Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Brunatnożółta Aukuba niezalogowany
19 października 2024r. o 22:33
Duda -jEŚLI PIS MYŚLI ŻE WYGRA WYBORY BEZ ROZMÓW Z SOLIDARNOŚCIĄ TO JEST W BŁĘDZIE
red.- to znaczy że podczas wyborów dogadywaliście się w sprawie wyboru Dudy?
Duda- nie dogadywaliśmy się tylko były o tym rozmowy...

banda towarzyszy partyjnych...Duda+Duda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
20 października 2024r. o 8:23
Czyżby tak zasłużoną Kaczą Jaczejkę - SOLIDARNOŚĆ Kaczyński zlekceważył?
Kopalnie zamknięte przez PIS. Są to (w kolejności alfabetycznej): KWK -Boże Dary (31.12.2020), KWK -Brzeszcze Wschód (31.12.2019), KWK -Centrum (31.12.2021), KWK -Jas Mos (31.12.2023), KWK -Krupiński (31.12.2021), KWK -Makoszowy (31.12.2022), KWK -Mysłowice- (31.12.2019), KWK -Mysłowice Wesoła I (31.12.2021), KWK -Piekary I (31.12.2022), KWK -Pokój I (31.12.2022), KWK -Rydułtowy I (31.12.2021), KWK -Śląsk (31.12.2021), KWK -Wieczorek I (31.12.2019) i KWK -Wieczorek II (31.12.2020).
Styczeń 2015 roku. Na Śląsku trwają protesty przeciw polityce rządu Ewy Kopacz wobec górnictwa. Bo chcą zamknąć 3 kopalnie. Do kopalni Pokój w Rudzie Śląskiej (obecnie już zlikwidowanej przez PIS) na wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS ściągają posłowie tej partii, w tym Jarosław Kaczyński i Beata Szydło a każdy górniczy strajk wspierany jest kibolskimi bojówkami PIS-u, Solidarnością . Na górniczym wiecu Kaczyński grzmi, że działania ekipy Kopacz to zamach na górnictwo, Śląsk i górnicze rodziny. Obiecuje: ,,Będziecie mieli pracę, a środki, które ta władza chce przeznaczyć, by likwidować kopalnie, będą przeznaczone na inwestycje, na rozwój''. Wtóruje mu Beata Szydło: ,,PiS będzie otwierać wszystkie zakłady pracy, które ten rząd pozamykał. ANI JEDNA KOPALNIA NIE ZOSTANIE ZAMKNIĘTA. ANI JEDEN GÓRNIK NIE ZOSTANIE ZWOLNIONY.'' Żony górników w podziękowaniu za wsparcie wręczają prezesowi PiS figurkę św. Barbary i śpiewają Sto lat i skandują SOLIDARNOŚĆ , SOLIDARNOŚĆ!.

NO I CO Z TYCH ZAPOWIEDZI PISU WYSZŁO.? WIELKIE GÓWNO .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 października 2024r. o 8:37
Od początku to była jedna wielka ściema. Jedno wielkie oszustwo na które dało się złapać wielu ludzi. To był pierwszy przykład na to jak można w prosty sposób podzielić naród.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
20 października 2024r. o 8:53
''Duda dziwi się, że PiS nie rozmawia z nim o kandydacie na prezydenta. "Zawsze tak to wyglądało"

Piotr Duda jest zdziwiony, że PiS nie pyta Solidarności, kogo ta poparłaby w wyborach prezydenckich. - Jeśli Prawo i Sprawiedliwość myśli, że wygra bez nas, to jest w grubym błędzie - zapowiedział.
Szef Solidarności przestrzega PiS: Piotr Duda mówił w RMF FM o możliwym kandydacie PiS na prezydenta. - Dziwię się, że jeszcze Zjednoczona Prawica nie zapukała do drzwi Solidarności i nie zapytała, kogo byśmy poparli. Jeśli Prawo i Sprawiedliwość czy Zjednoczona Prawica myśli, że wygra bez nas wybory prezydenckie, to jest w grubym błędzie - powiedział szef NSZZ Solidarność.

Duda przyznał, że "zawsze tak to wyglądało": Pytany, czy kandydatura Andrzeja Dudy także była uzgadniana z Solidarnością, odparł, że "nie uzgodniona, ale toczyły się rozmowy". - Stąd później wspólna nasza umowa programowa z kandydatem na prezydenta, pierwsza w historii - powiedział. Jak stwierdził, od przyszłego prezydenta oczekuje utrzymania prospołecznych rozwiązań. - Mam takiego, ale nie powiem, żeby nie spalić osoby. Ale mam takiego mocnego kandydata - stwierdził.''

oszust i mitoman...
ale dwukrotny ''wzorowy żołnierz'' za oddaną służbę PRL... ; ]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2024r. o 8:56
Januszu Akubo , szukasz zaczepki to nie jęcz jak dostajesz to na co zasługujesz. Jak wklejasz mendo mój wpis to cały szmaciarzu manipulancie . Całe zdanie; " Tylko taka szmata jak ty zakłada temat o zmarłym " . A teraz jęcz i płacz że ciebie zaczepiam i wyzywam. Miłej niedzieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Mak niezalogowany
20 października 2024r. o 9:02
no i po co zaczynasz od jadu i wyzwisk ?
nie czytałeś co siostra Bożenka pisała? ...czytasz tylko moje posty?

nie jęcz Lucjan bo mam tu takie twoje posty których całych z pewnych względów nie mogę wkleić...
ale być może kiedyś je zobaczysz w całości...
i kto wie czy nie tylko ty...;D


a jak masz jakiś problem to wklej ten post w całości...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fal-koś niezalogowany
20 października 2024r. o 9:04
Lucuś rób zrzuta!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
20 października 2024r. o 9:07
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:52

~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...

A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .


Tylko taka szmata jak ty ............................

~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
3 godz. 40 min. temu
~~Karotka ogrodowa napisał(a): A nie dziwi nikogo to że ani Jurek ani Lucjan nie piszą wprost o tym by w końcu podać te fakty? Jeśli bym czuł się czysty to od razu bym tego zażądał .Zaprzeczył bym przynajmniej oczekując odpowiedzi. Widocznie jednak bracia wiedzą o tym że sami tu robili chlew i teraz pojawił się u nich strach przed tym że upadnie ich mit który i tak sami kreują.

HAHAHAHAHAHAHA

Mogę napisać w swoim imieniu, żądam podania faktów, co ja pisałem , na której stronie i w jakim temacie. Ktoś kto zakłada kapownik tylko z odpowiedzią adwersarzy jest gorszą kanalią niż PRL - owska SB . Niech ten " bochstyr " , podpisze się imieniem i nazwiskiem ............................................
(część wycięta bo to niech robi za ''kinder -jajko'' ;D )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza