Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
14240
M21W2
25 września 2023r. o 21:27
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): ja oszczercą?...;D
oj chyba pomyliłeś adresy ...;D
tak Lucjan -twój duda...ten który nosił na strajki zegarek za ponad trzy tysiące a ty podniecasz się zegarkiem Nowaka...
tyle że Nowak kupił go za swoje a twój duda ze składek frajerskich...;D

~~Seledynowy Kuflik napisał(a): ja oszczercą?...;D
oj chyba pomyliłeś adresy ...;D
tak Lucjan -twój duda...ten który nosił na strajki zegarek za ponad trzy tysiące a ty podniecasz się zegarkiem Nowaka...
tyle że Nowak kupił go za swoje a twój duda ze składek frajerskich...;D



Znowu łżesz , co mnie obchodzi zegarek Nowaka , Ty się tym zajmujesz , mnie bardziej interesują jego miliony znalezione w skrytkach w domu , jego udział w grupie przestępczej ,

" Jakie zarzuty ma Sławomir Nowak?
Zarzuty im przedstawione dotyczą m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, wręczania korzyści majątkowych, prania brudnych pieniędzy pochodzących z popełniania przestępstw, powoływania się na wpływy oraz poświadczania nieprawdy.
Byłego ministra oskarżono również o pranie brudnych pieniędzy. Chodzi o blisko 8 mln zł. Oskarżenie dotyczy też okresu, kiedy Nowak pełnił funkcję szefa gabinetu politycznego premiera Donalda Tuska oraz ministra transportu i gospodarki morskiej. Według śledczych polityk miał przyjąć co najmniej 320 tys."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 21:28
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): wiesz...matołusza o kryptonimie operacyjnym ''Student'' :D
koledzy ze STASI mu go nadali ...;D



Tym razem łgarzu przerosłeś sam siebie .

"Podwójne oblicze jezuity, czyli historia t.w. "Student"
Jezuita Andrzej Koprowski przystał na regularne i tajne kontakty z SB na początku 1969 r., a po pół roku, 24 czerwca, przyjął święcenia kapłańskie; jak zatem fakt jego tajnych kontaktów z SB ma się do godziwości tych święceń? - pisze prof. Stanisław Obirek."

https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/podwojne-oblicze-jezuity-czyli-historia-tw-student/dben6nm,30bc1058?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

no widzisz Lucjan jak ty mało wiesz?...a tyle razy piszę -więcej czytaj...

kiedyś Szekspir powiedział mniej więcej to- jeśli w książce czytasz tylko tylko to, co zostało napisane, to całe twoje czytanie na nic...

i ty jesteś tego przykładem Lucjan...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 21:32
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): ach ta twoja legendarna już chyba ''nienawiść'' ;D
ja wiem komu służą twoje ''związki zawodowe''...rządowi...
nawet niedawno dali temu przykład jak łamią sami solidarność związkową ugadując się z tymi którym tak naprawdę służą za plecami strajkujących ...
a kto wybiera przewodniczącego ?...sami swoi....;D



Prześpij się coraz bardziej bredzisz , słowa bez dowodów to tylko słowa a nie fakty Januszu Urbanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 21:32
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): ja oszczercą?...;D
oj chyba pomyliłeś adresy ...;D
tak Lucjan -twój duda...ten który nosił na strajki zegarek za ponad trzy tysiące a ty podniecasz się zegarkiem Nowaka...
tyle że Nowak kupił go za swoje a twój duda ze składek frajerskich...;D

Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): ja oszczercą?...;D
oj chyba pomyliłeś adresy ...;D
tak Lucjan -twój duda...ten który nosił na strajki zegarek za ponad trzy tysiące a ty podniecasz się zegarkiem Nowaka...
tyle że Nowak kupił go za swoje a twój duda ze składek frajerskich...;D


Znowu łżesz , co mnie obchodzi zegarek Nowaka , Ty się tym zajmujesz , mnie bardziej interesują jego miliony znalezione w skrytkach w domu , jego udział w grupie przestępczej ,


a nie interesują cię miliony matołusza? ...;D ...tak skutecznie wyprał swoją kasę że teraz jest ''golas'' za to żona ...hahaha...
Nowak i grupa przestępcza?...a kogo z tej ''grupy '' jeszcze zamknęli?
oświeć mnie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 21:34
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): kiedyś Szekspir powiedział mniej więcej to- jeśli w książce czytasz tylko tylko to, co zostało napisane, to całe twoje czytanie na nic...



Prawda jest tylko w książkach Piątka które Ty czytasz , hipokryzja do potęgi entej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 21:35
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): ach ta twoja legendarna już chyba ''nienawiść'' ;D
ja wiem komu służą twoje ''związki zawodowe''...rządowi...
nawet niedawno dali temu przykład jak łamią sami solidarność związkową ugadując się z tymi którym tak naprawdę służą za plecami strajkujących ...
a kto wybiera przewodniczącego ?...sami swoi....;D



Prześpij się coraz bardziej bredzisz , słowa bez dowodów to tylko słowa a nie fakty Januszu Urbanie .


bredzę powiadasz? ;D

''Niesolidarna „Solidarność”? Pracownicy sądów: łamie jedność związkową. A wygrywa rząd
O tym, że manifestacja organizowana przez "Solidarność" i trzy inne związki chce niższych podwyżek, niż ustalone w Porozumieniu Związków, pracownicy sądów i pozostałe związki dowiedzieli się z Facebooka. „Gdzie się pojawiają, tam postulaty są obniżane” – mówi o działaczach „S” pracownica sądu
Zjazd z 1000 zł
O tym, że „Solidarność” i trzy inne związki obniżyły żądania podwyżki z 1000 zł do 450 zł, wielu pracowników sądów i prokuratury dowiedziało się z Facebooka. Jeśli tylko doczytali do końca długi opis wydarzenia, które 5 marca 2919 odbyło się na ulicach Warszawy - „Ostatki u Premiera: Manifestacja Pracowników Sądów i Prokuratury”.

Zaskoczone były również związki zawodowe tej grupy pracowników budżetówki, które z „Solidarnością” oraz pozostałymi związkami podpisały 17 stycznia międzyzwiązkowe Porozumienie o współpracy, sile w jedności i żądaniu 1000 zł podwyżki. Pod tym hasłem protestowano od grudnia 2018 roku.

Po manifestacji 5 marca wręczono wiceministrowi z Kancelarii Premiera Pawłowi Szrocie i wiceministrowi sprawiedliwości Michałowi Wójcikowi znacznie niższe postulaty, nieuzgodnione z resztą związków.

„Uznaliśmy 650 zł [450 zł + przyznane już 200 zł podwyżki] za racjonalniejszy postulat, możliwy do zrealizowania” – mówiła Edyta Odyjas, szefowa MOZ NSZZ "Solidarność" Pracowników Sądownictwa.''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 21:38
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): kiedyś Szekspir powiedział mniej więcej to- jeśli w książce czytasz tylko tylko to, co zostało napisane, to całe twoje czytanie na nic...



Prawda jest tylko w książkach Piątka które Ty czytasz , hipokryzja do potęgi entej .

co ty pieprzysz?....co ty wiesz o jakiejkolwiek książce Piątka?
ogłupili cię w ich sprawach jak teraz ogłupiają w sprawie tego filmu o granicy...
tez nie oglądałeś a wiesz że to ''paszkwil'' ...wiesz bo tak ci kazano ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 21:41
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): Nowak i grupa przestępcza?...a kogo z tej ''grupy '' jeszcze zamknęli?
oświeć mnie...;D



Mówisz i masz ;

" Na karę 3 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat i 120 tys. zł grzywny warszawski sąd okręgowy skazał we wtorek biznesmena Jacka P. w jednym z wątków głośnej sprawy korupcyjnej tzw. grupy Sławomira Nowaka. Sąd uznał go za winnego m.in. przyjmowania milionowych łapówek.
Biznesmen został zatrzymany w obszernym śledztwie związanym z grupą przestępczą, którą - według śledczych - kierować miał Nowak. Prokuratura oskarżyła Jacka P., wraz z b. ministrem, o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, przyjmowanie korzyści majątkowych, a także pośredniczenie w przyjmowaniu korzyści oraz pranie brudnych pieniędzy.

Mężczyzna poszedł na współpracę z prokuraturą, składał obszerne wyjaśnienia, wyraził zgodę na dobrowolne poddanie się karze zaproponowanej przez prokuraturę i wydanie wyroku bez przeprowadzania rozprawy. W konsekwencji Sąd Okręgowy w Warszawie we wtorek uznał go za winnego m.in. przyjęcia wielomilionowych łapówek. Jacek P. został też uznany za winnego "prania" zdobytych w ten sposób środków.
Uzasadniając orzeczenie, sędzia Izabela Ledzion zwróciła uwagę, że Jacek P. złożył w tej sprawie obszerne wyjaśnienia, w których ujawnił okoliczności zdarzeń, współsprawców i fakty nieznane wcześniej prokuraturze. "Początkowo oskarżony nie przyznawał się do winy, ale później opisał cały proceder, w którym uczestniczył. Opisał, w jakim celu zakładane były spółki, opowiadał o przepływie środków, gdzie były ukrywane, jak były legalizowane(...) Gdyby nie wyjaśnienia oskarżonego, to materiał dowodowy w sprawie głównej byłby skąpy" - mówiła sędzia."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza