Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Marchewkowa Lnica niezalogowany
15 maja 2024r. o 23:30
~~Brązowoszara Aukuba napisał(a): ;D
zapominasz że np. mnie przypiąłeś ''łatkę komucha'' a ostatnio ''sowieckiego propagandzisty''...;D
czyli co Lucjan?...jesteś ''prostackim BUCEM''?

nie chciło mi się pisać ale skoro się pojawiłeś to odpowiesz w końcu czy Borys przeprosił twojego wodza? ...bo dał mu na to 24 godziny a tu ździebko więcej czasu upłynęło...;D
aha...no i powiedz czy nie dziwi cię Lucjan że twój wodzuniu ma na swoim koncie TRZY ''WZORKI'' ?
czym to sobie na to zasłużył? ...musiał nieźle ''służyć'' Polsce Ludowej...

a w sumie to łgarz bo nawet o tych odznakach łgał jak ''bura suka''...;D

nie musisz odpisywać bo wiem co napiszesz...coś w stylu ''udowodnij'' ...
albo wyzwiesz mnie po raz kolejny od ''oszczerców''...;D

Kiedyś był towarzysz Lucek :) a teraz? kombatant Lucek :)po to polikwidowali zakłady pracy by nie wyszło w papierach jak to maszerowali w pierwszym szeregu na 1 Maja :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Charlesstity niezalogowany
15 maja 2024r. o 23:34
Hello. And Bye.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Aukuba niezalogowany
16 maja 2024r. o 5:56
Posty i informacje, że „dajemy 200 zł każdemu, kto pojedzie do Warszawy”
Prowadzący dopytał Borysa, czy ma pewność, że wspomniane ogłoszenia były prawdziwe. – Wziąłem tylko posty i informacje, że „dajemy 200 zł każdemu, kto pojedzie do Warszawy”. Przysłali mi to związkowcy z innych związków zawodowych. To jest – powiedziałbym – trochę dziwne. Jeśli rolnik chce przyjechać i walczyć o swoje prawa, za to się jemu nie płaci – uznał.

Ma Pan 24 godziny na odszczekanie swoich słów”
Do słów wiceministra odniósł się w swoich mediach społecznościowych Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, który napisał:

„Panie Pośle @Piotr_Borys, członkowie «Solidarnosci» to nie członkowie Platformy, żeby się za 200PLN sprzedawali. Ma Pan 24 godziny na odszczekanie swoich słów i rezygnację z immunitetu, żebyśmy nie musieli czekać na proces”.

no i co?...''odszczekał''? ;D
ale teraz wiadomo skąd u Lucjana taki słownik...u niego bardzo często właśnie o ''szczekaniu'' i ''kundlach''...;D
''nauka '' przynajmniej tutaj nie poszła w las i wiernie naśladuje ''mistrza''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 maja 2024r. o 12:21
Janusz jak mnie nazwiesz propagandystą Solidarności, nazwiesz mnie propagandystą PiS-owskim nie nazwę ciebie BUCEM . Jest to twoja ocena tak jak moją oceną ciebie jest to że jesteś propagandystą Putina komunistycznym i sowieckim . BUC to ten co łże o mojej przeszłości niezgodnej z prawdą .


Dopisane 16.05.2024r. o godz. 12:21:

Przykład , Marchewkowe Lnica , BUC nie ma nic konkretnego do napisania oszczekije jak kundel .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Celozja niezalogowany
16 maja 2024r. o 14:09
dobra,dobra...
''wisi i powiewa'' mi to jak ty tam zechcesz mnie nazwać...nie wiem dlaczego tak się burzysz ?
nie jesteś propagandzistą piSS?...od kiedy? ...od czasu jak utracili władzę? ;D
kiedy jeszcze byli przy ''korytach'' pytałem cię o konkretne sukcesy piSSdzielców milczałes ...kiedy pytałem o twoje zdanie na temat piSSdzielskich afer milczałeś...:D ...TO JAK NIE NAZYWAĆ CIĘ PROPAGANDZISTĄ?
za czasów komuny Urban robił identycznie...nie krytykował swojaków...

a ''s'' ?.... kiedy piszę o oszustwach czy złodziejstwie ludzi z szeregów ''s'' ty milczysz i uciekasz od odpowiedzi...;D

Lucek Borys ''odszczekał '' czy nie? ...milczysz...
czym sobie twój wodzu zasłużył na ''wzorki''? w tym ''złotą''...
czy nie czasem dlatego że osiągał wysokie wyniki w służbie w szkoleniach i pracy oraz umacnianiu gotowości bojowej ?

a kiedy po latach przyszło co do czego to łgał jak ''bura suka''...;D
wiem że nie przyznasz mi racji i to przemilczysz ...

a przecież to pozywanie Borysa to nie jedyna sprawa przy której się zbłaźnił...;D ale co ty o tym wiesz...
wiesz tyle co ci ''propagandówka'' wtłoczyła do ''dyńki''..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Celozja niezalogowany
16 maja 2024r. o 15:47
o proszę...
znowu w bezpiecznej norce ...wydawał się taki gadatliwy a teraz uszy po sobie i milczy ...;D

teraz zabieram ze sobą kawkę , wracam na słoneczko i do książki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tamaryszek polny niezalogowany
16 maja 2024r. o 16:32
Nie ulega żadnej wątpliwości że i Lucjan ma podobną przeszłość. Skoro pisano tu że wysłano go na szkółkę oficerską sprawa jest oczywista. Na ładne oczy go tam nie skierowano więc musiał mieć zasługi . Teraz wielki solidarnościowiec tylko może zastanawiać to kiedy rzucił książeczką partyjna bo przecież u nich to żadna nowina .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Ligustr niezalogowany
16 maja 2024r. o 16:41
sami wychowali się w komunie
a jeden drugiemu wypomina
co jeden to lepszy farbowany lis
bo w życiu trzeba się umieć ustawić
vide solidarny zz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza