Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Tommienes niezalogowany
17 maja 2024r. o 18:50
adult Sites
poppin my pussy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Lnica niezalogowany
17 maja 2024r. o 19:02
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudawa Krzewuszka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Januszku szukasz zaczepki przypisując mi to czego nie było, bawisz mnie w ten sposób od lat , nie wściekaj się jak i ja bawię się twoimi "klockami" , weź coś na wstrzymanie .


Lucjan , jak tam twoje truskawki , będzie co Niemcowi sprzedać ??
Mnie nic nie interesuje co dotyczy ciebie, jak chcesz poplotkować jest dla ciebie partner, Janusz zbanowany za rosyjską propagandę. - polecam , plotkarz najwyższej klasy . Pozdrawiam

Lucek, kumpla na kopalni zwinęli i zamknęli tylko za to że, zbierał kasę dla internowanych, a tuta? Dudę sam komisarz wojskowy złapał , pogroził tylko palcem i w nagrodę na szkołę podoficerską wysłał :)
"Bo o solidarnościowym kombatanctwie nie ma co mówić. – Był taki epizod po pacyfikacji kopalni Wujek – wspomina. Jeden z szefów zakładowej Solidarności dał mu torbę z czarnymi wstążeczkami i polecił: Biegaj młody po hucie, rozdawaj, niech ludzie przypinają. Złapał go wojskowy komisarz, spisał i pogroził palcem. W kwietniu 1982 r. powołany został do wojska. – W kamasze szedł wtedy mój rocznik, więc raczej nie wiążę tego ze wstążkami."
Maleńczuk wiedział co zrobić, wolał więzienie niż wojsko, a Duda?.
"Nie ma dla mnie znaczenia, kto, gdzie i kiedy stał, bo to wszystko było sprawą przypadku – mówi Duda. – Co wówczas miałem zrobić będąc w wojsku, mając 19 lat i kilka miesięcy związków z Solidarnością? – pyta i odpowiada: – Zdezerterować, strzelić sobie w łeb?! Twierdzi, że peerelowskie symbole, pod którymi służył, były mało istotne: – Dla mnie to była Polska."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 maja 2024r. o 19:02
Marchewka, CENZOR jest po twojej stronie, swój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Lnica niezalogowany
17 maja 2024r. o 19:05
M21W2 napisał(a): Marchewka, CENZOR jest po twojej stronie, swój

Może też nie lubi pseudo związkowych kombatantów? :) musiał być w wojski i też nie lubi czerwonych kaprali :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 maja 2024r. o 19:26
Marchewkowe Lnica, skąd masz takie informacje o Dudzie, podaj , przeczytam i odpowiem.


Dopisane 17.05.2024r. o godz. 19:10:

~~Marchewkowa Lnica napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Marchewka, CENZOR jest po twojej stronie, swój

Może też nie lubi pseudo związkowych kombatantów? :) musiał być w wojski i też nie lubi czerwonych kaprali :)

Nie znam żadnego związkowego kombatanta, poczytaj kto zasługuje na to miano.


Dopisane 17.05.2024r. o godz. 19:26:

Marchewkowa , Duda nie pracował w kopalni Wujek, cały twój wpis to stek kłamstw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis pospolity niezalogowany
17 maja 2024r. o 20:00
M21W2 napisał(a): Marchewkowe Lnica, skąd masz takie informacje o Dudzie, podaj , przeczytam i odpowiem. ?.

A od kiedy tu tu odpowiadasz? Zawsze spier..da...lasz jak ostatni tchórz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 maja 2024r. o 20:17
~~Cis pospolity napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Marchewkowe Lnica, skąd masz takie informacje o Dudzie, podaj , przeczytam i odpowiem. ?.

A od kiedy tu tu odpowiadasz? Zawsze spier..da...lasz jak ostatni tchórz .

Masz rację takich jak ty anonimowych hejterów trzeba unikać . Własne smrody sami wąchajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis pospolity niezalogowany
17 maja 2024r. o 20:18
No to odpowiadaj. Bo wcześniej tego nie skomentowałeś.

A na do widzenia zabrano mi odznakę wzorowego żołnierza – dodał.
Ale akta służby wojskowej Piotra Dudy tego nie potwierdzają. Zawierają za to informacje o przyznaniu brązowej i srebrnej odznaki. Ani słowa o ich odebraniu! – W aktach nie ma też ani słowa o medalu W Służbie Pokoju, przyznanym mi przez przewodniczącego ONZ – tłumaczy Faktowi Duda. A za co został wzorowym żołnierzem? „Za osiąganie wysokich wyników w służbie, szkoleniu i pracy oraz umacnianiu gotowości bojowej” – brzmi uzasadnienie przyznania brązowej odznaki.

A srebrna odznaka? – To było za Bliski Wschód. Byłem tam przecież saperem – opowiada nam o półrocznej misji w Syrii. – Na misje zagraniczne, opłacane w dolarach, nie wyjeżdżali przypadkowi ludzie, tylko wierni systemowi – podkreśla poseł PO Paweł Olszewski, z którym Duda się procesuje. Na jutro w bydgoskim sądzie zaplanowano kolejną rozprawę. Chodzi o słowa Olszewskiego z 2014 r., że Duda „nie miał tej cywilnej odwagi, żeby odmówić pacyfikowania robotników, którzy strajkowali”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA #pijezkranu