Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 19:28
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): a może Meksyk to tez Ameryka? ;D


Uściślę - Kanada to kraj leżący w Ameryce Północnej .Meksyk to też kraj leżący w Ameryce Północnej .


no właśnie ...bądź precyzyjniejszy a nie będziesz musiał uściślać....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 19:45
~~Seledynowy Kuflik napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): a może Meksyk to tez Ameryka? ;D


Uściślę - Kanada to kraj leżący w Ameryce Północnej .Meksyk to też kraj leżący w Ameryce Północnej .


no właśnie ...bądź precyzyjniejszy a nie będziesz musiał uściślać....;D

~~Seledynowy Kuflik napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): a może Meksyk to tez Ameryka? ;D


Uściślę - Kanada to kraj leżący w Ameryce Północnej .Meksyk to też kraj leżący w Ameryce Północnej .


no właśnie ...bądź precyzyjniejszy a nie będziesz musiał uściślać....;D



Myślałem że mam do czynienia z bystrzakiem za jakiego się uważasz , moja pomyłka .


Dopisane 25.09.2023r. o godz. 19:45:

~~Seledynowy Kuflik napisał(a): Lucjan czytam teraz o Cenckiewiczu ...a wiesz że potwierdza to moje zdanie o nim że to oszust? ;D



Jak ocenisz Cenckiewicza po tym wywiadzie , kłamie czy mówi prawdę .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 20:04
daj spokój Lucjan...daj spokój...
sprawdź ile czasu mu to zajęło...sprawdź sobie jego pierwsze wypowiedzi na temat tego pedofila...
a żeby było jeszcze śmieszniej przypomnij sobie jak to twój duda bronił tego pedofila...jak chciał trzymać warty przy kolejnym pomniku tego zboka...
pomniku który zresztą nie wrócił na dawne miejsce a nowy nigdy nie stanął...

a teraz czytam jak to Cenckiewicz współpracował z gościem oskarżonym o szpiegostwo na rzecz Rosji a kiedy sprawa się rypła struga durnia że nie zna takiego człowieka...
a daty nie kłamią ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 20:14
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): j przypomnij sobie jak to twój duda bronił tego pedofila...



Za każdym razem kiedy napiszesz kto jest mój dostaniesz odpowiedź na jaką zasługujesz , teraz potraktuję to jako wypowiedź pozbawioną logiki , jak wiele innych pisanych przez Ciebie .

Przypomnę tylko , Duda jest przewodniczącym Solidarności ludzi zatrudnionych , ludzi pracy , ja jestem emerytem .



Dopisane 25.09.2023r. o godz. 20:14:

~~Seledynowy Kuflik napisał(a): daj spokój Lucjan...daj spokój...
sprawdź ile czasu mu to zajęło...sprawdź sobie jego pierwsze wypowiedzi na temat tego pedofila...


Im więcej czasu poświęcił na dogłębne zbadanie tym bardziej jest wiarygodny , nie " strzela " ślepakami jak Ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaka Duda niezalogowany
25 września 2023r. o 20:16
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): j przypomnij sobie jak to twój duda bronił tego pedofila...



Za każdym razem kiedy napiszesz kto jest mój dostaniesz odpowiedź na jaką zasługujesz , teraz potraktuję to jako wypowiedź pozbawioną logiki , jak wiele innych pisanych przez Ciebie .

Przypomnę tylko , Duda jest przewodniczącym Solidarności ludzi zatrudnionych , ludzi pracy , ja jestem emerytem .

Więc która Duda jest od emerytów ? Bo to coś nowego związki dla emerytów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Największe rozczarowanie Polaków niezalogowany
25 września 2023r. o 20:23
W okresie po komunie największym rozczarowaniem był związek zawodowy Solidarność i to co się z niego zrodziło . Wraz z nim na równi PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 20:29
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): j przypomnij sobie jak to twój duda bronił tego pedofila...



Za każdym razem kiedy napiszesz kto jest mój dostaniesz odpowiedź na jaką zasługujesz , teraz potraktuję to jako wypowiedź pozbawioną logiki , jak wiele innych pisanych przez Ciebie .

Przypomnę tylko , Duda jest przewodniczącym Solidarności ludzi zatrudnionych , ludzi pracy , ja jestem emerytem .
Dopisane 25.09.2023r. o godz. 20:14:
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): daj spokój Lucjan...daj spokój...
sprawdź ile czasu mu to zajęło...sprawdź sobie jego pierwsze wypowiedzi na temat tego pedofila...

Im więcej czasu poświęcił na dogłębne zbadanie tym bardziej jest wiarygodny , nie " strzela " ślepakami jak Ty .

za każdym razem jak innym ,nieznanym ci ludziom będziesz przypinał ''łatkę komucha'' będę ci pisał ''twoje związki'' i ''twój duda'' ;D
widzisz jaki jesteś ograniczony myślowo?
teraz to tłumaczysz na swój pokrętny sposób że potrzebował czasu na sprawdzanie zarzutów pedofilii ...czegoś co było od początku znane tylko tuszowane ...
trzeba tu przyznać że pierwszy zaczął to ukrywać Wałęsa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 20:37
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): Cenckiewicz współpracował z gościem oskarżonym o szpiegostwo



Zabawny jesteś , a jaki dowcipny , oskarżony o szpiegostwo od roku 2017 nie wcześniej .

"Jak ustaliliśmy, Tomasz L. od chwili aresztowania ma zarzuty w niezmienionej postaci – za współpracę z rosyjskim wywiadem mającą trwać od 2017 r. (nie wcześniej)." - TVN 24

Komisja likwidacyjna w której był podejrzany o szpiegostwo powstała w 2006 .



Dopisane 25.09.2023r. o godz. 20:37:

~~Jaka Duda napisał(a): Więc która Duda jest od emerytów ? Bo to coś nowego związki dla emerytów.



Nie ma kogoś takiego jak Duda przewodniczący związku emerytów .

Jesteś niedoinformowany , - "Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów (PZERiI) powstał w 1950 roku. dogłębnie poznać warunki życia tej grupy społecznej, jej problemów i bolączek."

Są po dzień dzisiejszy pod różnymi nazwami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza