisać prawdę ...zacznij więcej czytać ...;D
a nie Wałęsa i Wałęsa...;D
nara...



&t=716s

Tu jest prawda o czym piszę od lat a Ty wklejając ten filmik to potwierdziłeś , jeszcze raz dzięki za filmik .



Dopisane 25.09.2023r. o godz. 15:56:

~~Staroróżowy Sadziec napisał(a): o proszę ...Lucuś schował się do norki i nie komentuje listu...;D
tak ,tak Lucjanie ...prawdy nie zakrzyczysz...
a bronić się i tego twojego ''związku'' w świetle oczywistych faktów nie masz jak...;D



Tylko tyle potrafisz napisać tego się trzymaj , ja do nory którą wyryłeś - futrzaku .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nasturcja pnąca niezalogowany
25 września 2023r. o 15:57
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Sadziec napisał(a): co obiecał ''kaczor''?
nie sprzedamy Ukraińcowm stoczni bo są tam ''ruskie wpływy''
dotrzymał słowa?...nie ...sprzedał właśnie Ukraińcom...

jak to ''usprawiedliwisz''? ;D



A dlaczego mam kogokolwiek usprawiedliwiać , Kaczyński znalazł Ukraińskiego inwestora
co ty zresztąwiesz ...wczoraj ktoś cię zapytał kto był przeciwny prywatyzacji stoczni i też tego nie wiesz o czym sam napisaleś ...
tak ''opozycjonisto'' twój piSS w dupie miał pracowników stoczni ...twój AWS też...piszę ''twój'' bo to też był niby''związek''


''Pan Premier poinformował mnie, że Prezydent nigdy nie zgodzi się na sprzedaż inwestorom z Ukrainy, bowiem za nimi stoi koncern Donbas, na który prawdopodobnie wpływ mają rosyjskie służby specjalne powiązane z dawnymi interesami KGB. Cóż, jak wiemy, stało się dokładnie tak jak przewidziałem. Stocznia poszła w ręce ukraińskie.''

Miał się nigdy na to nie zgodzić a jednak . Czyli okłamał pracowników którzy wylądowali na bruku. Gdzie była Solidarność?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 16:11
PanM napisał(a): Lucjanie przełam się i obejrzyj " Zieloną granicę ".


Przyszedłeś z pomocą Januszowi , rozumiem , obaj jesteście siebie warci .
Po jakie licho cytujesz mój wpis o stoczni skoro nic nie masz do powiedzenia w tym temacie .

Przemku zaskoczyłeś mnie , obejrzałeś ten paszkwil szkalujący ludzi którzy nas chronią i bronią , skomentuj co o tym sądzisz wtedy Tobie odpowiem .



Dopisane 25.09.2023r. o godz. 16:11:

~~Bolecnauta napisał(a): Panie Lucjanie. Niech mi pan wytłumaczy dlaczego w sondażu o największych katastrofach jakie dotknęły Polskę na przestrzeni 100 lat na trzecim miejscu uznano przejęcie władzy przez partię którą pan popiera czyli PiS



Pan jest w tym sondażu na drugim miejscu , to dopiero katastrofa na skalę światową . Link do " sondażu " proszę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 16:14
no Lucjan.... zbierz się na odwagę i napisz że kłamał ,że oszukał setki a nawet tysiące pracowników ....
że do spóły ze swoimi kolesiami nieźle się obłowili na terenach stoczni które warte były MILIARDY...
nadal nic nie wiesz kto brał w tym udział? przypomnieć ci kilka nazwisk? ;D

ale z ciebie tchórz i ignorant...
bierzesz się za coś o czym nie masz pojęcia i dlatego tak często uciekasz w slogany ze swoich partyjnych propagandówek...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 16:15
~~Bolecnauta napisał(a): Panie Lucjanie .Wklejony przez pana film o aferze FOZZ co panu powiedział?


Prawdę o okresie tzw . transformacji ustrojowej , widzę że zbyt trudny aby Pan to zrozumiał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
25 września 2023r. o 16:21
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Lucjanie przełam się i obejrzyj " Zieloną granicę ".


Przyszedłeś z pomocą Januszowi , rozumiem , obaj jesteście siebie warci .
Po jakie licho cytujesz mój wpis o stoczni skoro nic nie masz do powiedzenia w tym temacie .

Przemku zaskoczyłeś mnie , obejrzałeś ten paszkwil szkalujący ludzi którzy nas chronią i bronią , skomentuj co o tym sądzisz wtedy Tobie odpowiem .
Dopisane 25.09.2023r. o godz. 16:11:
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Panie Lucjanie. Niech mi pan wytłumaczy dlaczego w sondażu o największych katastrofach jakie dotknęły Polskę na przestrzeni 100 lat na trzecim miejscu uznano przejęcie władzy przez partię którą pan popiera czyli PiS


Pan jest w tym sondażu na drugim miejscu , to dopiero katastrofa na skalę światową . Link do " sondażu " proszę .

Na drugim? No tak bo pan zajmuje pierwsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 16:22
~~Nasturcja pnąca napisał(a): Miał się nigdy na to nie zgodzić a jednak . Czyli okłamał pracowników którzy wylądowali na bruku. Gdzie była Solidarność?



Walczyli o Kue
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): no Lucjan.... zbierz się na odwagę i napisz że kłamał ,że oszukał setki a nawet tysiące pracowników ....
że do spóły ze swoimi kolesiami nieźle się obłowili na terenach stoczni które warte były MILIARDY...
nadal nic nie wiesz kto brał w tym udział? przypomnieć ci kilka nazwisk? ;D

ale z ciebie tchórz i ignorant...
bierzesz się za coś o czym nie masz pojęcia i dlatego tak często uciekasz w slogany ze swoich partyjnych propagandówek...;D



Pisać o Tobie DEBIL to jakby nic nie napisać , czerwona zarazo .

Skrytykowałem Kaczyńskiego i Tuska , ślepcze naucz się czytać ze zrozumieniem .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza