Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Babka lekarska niezalogowany
16 maja 2024r. o 17:16
Wychowanie w komunie nie jest jednoznaczne z przynależnością do danego środowiska. W przypadku tego Lucjana jego zaangażowanie w tropienie komunistów jest z lekka podejrzane.
Czyżby złodziej krzyczał by łapać złodzieja? No i ta jego szkółka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Lnica niezalogowany
16 maja 2024r. o 17:27
~~Tamaryszek polny napisał(a): Nie ulega żadnej wątpliwości że i Lucjan ma podobną przeszłość. Skoro pisano tu że wysłano go na szkółkę oficerską sprawa jest oczywista. Na ładne oczy go tam nie skierowano więc musiał mieć zasługi . Teraz wielki solidarnościowiec tylko może zastanawiać to kiedy rzucił książeczką partyjna bo przecież u nich to żadna nowina .
ępy był) ale na podoficerską szkółkę go wysłali :)z "honorem" nosił ten sznur DSS :)
Nie na oficerską szkole (za t
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Lnica niezalogowany
16 maja 2024r. o 17:30
M21W2 napisał(a): Janusz jak mnie nazwiesz propagandystą Solidarności, nazwiesz mnie propagandystą PiS-owskim nie nazwę ciebie BUCEM . Jest to twoja ocena tak jak moją oceną ciebie jest to że jesteś propagandystą Putina komunistycznym i sowieckim . BUC to ten co łże o mojej przeszłości niezgodnej z prawdą .Dopisane 16.05.2024r. o godz. 12:21:Przykład , Marchewkowe Lnica , BUC nie ma nic konkretnego do napisania oszczekije jak kundel .

Byleś w Poznaniu na szkółce podoficerskiej?byłeś to o co Ci chodzi? Tyś taki "bojownik ja Zamachowski w Filmie "Odwrócony :) partia kazali toś działał pod przykrywką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 maja 2024r. o 18:09
~~Tamaryszek polny napisał(a): Nie ulega żadnej wątpliwości że i Lucjan ma podobną przeszłość. Skoro pisano tu że wysłano go na szkółkę oficerską sprawa jest oczywista. Na ładne oczy go tam nie skierowano więc musiał mieć zasługi . Teraz wielki solidarnościowiec tylko może zastanawiać to kiedy rzucił książeczką partyjna bo przecież u nich to żadna nowina .

BUCU, mnie wcielono do wojska w 1970 roku do Dywizji im Tadeusza Kościuszki, otrzymałem przydział do szkółki szkolącej elewów na dowódców drużyn . Okres szkolenia trwał pół roku. Po szkoleniu zostałem skierowany do Poznania na Ławicę do Kompanii Reprezentacji Wojsk Lotniczych, nikomu tego bym nie życzył, musztra rano, musztra po obiedzie, najgorsze były ćwiczenia salwy honorowej a po niej czyszczenie kałachów. Jako dowódca drużyny szkoliłem młode roczniki , po przysiędze rzołnierze z mojej drużyny zrobili nocny wypad przez płot po alkohol, zostali zatrzymani przez WSW , za niedopilnowania zostałem karnie przesunięty do Kompanii Zaopatrzenie, ta kara okazała się wybawieniem , koniec musztr i wieczornego czyszczenie kałachów.


Dopisane 16.05.2024r. o godz. 17:53:

BUCE , i oszczerczy wzorowi "żołnierze" koalicji 13 stego-grudnia na rozkaz oszusta Tuska - do ataku.


Dopisane 16.05.2024r. o godz. 17:55:

Dywizja im . Tadeusza Kościuszki była w Ciechanowie .


Dopisane 16.05.2024r. o godz. 18:02:

Po ukończeniu takich szkółek elewów każdy kto ukończył zgadzał się z powodzeniem - nie wspominaj mi elewa bo mnie jasna krew zalewa.


Dopisane 16.05.2024r. o godz. 18:06:

~~Marchewkowa Lnica napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Janusz jak mnie nazwiesz propagandystą Solidarności, nazwiesz mnie propagandystą PiS-owskim nie nazwę ciebie BUCEM . Jest to twoja ocena tak jak moją oceną ciebie jest to że jesteś propagandystą Putina komunistycznym i sowieckim . BUC to ten co łże o mojej przeszłości niezgodnej z prawdą .Dopisane 16.05.2024r. o godz. 12:21:Przykład , Marchewkowe Lnica , BUC nie ma nic konkretnego do napisania oszczekije jak kundel .

