Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~taka prawda niezalogowany
26 września 2023r. o 16:25
Morawiecki wczoraj rano w Warszawie: te wybory zadecydują o kształcie Polski na mapie. O tym, czy 10 mln Polaków pójdzie w niewolę do Putina, czy na wsch. Polski będzie Bucza. ?
Tak durnej kampanii jeszcze nie było, czy naprawdę on ma wyborców za idi*otów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~typelync niezalogowany
26 września 2023r. o 16:26
https://prostitutka24.net/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Tulipan niezalogowany
26 września 2023r. o 18:01
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): no i to jest ta cała ''grupa przestępcza''? ;D


Janusz nikt ze śledczych nie podaje nazwisk są takie informacje - "Prokuratura przedłuża pracę nad aktem oskarżenia wobec Sławomira Nowaka, a także członków zorganizowanej grupy przestępczej, którą miał kierować."


Dopisane 25.09.2023r. o godz. 22:02:
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): Lucjan...idź już spać chłopie bo chyba zmęczenie daje ci się we znaki...;D
ja piszę o 'matoł-uszu '' i że widnieje w aktach STASI jako TW. Student a ty mi tu pieprzysz o jakimś klesze...


Ty piszesz to wiem , a gdzie dowody , widnieje w aktach STASI , gdzie to wyczytałeś , masz rację idę spać zamiast czytać Twoje brednie .


;D ...nikt nie podaje nazwisk ,nikt też nie wie co ustalili przez wiele, wiele lat...bo ile to już lat ''zbierają dowody''?
coś mi się wydaje że pójdzie w ''przedawnienie'' ;D
pytasz o dowody w sprawie ''matoł-usza'' jako TW. ? Lucjan mogę ci podać gdzie to wyczytałem i kto to opublikował ...
mogę też ze stuprocentową pewnością napisać ci już teraz co na to odpowiesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 września 2023r. o 18:33
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): teraz na dobranoc napisz mi czy uważasz to za przyzwoite podsłuchiwanie gen. Skrzypczaka i jeszcze dwóch innych generałów piSSdzielskim Pegasusem?



Gazeta Wybiórcza i wszystko jasne .
Mam większą sensacje , nie wiem czy to dotyczy Ciebie , G W podała że Pegasusem podsłuchiwani są mieszkańcy Bolesławca , jak podał nasz wiarygodny informator jednym z podsłuchiwanych jest aktywista forumowy Janusz T.



Dopisane 26.09.2023r. o godz. 18:33:

~~Butelkowy Tulipan napisał(a): pytasz o dowody w sprawie ''matoł-usza'' jako TW. ? Lucjan mogę ci podać gdzie to wyczytałem i kto to opublikował ...
mogę też ze stuprocentową pewnością napisać ci już teraz co na to odpowiesz...;D



Podaj poczytam i ocenię , fakt przez lata poznaliśmy się jak łyse konie , ja wiem co Ty odpowiesz jako propagandysta lewacki , Ty wiesz co ja " solidaruch " odpowiem Tobie .
Jaki wniosek , nie zadawaj mi pytań na które znasz odpowiedź .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Tulipan niezalogowany
26 września 2023r. o 19:00
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): teraz na dobranoc napisz mi czy uważasz to za przyzwoite podsłuchiwanie gen. Skrzypczaka i jeszcze dwóch innych generałów piSSdzielskim Pegasusem?



Gazeta Wybiórcza i wszystko jasne .
Mam większą sensacje , nie wiem czy to dotyczy Ciebie , G W podała że Pegasusem podsłuchiwani są mieszkańcy Bolesławca , jak podał nasz wiarygodny informator jednym z podsłuchiwanych jest aktywista forumowy Janusz T.
Dopisane 26.09.2023r. o godz. 18:33:
Ktoś napisał: ~~Butelkowy Tulipan napisał(a): pytasz o dowody w sprawie ''matoł-usza'' jako TW. ? Lucjan mogę ci podać gdzie to wyczytałem i kto to opublikował ...
mogę też ze stuprocentową pewnością napisać ci już teraz co na to odpowiesz...;D


Podaj poczytam i ocenię , fakt przez lata poznaliśmy się jak łyse konie , ja wiem co Ty odpowiesz jako propagandysta lewacki , Ty wiesz co ja " solidaruch " odpowiem Tobie .
Jaki wniosek , nie zadawaj mi pytań na które znasz odpowiedź .

Lucjan ...chcesz być niby spoko a okazujesz się głupcem...
piszę to otwarcie ...a wiesz dlaczego?
bo..
.''G W podała że Pegasusem podsłuchiwani są mieszkańcy Bolesławca , jak podał nasz wiarygodny informator jednym z podsłuchiwanych jest aktywista forumowy Janusz T.''

daj linka....;D dasz? ? ....tak czy nie...;D

oczywiście że wiem co odpowiesz a kiedy nic nie odpowiesz i zamilkniesz...
wczoraj podałem ci fakty jak twoja ''s'' łamie wcześniejsze porozumienia związkowe...nic nie odpowiedziałeś ...;D
kiedy ja ci piszę o twoim ''matoł-uszu'' jako TW ty rżniesz głupa...
a wystarczy w przeglądarkę wpisać prostą frazę i zapewne pokaże się to co powinno do konkretnej osoby...
ty jak zwykle omijasz wszystko co by mogło podważyć lub obalić twoje partyjne przekazy ...
tyle razy pisałem ci byś opisał jak szalony antonio ''dron ''uciekał z interny ...czy dla ciebie ta jego ucieczka to akt bohaterski ...
nigdy na to nie odpowiedziałeś bo ty nic o tym nie wiesz a przekaz z KC Nowogrodzka do ciebie nie dotarł....;D
brniesz w te swoje fantazje ,legendy i zachowujesz się jak twój ''prezy-dęt'' ...błądzisz w ''ostrych oparach mgły'' a to smoleńskiej a to oparach z granicy....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 września 2023r. o 19:43
~~Butelkowy Tulipan napisał(a): Lucjan ...chcesz być niby spoko a okazujesz się głupcem...
piszę to otwarcie ...a wiesz dlaczego?
bo..
.''G W podała że Pegasusem podsłuchiwani są mieszkańcy Bolesławca , jak podał nasz wiarygodny informator jednym z podsłuchiwanych jest aktywista forumowy Janusz T.''

daj linka....;D dasz? ? ....tak czy nie...;D




Proszę bardzo , masz link , www . lucjan . ocice .pl . ironia do gamonia


Dopisane 26.09.2023r. o godz. 19:43:

~~Butelkowy Tulipan napisał(a): wczoraj podałem ci fakty jak twoja ''s'' łamie wcześniejsze porozumienia związkowe...nic nie odpowiedziałeś ...;D



Odpowiem po raz ostatni , jestem emerytem , nie interesuje mnie Solidarność pracowników , jak tym o których piszesz coś się nie podoba mają w wolnej Polsce wybór , powołać swoją organizację ZZ lub opuścić Solidarność i przejść do OPZZ .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kłamca impertynent niezalogowany
26 września 2023r. o 19:51
M21W2 napisał(a):
Odpowiem po raz ostatni , jestem emerytem , nie interesuje mnie Solidarność pracowników , jak tym o których piszesz coś się nie podoba mają w wolnej Polsce wybór , powołać swoją organizację ZZ lub opuścić Solidarność i przejść do OPZZ .

Emeryt a łże jak premier. Kto tak aktywnie wspiera pis wszystko co z nim związane ? SOLIDARNOŚĆ kłamcy i lawiranci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 września 2023r. o 20:08
~~Butelkowy Tulipan napisał(a): pytasz o dowody w sprawie ''matoł-usza'' jako TW. ? Lucjan mogę ci podać gdzie to wyczytałem i kto to opublikował ...


Pytam bo wiem że takich dowodów nie ma , jakiś dziennikarz śledczy napisał że STASI ma akta które są tajne , i ich nie odtajnią , dziennikarz spekuluje dlaczego , od spekulacji jesteś Ty ja jak przeczytam że coś może być ale nie ma dostępu do dowodów nie traktuję tego poważnie ..

Co do Nowaka , siedziałby nadal gdyby nie wpłacił miliona kaucji oraz co tydzień nie meldował się na policji , jest to wyrok sądu do którego Nowak się dostosował .
Przypomnę , odsiedział 9 miesięcy .





Dopisane 26.09.2023r. o godz. 20:00:

~~Kłamca impertynent napisał(a): Emeryt a łże jak premier. Kto tak aktywnie wspiera pis wszystko co z nim związane ? SOLIDARNOŚĆ kłamcy i lawiranci.



Wybacz , DEBILOM I IDJOTOM mogę tylko tyle odpisać .
DEBIL I IDJOTA ATAKUJE ludzi o innych niż on poglądach , jak tu nie napisać , prostacki lewak .



Dopisane 26.09.2023r. o godz. 20:08:

~~Butelkowy Tulipan napisał(a): ty jak zwykle omijasz wszystko co by mogło podważyć lub obalić twoje partyjne przekazy ...
tyle razy pisałem ci byś opisał jak szalony antonio ''dron ''uciekał z interny ...czy dla ciebie ta jego ucieczka to akt bohaterski ...


Moje przekazy z KC Nowogrodzka Twoje z KC PZPR i KPZSSR .
Myślałem że dorosłeś po spotkaniu na ławeczce , widoczne były pozytywne zmiany , pomyliłem się , nadal jesteś smarkaczem z piaskownicy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.