Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Bolecnauta niezalogowany
25 września 2023r. o 16:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Panie Lucjanie .Wklejony przez pana film o aferze FOZZ co panu powiedział?


Prawdę o okresie tzw . transformacji ustrojowej , widzę że zbyt trudny aby Pan to zrozumiał .

A jednak to za trudny dla pana temat. Niech pan napisze w kilku słowach jaką prawdę panu pokazał tylko konkretnie. A nie jakieś dyrdymały .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 16:27
~~Bolecnauta napisał(a): Na drugim? No tak bo pan zajmuje pierwsze.



Łżesz jak bura suka aby przejść do bazarowych pyskówek ? taki miałeś cel pisząc kłamstwa , dewiza Tuska - kłamać , i jeszcze raz kłamać aby jedno kłamstwo przykryć drugim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 16:28
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nasturcja pnąca napisał(a)


Pisać o Tobie DEBIL to jakby nic nie napisać , czerwona zarazo .

Skrytykowałem Kaczyńskiego i Tuska , ślepcze naucz się czytać ze zrozumieniem .


Czy ja gdzieś pana obrażam? Wyzywam? Więc dlaczego pan to robi? Gdzie pan skrytykował Kaczyńskiego? Może pan powtórzyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 16:31
~~Bolecnauta napisał(a): A jednak to za trudny dla pana temat. Niech pan napisze w kilku słowach jaką prawdę panu pokazał tylko konkretnie. A nie jakieś dyrdymały .



Dałeś się poznać jako ten dla którego żadna prawda nie jest prawdą , napisz prawdę za ilu tu " pracujesz " . Robisz sztuczny tłok .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
25 września 2023r. o 16:31
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Na drugim? No tak bo pan zajmuje pierwsze.



Łżesz jak bura suka aby przejść do bazarowych pyskówek ? taki miałeś cel pisząc kłamstwa , dewiza Tuska - kłamać , i jeszcze raz kłamać aby jedno kłamstwo przykryć drugim .

Ach ten Tusk . Ach ten Wałęsa. A teraz zarzuca mi pan łgarstwa nawet próbując wyzywać. Niech pan mi pokaże gdzie uciekłem do bazarowej pyskówki? Śmiało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 16:34
~~Seledynowy Kuflik napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Nasturcja pnąca napisał(a)


Pisać o Tobie DEBIL to jakby nic nie napisać , czerwona zarazo .

Skrytykowałem Kaczyńskiego i Tuska , ślepcze naucz się czytać ze zrozumieniem .


Czy ja gdzieś pana obrażam? Wyzywam? Więc dlaczego pan to robi? Gdzie pan skrytykował Kaczyńskiego? Może pan powtórzyć?



Oj co za nieszczęście , Bolecnauta zmienił się w Kuflika .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
25 września 2023r. o 16:35
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): A jednak to za trudny dla pana temat. Niech pan napisze w kilku słowach jaką prawdę panu pokazał tylko konkretnie. A nie jakieś dyrdymały .



Dałeś się poznać jako ten dla którego żadna prawda nie jest prawdą , napisz prawdę za ilu tu " pracujesz " . Robisz sztuczny tłok .

Piszę za siebie . Niech pan się opanuje bo widzę że już pan wrócił do swojej retoryki gdzie epatuje pan agresją bo brakuje panu argumentacji . Opisze pan jak pan widzi aferę FOZZ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 16:37
~~Bolecnauta napisał(a): Ach ten Tusk . Ach ten Wałęsa. A teraz zarzuca mi pan łgarstwa nawet próbując wyzywać. Niech pan mi pokaże gdzie uciekłem do bazarowej pyskówki? Śmiało .



Link do sondażu wszystko wyjaśni , zapewniam , przeproszę jak dostanę ten link moim zdaniem do nie istniejącego sondażu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.