Byleś w Poznaniu na szkółce podoficerskiej?byłeś to o co Ci chodzi? Tyś taki "bojownik ja Zamachowski w Filmie "Odwrócony :) partia kazali toś działał pod przykrywką :)

BUC i DEBIl nie wymyślił by lepszego oszczerstwa. Gratuluję


Dopisane 16.05.2024r. o godz. 18:09:

Kampania kłamstw i oszczrstw Tuska przyniosła jemu osobisty sukces , ma godnych siebie naśladowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Celozja niezalogowany
16 maja 2024r. o 19:15
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tamaryszek polny napisał(a):

''...po przysiędze rzołnierze z mojej drużyny ...''
;D
RZołnierze? ;D
no proszę...a więc macie jeszcze jedną cechę wspólną ze swoim wodzem ideologicznym...;D
jego też jak twierdzi on sam karnie zabrano mu ''wzorkę''....tylko w dokumentach już tego nie ma...
czyli on łże...;D ...a ty?

a jak tam z Borysem?...''odszczekał '' czy nie? HAHAHAHAHA
nie odpowiadasz...
a tego drugiego twój wodzu pozwał czy nie ...pytam bo tak się odgrażał...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Celozja niezalogowany
17 maja 2024r. o 6:34
Co dokładnie szef „Solidarności” Piotr Duda (57 l.) robił w wojsku w czasie stanu wojennego? Był karany przez przełożonych czy nagradzany? On sam woli pierwszą wersję, ale dokumenty tego nie potwierdzają. Dotarliśmy do kart ewidencyjnych z jego służby wojskowej!

Duda nigdy nie ukrywał, że podczas stanu wojennego służył w czerwonych beretach i jako komandos w służbie zasadniczej m.in. ochraniał budynek Telewizji Polskiej. Ale z tamtego okresu woli inne historie. W 2011 r. w rozmowie z Polityką opowiadał, jak wygwizdał oddział ZOMO, który zakwaterowano w koszarach w Krakowie. Stacjonował tam również batalion komandosów, w którym służył Duda. – Takie chłopaki jak my, ale wtedy powitaliśmy ich gwizdami – wspominał osiem lat temu. Opowiedział, że za karę dostał wycisk – całodniowy marszobieg po Pustyni Błędowskiej. – A na do widzenia zabrano mi odznakę wzorowego żołnierza – dodał.

Ale akta służby wojskowej Piotra Dudy tego nie potwierdzają. Zawierają za to informacje o przyznaniu brązowej i srebrnej odznaki. Ani słowa o ich odebraniu! – W aktach nie ma też ani słowa o medalu W Służbie Pokoju, przyznanym mi przez przewodniczącego ONZ – tłumaczy Faktowi Duda. A za co został wzorowym żołnierzem? „Za osiąganie wysokich wyników w służbie, szkoleniu i pracy oraz umacnianiu gotowości bojowej” – brzmi uzasadnienie przyznania brązowej odznaki.

A srebrna odznaka? – To było za Bliski Wschód. Byłem tam przecież saperem – opowiada nam o półrocznej misji w Syrii. – Na misje zagraniczne, opłacane w dolarach, nie wyjeżdżali przypadkowi ludzie, tylko wierni systemowi – podkreśla poseł PO Paweł Olszewski, z którym Duda się procesuje. Na jutro w bydgoskim sądzie zaplanowano kolejną rozprawę. Chodzi o słowa Olszewskiego z 2014 r., że Duda „nie miał tej cywilnej odwagi, żeby odmówić pacyfikowania robotników, którzy strajkowali”.

tak że służył ale się brzydził
służył ale dostając ''wzorki'' brzydził się nimi
służył za ''dulary'' ale i tym się brzydził...

a czym się nie brzydził?...kłamstwami które potwierdzają wojskowe dokumenty...;D
podobnie jak kłamstwami nie brzydzą się jego obecni klakierzy...;D

ale o tym uporczywie milczą bo wiedzą że są zwykłymi ''przegrywami'' ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Celozja niezalogowany
17 maja 2024r. o 6:40
i może lepiej że milczą bo kolejnymi przykładami kim jest ten przydupas piSSdzielców mogę pokazać w każdej chwili...;D
a dla mnie to zwykły zadymiarz ,łamistrajk i awanturnik...;D
nawet jego ludzie ,z jego środowiska tak go widzą ...tylko kompletnie otumanieni tego nie chcą przyznać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
17 maja 2024r. o 6:56
Nieprawdą jest, że o. Tadeusz Rydzyk zbierał pieniądze na ratowanie Stoczni Gdańskiej. Przy Radiu Maryja działał Społeczny Komitet Ratowania Stoczni Gdańskiej i Przemysłu Okrętowego, który został powołany przez NSZZ Solidarność , oraz wybitnych specjalistów, polskich inżynierów, ludzi związanych z gospodarską morską. To oni pełnili funkcje przewodniczących Komitetu i apelowali do słuchaczy Radia Maryja o wsparcie zagrożonej likwidacją Stoczni, która ostatecznie została sprzedana „Trójmiejskiej Korporacji Stoczniowej”. Zatem cel, na który były zbierane środki, stał się niemożliwy do osiągnięcia, dlatego znaczna ich część została zwrócona darczyńcom, natomiast były również osoby, które wyraziły wolę, by ich darowizny przeznaczyć na działalność i rozwój Radia Maryja.
O. Dyrektor jako zakonnik nie posiada żadnego osobistego majątku. Radio Maryja utrzymuje się tylko i wyłącznie z ofiar słuchaczy. Dotacje, które otrzymały od rządu PiS WSKSiM, Fundacja Lux Veritatis, czy Geotermia były poprzedzone konkursami, które wygrywaliśmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza