Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Cieszynianka rabatna niezalogowany
18 października 2024r. o 7:52
~Marengo winne niezalogowany
12 godz. 45 min. temu
Lucek a jak to jest z tym czy byłeś już przesłuchiwany w sprawie podejrzenia że jesteś autorem postu z danymi osobowymi? Byłeś czy jeszcze nie? Ty publikowałeś dane osobowe czy nie ty?
Zgłoś do moderacji

;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2024r. o 7:54
~~dawny znajomy napisał(a): Lucuś - nie zapomnij o pampersie. ;]

Mam tego pampersa fo
~~Bolecnauta napisał(a): A któż to taki ? Jak to było Lucuś?
Nie strasz wilka lasem. Ty gościu myślisz że kij ma tylko jeden koniec? Obyś dostał tym drugim bo należy ci się jak psu miska.
Tu też sobie zrób zrzut . ;]

Ty się uważasz za wilka? Anonimie do ciebie pasuje skunks, podnosisz ogon i wydalasz swoje smrody. Dobrze że wiesz że kij ma dwa końce nie zapominaj o tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2024r. o 8:02
A ty zapominasz. I co? Teraz zwyzywasz od gnid lub parów?
Nie zdziwię się bo to twoja ,,wizytówka''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
18 października 2024r. o 8:05
Jeszcze ślepiów nie umył nie wspominając o zębach a już jątrzy i szuka zwady . Cały chamski Lucjan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2024r. o 8:14
~~Cieszynianka rabatna napisał(a): ~Marengo winne niezalogowany
12 godz. 45 min. temu
Lucek a jak to jest z tym czy byłeś już przesłuchiwany w sprawie podejrzenia że jesteś autorem postu z danymi osobowymi? Byłeś czy jeszcze nie? Ty publikowałeś dane osobowe czy nie ty?
Zgłoś do moderacji

;]

Jaką odpowiedź uznasz za prawdziwą taką sobie wybierz. 1-Byłem przesłuchiwanych i się przyznałam 2- Nie tylko nie podałem dawnych osobowych oszczercy z DM ale nawet ich nie widziałam na portalu.


Dopisane 18.10.2024r. o godz. 08:14:

~~Jasio napisał(a): Jeszcze ślepiów nie umył nie wspominając o zębach a już jątrzy i szuka zwady . Cały chamski Lucjan.

Bolą adekwatne odpowiedzi? Mają boleć płaczku . Szukasz zaczepki to nie jęczeć jak dostaniesz, to na co zasługujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy szafran niezalogowany
18 października 2024r. o 8:20
Wijesz się jak glista. Strach przed karą jak najbardziej słuszną nic nie zmienia. I jeśli to ty zostaniesz ukarany to będzie to PRAWE i SPRAWIEDLIWE.
Nie tylko za łamanie prawa alei za głupotę należy płacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolecnauta niezalogowany
18 października 2024r. o 8:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cieszynianka rabatna napisał(a): ~Marengo winne niezalogowany
12 godz. 45 min. temu
Lucek a jak to jest z tym czy byłeś już przesłuchiwany w sprawie podejrzenia że jesteś autorem postu z danymi osobowymi? Byłeś czy jeszcze nie? Ty publikowałeś dane osobowe czy nie ty?
Zgłoś do moderacji

;]

Jaką odpowiedź uznasz za prawdziwą taką sobie wybierz. 1-Byłem przesłuchiwanych i się przyznałam 2- Nie tylko nie podałem dawnych osobowych oszczercy uz DM ale nawet ich nie widziałam na portalu.Dopisane 18.10.2024r. o godz. 08:14:
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): Jeszcze ślepiów nie umył nie wspominając o zębach a już jątrzy i szuka zwady . Cały chamski Lucjan.
Bolą adekwatne odpowiedzi? Mają boleć płaczk . Szukasz zaczepki to nie jęczeć jak dostaniesz, to na co zasługujesz.


Ty bezczelny typie. Pierwszy twój wpis to szukanie zaczepki a teraz ty śmiesz komuś zarzucać coś co sam od rana robisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
18 października 2024r. o 8:25
Lucek rób zrzuta. Nikt nie może mieć tu prawa do pisania o tobie żeś ,,bezczelny typ''
Albo inaczej.
Wyzwij go od ,,bydlaków'' ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza