Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Panie a to niezalogowany
25 września 2023r. o 20:41
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Czyli to fejk? Czyli kłamią? A więc proponuję poszukać tego na innych stronach a przekona się pan że taki sondaż był.Jakby pan był bardziej przenikliwy i poszperał głębiej sam by się pan przekonał jak CBOS potrafi manipulować nawet własnymi sondażami. Na jednej stronie piszą jedno w innej karcie coś całkiem przeciwnego lub zmanipulowanego. Podać przykład?


Przyznam że nie interesuję się żadnymi sondażami , sondaże to ogłupianie naiwnych , zależy kto i dla kogo przeprowadza , kto za niego płaci .
Nie potrzebuję przykładu jest ich pełno odnośnie wszystkich sondażowni .

Panie związkowcu a jak to jest z tym handlem wizami? Prawda czy fejk ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 20:43
~~Największe rozczarowanie Polaków napisał(a): W okresie po komunie największym rozczarowaniem był związek zawodowy Solidarność i to co się z niego zrodziło . Wraz z nim na równi PiS.


Masz prawo do takiej opinii dwaj pierwsi przewodniczący po roku 1989 Wałęsa i Krzaklewski mocno się do tego przysłużyli . Obecnie największym ZZ jest NSZZ Solidarność .



Dopisane 25.09.2023r. o godz. 20:43:

~~Panie a to napisał(a): Panie związkowcu a jak to jest z tym handlem wizami? Prawda czy fejk ?



Prawda , są w tej sprawie zatrzymani w areszcie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 20:45
57-letni L. był wieloletnim i doświadczonym urzędnikiem ratusza”, który kopiował dane wrażliwe i przekazując je Rosjanom. Tomasz L został zatrudniony w ratuszu za czasów Lecha Kaczyńskiego. Do pracy w stołecznym ratuszu ściągnęła w 2003 r. Elżbieta Jakubiak (wtedy dyrektor Biura). Szpieg przekazywał dane, które umożliwiał informacje potrzebne do tworzenia fikcyjnych tożsamości, tzw. wtórniki, pozwalające tworzyć „nielegałów” (oficer wywiadu przyjmujący inną tożsamość narodową, specjalnie dla niego przygotowaną) formalnie i bezpiecznie zaistnieć. Należy dodać iż Warszawskie archiwum USC ma w posiadaniu stare księgi parafialne z terenów należących przed II wojną światową do Polski, a obecnie do Ukrainy i Białorusi.

Kilka miesięcy po oświadczeniu Żaryna, dziennikarze TVN 24 ujawnili to, co w sprawie L przemilczał rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych. Fakt, iż w przeszłości Tomasz L. miał także dostęp do wrażliwych danych, a w 2006 roku otrzymał dostęp do tajemnicy wojskowych służb specjalnych – jako członek komisji likwidacyjnej WSI, której Szefem z namaszczenia Macierewicza był Sławomir Cenckiewicz. Wymieniony przez lata sam o sobie mówił, że był napastnikiem R11; egzekutorem przy likwidowaniu WSI oraz doradcą Macierewicza przy tworzeniu nowych służb. Zastępcą w Komisji Likwidacyjnej Sławomira Cenckiewicza ''

(....)W obecnym czasie zaskakujące są wypowiedzi Sławomira Cenckiewcza, który wręcz odżegnuje się od znajomości z podejrzanym o szpiegostwo dla Rosji Tomaszem L. cytuje: „Nigdy nie znałem Tomasza L. Został mi on narzucony decyzją ministra obrony narodowej Radosława Sikorskiego i po iluś tam dniach po powołaniu komisji poznałem Tomasza L. Później również nie miałem z nim kontaktu”(....)

(....) Kilka dni później, Sławomir Cenckiewicz:
„miałem wątpliwości” wobec Tomasza L. związane z „jego zachowaniem”. „Domagał się, żeby robić tak poważne rzeczy jak na przykład ja”.(....)

nie uważasz Lucjan że sporo ''ruskich szpionów'' '' jest bezpośrednio blisko szalonego antonia ''drona''
przecież jest jeszcze Piskorski i jego żonka...
mają nawet wspólne focie z Anżejową Agatką ....;D

a przecież są jeszcze Luśnie i inne Kujdy...a ci akurat to kolesie mkkwacza i matołusza...;D

wiesz...matołusza o kryptonimie operacyjnym ''Student'' :D
koledzy ze STASI mu go nadali ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 20:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Największe rozczarowanie Polaków napisał(a): W okresie po komunie największym rozczarowaniem był związek zawodowy Solidarność i to co się z niego zrodziło . Wraz z nim na równi PiS.


Masz prawo do takiej opinii dwaj pierwsi przewodniczący po roku 1989 Wałęsa i Krzaklewski mocno się do tego przysłużyli .

a Śniadek i Duda już nie? ;D
a w czym oni są lepsi od tych których wymieniłeś?
bo ja uważam że tacy sami ''koryciarze'' jak poprzednicy a nawet gorsi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 21:07
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): za każdym razem jak innym ,nieznanym ci ludziom będziesz przypinał ''łatkę komucha'' będę ci pisał ''twoje związki'' i ''twój duda'' ;D
widzisz jaki jesteś ograniczony myślowo?
teraz to tłumaczysz na swój pokrętny sposób że potrzebował czasu na sprawdzanie zarzutów pedofilii ...czegoś co było od początku znane tylko tuszowane ...
trzeba tu przyznać że pierwszy zaczął to ukrywać Wałęsa...



A pisz sobie co chcesz , jesteś oszczercą i nic do Ciebie nie dotrze , mój Duda , Twój Urban i niech tak zostanie .
Nareszcie odrobina prawdy o Wałęsie ( po dużej prawdzie w filmiku który wkleiłeś ) , robisz postępy , oby tak dalej .



Dopisane 25.09.2023r. o godz. 21:07:

~~Seledynowy Kuflik napisał(a): bo ja uważam że tacy sami ''koryciarze'' jak poprzednicy a nawet gorsi...



Co Ty uważasz wiem od dawna , powtarzasz się .
Jesteś zbyt zżarty nienawiścią że nie pojmujesz komu służą ZZ i kto ma prawo do wyboru przewodniczącego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 21:13
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): za każdym razem jak innym ,nieznanym ci ludziom będziesz przypinał ''łatkę komucha'' będę ci pisał ''twoje związki'' i ''twój duda'' ;D
widzisz jaki jesteś ograniczony myślowo?
teraz to tłumaczysz na swój pokrętny sposób że potrzebował czasu na sprawdzanie zarzutów pedofilii ...czegoś co było od początku znane tylko tuszowane ...
trzeba tu przyznać że pierwszy zaczął to ukrywać Wałęsa...



A pisz sobie co chcesz , jesteś oszczercą i nic do Ciebie nie dotrze , mój Duda , Twój Urban i niech tak zostanie .
Nareszcie odrobina prawdy o Wałęsie ( po dużej prawdzie w filmiku który wkleiłeś ) , robisz postępy , oby tak dalej .

ja oszczercą?...;D
oj chyba pomyliłeś adresy ...;D
tak Lucjan -twój duda...ten który nosił na strajki zegarek za ponad trzy tysiące a ty podniecasz się zegarkiem Nowaka...
tyle że Nowak kupił go za swoje a twój duda ze składek frajerskich...;D
tą prawdę o Wałęsie pisałem Lucjan kiedy wybuchła sprawa z pedofilią tego zboka...ale miałem ubaw jak czytałem słowa Wałęsy że ten zbok to jest jego przyjaciel...;D
wtedy też pisałem -''jaki związek taki kapelan'' ;D

być może ty uważasz że robię postępy ale dlaczego ty od dawna nic w tym kierunku nie robisz? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 21:19
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): wiesz...matołusza o kryptonimie operacyjnym ''Student'' :D
koledzy ze STASI mu go nadali ...;D



Tym razem łgarzu przerosłeś sam siebie .

"Podwójne oblicze jezuity, czyli historia t.w. "Student"
Jezuita Andrzej Koprowski przystał na regularne i tajne kontakty z SB na początku 1969 r., a po pół roku, 24 czerwca, przyjął święcenia kapłańskie; jak zatem fakt jego tajnych kontaktów z SB ma się do godziwości tych święceń? - pisze prof. Stanisław Obirek."

https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/podwojne-oblicze-jezuity-czyli-historia-tw-student/dben6nm,30bc1058?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 21:21
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): bo ja uważam że tacy sami ''koryciarze'' jak poprzednicy a nawet gorsi...

Jesteś zbyt zżarty nienawiścią że nie pojmujesz komu służą ZZ i kto ma prawo do wyboru przewodniczącego .


ach ta twoja legendarna już chyba ''nienawiść'' ;D
ja wiem komu służą twoje ''związki zawodowe''...rządowi...
nawet niedawno dali temu przykład jak łamią sami solidarność związkową ugadując się z tymi którym tak naprawdę służą za plecami strajkujących ...
a kto wybiera przewodniczącego ?...sami swoi....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.