Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
14240
M21W2
22 kwietnia 2024r. o 12:04
~~Brzoskwiniowy Dziewięćsił napisał(a): ja mam daleko w tyle piSSdzielską propagandę...;D
miałem ciekawsze sprawy niż te ''solidaruchowo-piSSdzielskie '' pierdy...;D
przecież ja już wczoraj pisałem jaka będzie odpowiedź...Lucjan jest przewidywalny w wielu sprawach a w tych dotyczących zwłaszcza jego towarzyszy ideologiczno-partyjnych to ''pewniak'' ...;D
teraz kolacyjka bo za pół godzinki film...
wpadnę później...


~~Brzoskwiniowy Dziewięćsił napisał(a): że też tak dużo i z takim zaangażowaniem nie opisał kilku afer z udziałem jego solidaruchów i partyjniaków spod znaku piSS...
hipokryzja i ogłupienie w normalnej dla Lucjana formie...;D


Janusz nie będę pisał o twoim ogłupieniu , dostarczasz tyle dowodów że moja ocena ciebie i twoich wpisów jest zbędna .

Ty wcześniej pisałeś jaka będzie moja odpowiedź ? , widocznie nie czytałem , nie ma to dla mnie znaczenia znasz moje
konserwatywne poglądy , ja znam ciebie ze skrajnie lewicowych poglądów i olbrzymiej zdolności konfabulacji .
Ty masz swoich towarzyszy towarzyszu Janusz ja mam swoich , jest to normalne że ty nie skrytykujesz np . twojego
towarzysza Kwaśniewskiego mnie to nie dziwi .
Janusz moimi " towarzyszami " w walce z twoimi towarzyszami byli między innymi krytykowani prze ze mnie : - towarzysze , Wałęsa i jego doradcy od spraw gospodarczych Balcerowicz i Lewandowski , negatywnie oceniam też takich
moich " towarzyszy "jak , Borusewicz , Buzek , Tusk , Frasyniuk , Pinior i wielu innych którzy dogadali
się z twoimi towarzyszami prowadząc wspólną politykę po 1989 roku , politykę likwidacji wszystkiego
co polskie poprzez dziką reprywatyzację doprowadzając w pierwszej dekadzie przemian ustrojowych
do bezrobocia i ubóstwa znacznej części społeczeństwa w tym ciebie , pisałeś że byłeś na tzw . Kuroniówce , głodowym
zasiłku dla bezrobotnych .
Obecnie solidaruch Tusk po dojściu do władzy rozpoczął od likwidacji TVP , co jeszcze zlikwiduje czas pokaże ,
stawiam że polskie rolnictwo i wszystkie inwestycje rozpoczęte przez rząd PiS - Suwerenna Polska , wielce
prawdopodobne jest też to że całkowicie odda suwerenność polski na rzecz eurokołchozu o ile
po czerwcowych wyborach nadal w PE większość będzie miała jak obecnie lewica , forsowany przez
nich europejski zielony ład nie wróży nic dobrego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Bluszczyk niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 12:11
M21W2 napisał(a): ~~Brzoskwiniowy Dziewięćsił napisał(a): ja mam daleko w tyle piSSdzielską propagandę...;D
miałem ciekawsze sprawy niż te ''solidaruchowo-piSSdzielskie '' pierdy...;D
przecież ja już wczoraj pisałem jaka będzie odpowiedź...Lucjan jest przewidywalny w wielu sprawach a w tych dotyczących zwłaszcza jego towarzyszy ideologiczno-partyjnych to ''pewniak'' ...;D
teraz kolacyjka bo za pół godzinki film...
wpadnę później...


Ktoś napisał: ~~Brzoskwiniowy Dziewięćsił napisał(a): że też tak dużo i z takim zaangażowaniem nie opisał kilku afer z udziałem jego solidaruchów i partyjniaków spod znaku piSS...
hipokryzja i ogłupienie w normalnej dla Lucjana formie...;D

Janusz nie będę pisał o twoim ogłupieniu , dostarczasz tyle dowodów że moja ocena ciebie i twoich wpisów jest zbędna .

Ty wcześniej pisałeś jaka będzie moja odpowiedź ? , widocznie nie czytałem , nie ma to dla mnie znaczenia znasz moje
konserwatywne poglądy , ja znam ciebie ze skrajnie lewicowych poglądów i olbrzymiej zdolności konfabulacji .
Ty masz swoich towarzyszy towarzyszu Janusz ja mam swoich , jest to normalne że ty nie skrytykujesz np . twojego
towarzysza Kwaśniewskiego mnie to nie dziwi .
Janusz moimi " towarzyszami " w walce z twoimi towarzyszami byli między innymi krytykowani prze ze mnie : - towarzysze , Wałęsa i jego doradcy od spraw gospodarczych Balcerowicz i Lewandowski , negatywnie oceniam też takich
moich " towarzyszy "jak , Borusewicz , Buzek , Tusk , Frasyniuk , Pinior i wielu innych którzy dogadali
się z twoimi towarzyszami prowadząc wspólną politykę po 1989 roku , politykę likwidacji wszystkiego
co polskie poprzez dziką reprywatyzację doprowadzając w pierwszej dekadzie przemian ustrojowych
do bezrobocia i ubóstwa znacznej części społeczeństwa w tym ciebie , pisałeś że byłeś na tzw . Kuroniówce , głodowym
zasiłku dla bezrobotnych .
Obecnie solidaruch Tusk po dojściu do władzy rozpoczął od likwidacji TVP , co jeszcze zlikwiduje czas pokaże ,
stawiam że polskie rolnictwo i wszystkie inwestycje rozpoczęte przez rząd PiS - Suwerenna Polska , wielce
prawdopodobne jest też to że całkowicie odda suwerenność polski na rzecz eurokołchozu o ile
po czerwcowych wyborach nadal w PE większość będzie miała jak obecnie lewica , forsowany przez
nich europejski zielony ład nie wróży nic dobrego .

W pierwszej kolejności CBA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 kwietnia 2024r. o 12:20
~~Szara Kolendra napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ultramarynowa Frezja napisał(a): i Jasio w norce Lucjan zadał zagwozdkę

to wszystko Lucjan przepisał z wiki i biuletynu związkowego



Nie potrafisz korzystać z osiągnięć nauki i techniki twój problem , ale żeby się publicznie z tym obnosić , nie rozumiem .

Masz też problem z czytaniem , podałem z czego korzystałem aby precyzyjnie odpowiedzieć Januszowi na jego
wklejoną wypowiedź publicysty z portalu Trybuna Info .

Ja bardzo często korzystam z portalu https://dzieje.pl/aktualnosci/ , polecam jak nie znasz najnowszej historii polski
lub jak ja znasz a nie pamiętasz np. dat , nazwisk itp .
Polecam też tobie lekcje korzystania z internetu u Janusza , przyznam że jest w tym bardzo dobry .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Przypołudnik niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 12:43
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brzoskwiniowy Dziewięćsił napisał(a): ja mam daleko w tyle piSSdzielską propagandę...;D
miałem ciekawsze sprawy niż te ''solidaruchowo-piSSdzielskie '' pierdy...;D
przecież ja już wczoraj pisałem jaka będzie odpowiedź...Lucjan jest przewidywalny w wielu sprawach a w tych dotyczących zwłaszcza jego towarzyszy ideologiczno-partyjnych to ''pewniak'' ...;D
teraz kolacyjka bo za pół godzinki film...
wpadnę później...


Ktoś napisał: ~~Brzoskwiniowy Dziewięćsił napisał(a): że też tak dużo i z takim zaangażowaniem nie opisał kilku afer z udziałem jego solidaruchów i partyjniaków spod znaku piSS...
hipokryzja i ogłupienie w normalnej dla Lucjana formie...;D

Janusz nie będę pisał o twoim ogłupieniu , dostarczasz tyle dowodów że moja ocena ciebie i twoich wpisów jest zbędna .

Ty wcześniej pisałeś jaka będzie moja odpowiedź ? , widocznie nie czytałem , nie ma to dla mnie znaczenia znasz moje
konserwatywne poglądy , ja znam ciebie ze skrajnie lewicowych poglądów i olbrzymiej zdolności konfabulacji .
Ty masz swoich towarzyszy towarzyszu Janusz ja mam swoich , jest to normalne że ty nie skrytykujesz np . twojego
towarzysza Kwaśniewskiego mnie to nie dziwi .
Janusz moimi " towarzyszami " w walce z twoimi towarzyszami byli między innymi krytykowani prze ze mnie : - towarzysze , Wałęsa i jego doradcy od spraw gospodarczych Balcerowicz i Lewandowski , negatywnie oceniam też takich
moich " towarzyszy "jak , Borusewicz , Buzek , Tusk , Frasyniuk , Pinior i wielu innych którzy dogadali
się z twoimi towarzyszami prowadząc wspólną politykę po 1989 roku , politykę likwidacji wszystkiego
co polskie poprzez dziką reprywatyzację doprowadzając w pierwszej dekadzie przemian ustrojowych
do bezrobocia i ubóstwa znacznej części społeczeństwa w tym ciebie , pisałeś że byłeś na tzw . Kuroniówce , głodowym
zasiłku dla bezrobotnych .
Obecnie solidaruch Tusk po dojściu do władzy rozpoczął od likwidacji TVP , co jeszcze zlikwiduje czas pokaże ,
stawiam że polskie rolnictwo .....


a pisz sobie co chcesz Lucjan bo napisałeś tu już tyle kłamstw że żadne kolejne mnie nie zaskoczy i nie zdziwi...
mam lewicowe poglądy bo te prawicowe a zwłaszcza ultra i skrajnie prawicowe to jest to co szkodzi Polsce ..często są jawnie faszyzujące i z tym nigdy się nie zgodzę...
pieprzysz bzdury Lucjan wspominając Kwaśniewskiego bo krytykowałem go wielokrotnie...np. za podpisanie konkordatu ,za niewyjaśniony przez niego zakup willi w Zakopanem za słynną teczkę od CIA która w tajemniczy sposób zaginęła czy też za przyzwolenie na powstanie tu więzienia gdzie ''yankee'' zwozili swoich więźniów a za które to Polska później wypłaciła im spore odszkodowanie...ale ty o tym nie pamiętasz bo ty zaprzątnięty jesteś myślami o legendach twojej ''s'' i tych którzy od niej odeszli i od tamtej chwili są dla ciebie zdrajcami i ''komuchami''...;D
o nich pamiętasz a o oszustach i złodziejach z szeregów ''s'' nie piszesz bo...nie ''pamiętasz''

tak ...był czas ,krótki ale był że byłem na ''kuroniówce'' ...dlaczego?...bo to był czas kiedy twoja ''s'' wiecznie w zakładzie strajkowała a ja miałem rodzinę na której byt chciałem pracować a nie strajkować...
mnie nikt nic nie dał ...sam sobie wypracowałem to co mam...
a ty tu pieprzysz o ludziach którzy przesiedzieli nawet po kilka lat w pierdlu za opozycyjność kiedy ty sam nie spędziłeś w internowaniu nawet dnia, nawet godziny...
opanuj się w tych opiniach chłopie bo jak tak dalej pójdzie to okaże się że to ty ''obaliłeś komunę'' ;D
twoja ''opozycyjność'' tak uratowała Wizów jak Tadzio z ukradzionymi ''cegiełkami '' uratował stocznię ...;D

czy Tusk zlikwiduje rolnictwo?...
rolnictwo polskie zniszczą ''ukry'' o czym piszą już ludzie zajmujący się analizą rynków...
ale ty niby człowiek wsi a guzik z tego rozumiesz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Przypołudnik niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 12:49
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szara Kolendra napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ultramarynowa Frezja napisał(a): i Jasio w norce Lucjan zadał zagwozdkę

to wszystko Lucjan przepisał z wiki i biuletynu związkowego


Nie potrafisz korzystać z osiągnięć nauki i techniki twój problem , ale żeby się publicznie z tym obnosić , nie rozumiem .

Masz też problem z czytaniem , podałem z czego korzystałem aby precyzyjnie odpowiedzieć Januszowi na jego
wklejoną wypowiedź publicysty z portalu Trybuna Info .

Ja bardzo często korzystam z portalu https://dzieje.pl/aktualnosci/ , polecam jak nie znasz najnowszej historii polski
lub jak ja znasz a nie pamiętasz np. dat , nazwisk itp .
Polecam też tobie lekcje korzystania z internetu u Janusza , przyznam że jest w tym bardzo dobry .

wiem że w głębi duszy mnie doceniasz ale żeby teraz tak jawnie?...tym razem mnie zaskoczyłeś...;D
bądź pewien Lucjan że jeszcze wiele się możesz ode mnie dowiedzieć...
i to nie tylko będą materiały z książek Piątka bo teraz czytam książkę autorstwa dwóch autorów w tym Sumlińskiego a jemu nawet ty nie jesteś w stanie zarzucić 'lewactwa'...
polecam ci ta książkę bo może być zrozumiał jak cię 'wydymano' w sprawie 'ściepionek ' na covida...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Przypołudnik niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 12:50
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szara Kolendra
Polecam też tobie lekcje korzystania z internetu u Janusza , przyznam że jest w tym bardzo dobry .

wiem że mnie doceniasz ale że teraz tak otwarcie?...tym razem nie zaskoczyłeś...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 kwietnia 2024r. o 15:09
~~Konopny Przypołudnik napisał(a): a pisz sobie co chcesz Lucjan bo napisałeś tu już tyle kłamstw że żadne kolejne mnie nie zaskoczy i nie zdziwi...



Nawet jak bym nie wiedział kto to napisał całą kasę postawił bym że to ty Janusz .
Pusty slogan , gdzie skłamałem , nie chcesz czy nie możesz napisać .
Janusz , ty mi przypominasz o tych co poszli na układ z komunistami , a to ich krytykując a to krytykując za
grabież polskiego majątku i doprowadzenie do likwidacji zakładów i nędzę olbrzymiej rzeszy społeczeństwa ,
zdecyduj , godni szacunku czy pogardy , jak ja krytykuję ty bronisz , jak ja bronię ty krytykujesz , to cały ty .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Przypołudnik niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 15:25
kłamałeś lub po prostu omijałeś niewygodne sprawy ..
a najczęściej stosowałeś wybieg pisząc że nie ma AFERY BO NIE MA SKAZANIA...;D
albo to żadna afera tylko wymysł ''lewactwa''...
kiedy ja pisałem o podwójnym fakturowaniu kasy niby za posiłki dla strajkujących w kopalni ty pisałeś że to bzdury i kłamstwa...kiedy napisałem ci że ten ''wał'' był dzięki skarbnikowi ''s'' i znikło ponad 100 000 zł ty pisałeś że kłamię ...;D

kiedy ci pisałem że dzięki przekrętowi na kartach pracy jakiś maszynista nie będąc w pracy pobierał za to kasę co pisałeś?
pisałem wiele więcej ale ty NIC nie potwierdziłeś i NIC nie skrytykowałeś...

ja w przeciwieństwie do ciebie Lucjan krytykowałem poprzednią władzę i krytykuję obecną za kilka ważnych spraw...
pamiętasz jak pisałem ci o Frasyniuku który wyszedł z pudła i nie wiedzieć skąd nagle znalazł kasę na otworzenie firmy transportowej?
myślę że przynajmniej część tych 60 -u ''baniek'' zdeponowanych u biskupa część sam kieckowy ''przytulił '' a część właśnie Frasyniuk bo nie wierzę że zaoszczędził z ''wypisek''...;D

ty i jego i Borusewicza odsądzasz od czci i wiary ale to oni latami ''pierdzieli w pasiaki '' a nie ty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza