Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Marchewkowa Lnica niezalogowany
17 maja 2024r. o 17:12
M21W2 napisał(a): Janusz ja wszystko robię aby tobie pomóc ołowiany rzołnieżyku. Odpowiedz jaka choroba spowodowała że nie byłeś w wojsku, lub jak działał parasol ochronny tatusia porucznika ( bezpartyjnego ) chroniący syneczka platfusa przed wojskiem .

Już lepiej być "platfusem" niż czerwoną mendą po szkółce podoficerskiej :) sznur DSS nosiłeś z "honorem" ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Skalnica niezalogowany
17 maja 2024r. o 17:13
ty mnie chcesz niby pomagać a sam sobie nie potrafisz...
nie bierz się chłopie za rzeczy które nie tylko cię przerastają a o których nie masz bladego pojęcia...;D
jesteś w konstrukcji prostszy niż przysłowiowy cep a rzucasz się tu w takie tematy które tylko potwierdzają twoją bezgraniczną ignorancję...

jak to jest ''opozycjonisto'' że uciekasz od prostych odpowiedzi jak zbity kundel? ;D
jak to jest śmieszny gostku że już w 2018 lub 19 twoi związkowcy zapowiadali protesty antyrządowe ?...a kto w tych latach był u władzy? PO?
jak to jest dudowy podnóżku że w tych latach związkowcy chcieli odwołania twojego związkowego ''przewodniczącego'' bo stwierdzili że jest upartyjniony do granic możliwości...;D

wiem...ty nic o tym nie wiesz a to co teraz piszę to kłamstwa...;D

a że kmiocie nie masz nic do powiedzenia to robisz teraz sam to co innym dupku zarzucasz...
''wycieczki osobiste''
więc cytując wczorajsze twoje określenia jesteś BUCEM...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 maja 2024r. o 18:08
~~Kawowa Skalnica napisał(a): ty mnie chcesz niby pomagać a sam sobie nie potrafisz...
nie bierz się chłopie za rzeczy które nie tylko cię przerastają a o których nie masz bladego pojęcia...;D
jesteś w konstrukcji prostszy niż przysłowiowy cep a rzucasz się tu w takie tematy które tylko potwierdzają twoją bezgraniczną ignorancję...

jak to jest ''opozycjonisto'' że uciekasz od prostych odpowiedzi jak zbity kundel? ;D
jak to jest śmieszny gostku że już w 2018 lub 19 twoi związkowcy zapowiadali protesty antyrządowe ?...a kto w tych latach był u władzy? PO?
jak to jest dudowy podnóżku że w tych latach związkowcy chcieli odwołania twojego związkowego ''przewodniczącego'' bo stwierdzili że jest upartyjniony do granic możliwości...;D

wiem...ty nic o tym nie wiesz a to co teraz piszę to kłamstwa...;D

a że kmiocie nie masz nic do powiedzenia to robisz teraz sam to co innym dupku zarzucasz...
''wycieczki osobiste''
więc cytując wczorajsze twoje określenia jesteś BUCEM...;D

Ale się kundel rozszczekał , Janusz przyznaj się, byłeś w ZOMO, daj głos , jak dasz głos to znak że byłeś , jak nie dasz głosu to nie byłeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 aus Deutschland niezalogowany
17 maja 2024r. o 18:10
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kawowa Skalnica napisał(a): ty mnie chcesz niby pomagać a sam sobie nie potrafisz...
nie bierz się chłopie za rzeczy które nie tylko cię przerastają a o których nie masz bladego pojęcia...;D
jesteś w konstrukcji prostszy niż przysłowiowy cep a rzucasz się tu w takie tematy które tylko potwierdzają twoją bezgraniczną ignorancję...

jak to jest ''opozycjonisto'' że uciekasz od prostych odpowiedzi jak zbity kundel? ;D
jak to jest śmieszny gostku że już w 2018 lub 19 twoi związkowcy zapowiadali protesty antyrządowe ?...a kto w tych latach był u władzy? PO?
jak to jest dudowy podnóżku że w tych latach związkowcy chcieli odwołania twojego związkowego ''przewodniczącego'' bo stwierdzili że jest upartyjniony do granic możliwości...;D

wiem...ty nic o tym nie wiesz a to co teraz piszę to kłamstwa...;D

a że kmiocie nie masz nic do powiedzenia to robisz teraz sam to co innym dupku zarzucasz...
''wycieczki osobiste''
więc cytując wczorajsze twoje określenia jesteś BUCEM...;D

Ale się kundel rozszczekał , Janusz przyznaj się, byłeś w ZOMO, daj głos , jak dasz głos to znak że byłeś , jak nie dasz głosu to nie byłeś.


Stefa beauty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 maja 2024r. o 18:16
Januszku szukasz zaczepki przypisując mi to czego nie było, bawisz mnie w ten sposób od lat , nie wściekaj się jak i ja bawię się twoimi "klockami" , weź coś na wstrzymanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Krzewuszka niezalogowany
17 maja 2024r. o 18:34
M21W2 napisał(a): Januszku szukasz zaczepki przypisując mi to czego nie było, bawisz mnie w ten sposób od lat , nie wściekaj się jak i ja bawię się twoimi "klockami" , weź coś na wstrzymanie .


Lucjan , jak tam twoje truskawki , będzie co Niemcowi sprzedać ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Lnica niezalogowany
17 maja 2024r. o 18:34
M21W2 napisał(a): ~~Kawowa Skalnica napisał(a): ty mnie chcesz niby pomagać a sam sobie nie potrafisz...
nie bierz się chłopie za rzeczy które nie tylko cię przerastają a o których nie masz bladego pojęcia...;D
jesteś w konstrukcji prostszy niż przysłowiowy cep a rzucasz się tu w takie tematy które tylko potwierdzają twoją bezgraniczną ignorancję...

jak to jest ''opozycjonisto'' że uciekasz od prostych odpowiedzi jak zbity kundel? ;D
jak to jest śmieszny gostku że już w 2018 lub 19 twoi związkowcy zapowiadali protesty antyrządowe ?...a kto w tych latach był u władzy? PO?
jak to jest dudowy podnóżku że w tych latach związkowcy chcieli odwołania twojego związkowego ''przewodniczącego'' bo stwierdzili że jest upartyjniony do granic możliwości...;D

wiem...ty nic o tym nie wiesz a to co teraz piszę to kłamstwa...;D

a że kmiocie nie masz nic do powiedzenia to robisz teraz sam to co innym dupku zarzucasz...
''wycieczki osobiste''
więc cytując wczorajsze twoje określenia jesteś BUCEM...;D

Ale się kundel rozszczekał , Janusz przyznaj się, byłeś w ZOMO, daj głos , jak dasz głos to znak że byłeś , jak nie dasz głosu to nie byłeś.
Z ZOMOwcem i czerwonym kapralem to teraz Ty idziesz ręka w rękę :) jak to czerwony do czerwonego leci :) i dalej stoicie gdzie stało ZOMO :) a mały śmierdziel żoliborski was na smyczy prowadzi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 maja 2024r. o 18:48
~~Rudawa Krzewuszka napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Januszku szukasz zaczepki przypisując mi to czego nie było, bawisz mnie w ten sposób od lat , nie wściekaj się jak i ja bawię się twoimi "klockami" , weź coś na wstrzymanie .


Lucjan , jak tam twoje truskawki , będzie co Niemcowi sprzedać ??

Mnie nic nie interesuje co dotyczy ciebie, jak chcesz poplotkować jest dla ciebie partner, Janusz zbanowany za rosyjską propagandę. - polecam , plotkarz najwyższej klasy . Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza