Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Pistacjowy Powój niezalogowany
27 września 2023r. o 19:30
~~Butelkowy Tulipan napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Butelkowy Tulipan napisał(a):
Myślałem że dorosłeś po spotkaniu na ławeczce , widoczne były pozytywne zmiany , pomyliłem się , nadal jesteś smarkaczem z piaskownicy .

jeśli ja jestem ''smarkaczem z piaskownicy ''to ty po tym ...
www . lucjan . ocice .pl ....kim jesteś?

spotkanie na ławeczce z twoim bratem było ciekawe...był czas że pomyślałem że pogadacie sobie i pewne sprawy ci wyjaśni ,coś podpowie...
ale myliłem się ...nawet gdyby taka rozmowa między wami była to twoja chamska natura prędzej czy później zwycięży ...i właśnie zwyciężyła ...
ty po prostu nie potrafisz inaczej żyć...początki tego kim się stałeś są w ''s'' ...tam zaszczepili cię nienawiścią do wszystkiego co jest przeciw temu co stało się twoją ''ideologią '' ....tacy jak ty są zakałą dzisiejszego społeczeństwa które chciało by już spokoju i bezpiecznego jutra...
a tacy jak ty będą robić wszystko ,nawet największe świństwa by to nie nastąpiło ...dlatego uważam takich jak ty za szkodników społecznych stojących w jednym szeregu ze zdrajcami polskości jakimi jest szalony antonio ''dron'' i ta szczerbata łajza z Nowogrodzkiej...

''DEBIL I IDJOTA ATAKUJE ludzi o innych niż on poglądach''
co za samokrytyka ...o to cię nie podejrzewałem...;D
ale spoko...myślę że trafnie się określiłeś...;D

Uderzyłem w stół, Kłamca impertynent się odezwał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 września 2023r. o 20:20
~~Kłamca impertynent napisał(a): Emeryt a łże jak premier. Kto tak aktywnie wspiera pis wszystko co z nim związane ? SOLIDARNOŚĆ kłamcy i lawiranci.



Przepraszam KŁAMCĘ IMPERTYNENTA za nazwanie jego DEBILEM , IDIOTĄ nie jestem psychologiem a postawiłem diagnozę .

Powinienem przekazać wyrazy współczucia .

" Wyrazy bliskoznaczne słowa impertynent
Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne słowa impertynent to: kłótnik, krzykacz, pasjonat, hucpiarz, zakapior, gbur, cham, zuchwalec, paliwoda, zadziora, rubacha, warchoł, krzykała, furiat, awanturnik, prostak, gwałtownik, arogant, impetyk, raptus, prymityw, rozrabiaka, rozrabiacz, szczekacz, grubianin, piekielnik, pyskacz, choleryk, chamidło, pieniacz, ... ."

Jeszcze raz Przepraszam , przedstawił się kim jest a ja KŁAMCĘ IMPERTYNENTA tak potraktowałem .




Dopisane 27.09.2023r. o godz. 20:20:

~~Pistacjowy Powój , może być .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy powojnik niezalogowany
27 września 2023r. o 20:27
www . lucjan . ocice .pl .

DEBIL I IDJOTA ATAKUJE ludzi o innych niż on poglądach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~chaids niezalogowany
27 września 2023r. o 20:27
https://571.com.ua/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~żałosne jak PiS niezalogowany
27 września 2023r. o 23:15
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kłamca impertynent napisał(a): Emeryt a łże jak premier. Kto tak aktywnie wspiera pis wszystko co z nim związane ? SOLIDARNOŚĆ kłamcy i lawiranci.



Przepraszam KŁAMCĘ IMPERTYNENTA za nazwanie jego DEBILEM , IDIOTĄ nie jestem psychologiem a postawiłem diagnozę .

Powinienem przekazać wyrazy współczucia .

" Wyrazy bliskoznaczne słowa impertynent
Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne słowa impertynent to: kłótnik, krzykacz, pasjonat, hucpiarz, zakapior, gbur, cham, zuchwalec, paliwoda, zadziora, rubacha, warchoł, krzykała, furiat, awanturnik, prostak, gwałtownik, arogant, impetyk, raptus, prymityw, rozrabiaka, rozrabiacz, szczekacz, grubianin, piekielnik, pyskacz, choleryk, chamidło, pieniacz, ... ."

Jeszcze raz Przepraszam , przedstawił się kim jest a ja KŁAMCĘ IMPERTYNENTA tak potraktowałem .

Dopisane 27.09.2023r. o godz. 20:20:~~Pistacjowy Powój , może być .

Och jakie to prostackie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Wrzos niezalogowany
28 września 2023r. o 6:49
opowiadajcie...
znane są komuś okoliczności fantastycznej ucieczki Antona Macjarewicza z interny?
bo chodzą słuchy że uciekł w karawanie zapakowany w trumnę ...;D
nigdzie nie doczytałem jednak czy w ucieczce pomógł mu wieloletni przyjaciel Adaś Michnik...
wiecie coś o tym?

jakby co to dajcie znać a poczytam o tym jak wrócę ....teraz lecę bo chcę ominąć czas kiedy słoneczko za bardzo grzeje...;D
nara....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Wrzos niezalogowany
28 września 2023r. o 12:52
ojej...co ja widzę ...;D
nikt nic nie wie o szalonym antku? ...a ja myślałem że dla kilku tutaj to wręcz''bohatyr'' ;D
solidarnościowo -korowo -smoleński....;D
fakt że zgłupiał na stare lata a na dodatek jak wieść niesie i dokumenty mówią ma sporo dobrych znajomych a nawet kolesi na wschodzie ,to dzisiaj warto poświęcić mu trochę czasu bo kto wie czy nie będzie świadkiem w ''lex Tusk''
a jak myślę ma sporo na sumieniu....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Alstremeria niezalogowany
28 września 2023r. o 12:56
Ołowianoszary to taki wyschły już i taki brzydki i taki już że tak powiem zgniły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza