Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Prawda w prawdzie niezalogowany
26 września 2023r. o 20:15
17 % pracujących Polaków deklaruje chęć wyemigrowanie z Polski . Powodem jest chęć rozwoju i samorealizacji która w Polsce jest znacznie ograniczona i często zależna od znajomości lub koneksji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wstyd panu niezalogowany
26 września 2023r. o 20:30
M21W2]
Wybacz , DEBILOM I IDJOTOM mogę tylko tyle odpisać .
DEBIL I IDJOTA ATAKUJE ludzi o innych niż on poglądach , jak tu nie napisać , prostacki lewak .

Panie Lucjanie ale się pan zapętlił. Idiota pisze się tak a nie " idjota".
Debil ,, dziwny czlowiek musi być lewakiem . Inteligent , katolik , związkowiec , PiS owiec to elita intelektualna.
Inteligent pisowski ludzi o innych poglądach nazywa , ...ami, dziwny czlowiek mi ,lewakami.
Na Nowaka nie ma żadnych wiarygodnych kwitów .Gdyby jak pan pisze znaleźli u niego miliony zamknęli by jego w ciupie a miliony w depozycie i wtedy one były by kaucją w przypadku zwolnienia z aresztu. Nowak to leszcz ni mający wpływu na nasze życie. A co pan powie na tekst byłej premier " BO TE PIENIĄDZE SIĘ IM PO PROSTU NALEŻAŁY ", Ministrowie po 80 tysięcy nagrody . To jest w porządku ? Jak rząd sobie daje to nagroda a jak nie wpisuje zegarka kryminał ?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gajowy niezalogowany
26 września 2023r. o 20:35
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Butelkowy Tulipan
Myślałem że dorosłeś po spotkaniu na ławeczce , widoczne były pozytywne zmiany , pomyliłem się , nadal jesteś smarkaczem z piaskownicy .

A to co takiego. Panowie kontynuują spotkania ? Panem też był z wami ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Tulipan niezalogowany
26 września 2023r. o 20:43
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Butelkowy Tulipan napisał(a):
Myślałem że dorosłeś po spotkaniu na ławeczce , widoczne były pozytywne zmiany , pomyliłem się , nadal jesteś smarkaczem z piaskownicy .

jeśli ja jestem ''smarkaczem z piaskownicy ''to ty po tym ...
www . lucjan . ocice .pl ....kim jesteś?

spotkanie na ławeczce z twoim bratem było ciekawe...był czas że pomyślałem że pogadacie sobie i pewne sprawy ci wyjaśni ,coś podpowie...
ale myliłem się ...nawet gdyby taka rozmowa między wami była to twoja chamska natura prędzej czy później zwycięży ...i właśnie zwyciężyła ...
ty po prostu nie potrafisz inaczej żyć...początki tego kim się stałeś są w ''s'' ...tam zaszczepili cię nienawiścią do wszystkiego co jest przeciw temu co stało się twoją ''ideologią '' ....tacy jak ty są zakałą dzisiejszego społeczeństwa które chciało by już spokoju i bezpiecznego jutra...
a tacy jak ty będą robić wszystko ,nawet największe świństwa by to nie nastąpiło ...dlatego uważam takich jak ty za szkodników społecznych stojących w jednym szeregu ze zdrajcami polskości jakimi jest szalony antonio ''dron'' i ta szczerbata łajza z Nowogrodzkiej...

''DEBIL I IDJOTA ATAKUJE ludzi o innych niż on poglądach''
co za samokrytyka ...o to cię nie podejrzewałem...;D
ale spoko...myślę że trafnie się określiłeś...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koń pederasta niezalogowany
26 września 2023r. o 21:26
Końfederasta R Bąkiewicz kłamcą wyborczym.
Jaka partia tacy przywódcy. To naturalni sojusznicy pisslamistów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Tulipan niezalogowany
27 września 2023r. o 7:47
to że to kłamca to jedno...
drugie to fakt że pomimo wyroku sądowego nakazującego mu przeproszenie pokrzywdzonej otwarcie zapowiedział że nie przeprosi...
mało tego ...ma poparcie zbynia ''zero'' który wczoraj po wyroku sądu zabraniającego mu przypisywania Holland jakichś określeń z systemów tatalitarnych co powiedział ?
nie zgadzam się wyrokiem i -''nie będę go respektował'' ;D

i to mówi minister sprawiedliwości ...HAHAHAHAHA

więc teraz mili rodacy jeśli jakiś sąd wyda na was jakikolwiek wyrok to możecie śmiało powiedziec że wyrok wam sie ''nie podoba'' i nie zamierzacie go respektować...;D

ot ''polsza '' w całej krasie...
scenka z Kargulem i jego granatami wręcz prorocza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Tulipan niezalogowany
27 września 2023r. o 8:18
no nara...pierwsza kawa wypita i czas na mnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Tulipan niezalogowany
27 września 2023r. o 14:24
dziennikarz śledczy Leszek Szymowski ujawnił 7 grudnia na łamach tygodnika „Najwyższy Czas” i na konferencji prasowej w Sejmie, że podczas przeglądania dokumentów STASI (Państwowej Służby Bezpieczeństwa Niemieckiej Republiki Demokratycznej) o grupie operacyjnej „Warszawa” (jej siedziba mieściła się w ambasadzie NRD przy ulicy Szucha w Warszawie) natknął się „na wzmianki o rejestracji Morawieckiego przez STASI (…) jako „Inofizielle Mitarbeiter”, co oznacza „nieoficjalny współpracownik”, o pseudonimach „Jakob” i „Student”. Dziennikarz Leszek Szymowski podał także, że przy obu pseudonimach, tj. „Jakob” i „Student”, podane są personalia, „w tym nazwisko i imię (Morawiecki Mateusz) [i] data urodzenia (20 czerwca 1968 r.)”. Akta STASI zostały przejęte po zjednoczeniu Niemiec przez BND, czyli niemiecki cywilny wywiad zagraniczny. Co zawierają teczki STASI o „Inofizielle Mitarbeiter” o pseud. „Jakob” i „Student” na razie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że dziennikarz Leszek Szymowski dwukrotnie zwracał się do władz niemieckich o odtajnienie akt „Jakoba” i „Studenta”, ale BND odpowiadało tylko jednym słowem: „Absage”, czyli odmowa.

skąd odmowa?...dlaczego?
czyżby Niemcy mieli w tym interes by chronić ''swojego człowieka''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza