Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 13:37
gdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 października 2024r. o 13:45
Tam gdzie będziesz mógł udowodnić.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NichtDachbodenJan niezalogowany
23 października 2024r. o 13:48
skorn napisał(a): Może być inne miejsce w takim razie.

To jak będzie?

To zmarnowany czas i piksele rozmawianie z takim typem. Ot miejska szumowina prowokująca goownoburze aby mieć o czym pisać 15 lat. Ewentualnie pozwy z doopy wzięte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 13:53
napisałeś ''inne miejsce''
więc pytam -gdzie?
a ty śmieszny niemco-polaku się nie wcinaj jak ''stringi w dupę''
kumasz powiedzonko?
bo był tu już taki jeden dla którego nie okazał się z ''dupy wziętym''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 października 2024r. o 13:59
Nie, ty napisałeś.

~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): bo to nie jest miejsce by i tobie i jemu coś udowadniać...
są do tego inne miejsca...


Więc pytam co to za miejsca, w których możesz udowodnić, że doszło do takiej wymiany zdań między mną i p. Lucjanem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nicht StringDoopaJasiu niezalogowany
23 października 2024r. o 14:12
~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): napisałeś ''inne miejsce''
więc pytam -gdzie?
a ty śmieszny niemco-polaku się nie wcinaj jak ''stringi w dupę''
kumasz powiedzonko?
bo był tu już taki jeden dla którego nie okazał się z ''dupy wziętym''...;D

To ty pieniaczu wszędzie się wcinasz. Skorn robi ci łaskę że wymienia z takim kilka słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 14:29
skorn napisał(a): Nie, ty napisałeś.

Ktoś napisał: ~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): bo to nie jest miejsce by i tobie i jemu coś udowadniać...
są do tego inne miejsca...


Więc pytam co to za miejsca, w których możesz udowodnić, że doszło do takiej wymiany zdań między mną i p. Lucjanem.

skora tak teraz piszesz to odpowiem ci podobnie...
tobie gdybym chciał cokolwiek udowadniać to za ''pedofili'' czy ''nekrofili'' już dawno byś odpowiadał...
kumasz
przez całe lata nie zaczepiałeś mnie przynajmniej otwarcie więc sprawę odpuściłem podobnie jak sprawę tego grubasa...
napisałem troszkę wcześniej- sprawę skorna uważam za zamkniętą ...
widzisz swój wpis w którym piszesz że na coś tam pozwalam? ...widzisz w tym wpisie moją odpowiedź że na nic takiego nie pozwoliłem...zastosowałem się więc teraz natychmiast do twojej rady by taki proceder trwał latami jak w przypadku tego łajzy do którego zwracałeś się per ''opoju''...;D ....więc tego którego podał moje dane a mam pewne dowody na to że to Lucjan skierowałem wniosek na Policję...

więcej na ten temat nie napiszę bo wiem że tu siedzi i czyta...;D
może on sam zobaczy tą waszą wymianę zdań..nie wiem ...
może na komendzie ,może w prokuraturze, może w sądzie...nie wiem...
czekam na powiadomienie z prokuratury ....
ciekawe...nie pamiętasz takiej wymiany zdań z Lucjanem a jednocześnie nie zaprzeczasz że obraźliwe posty słałeś pod moim adresem...
czyli coś tam jednak pamiętasz i w to już nie brniesz...;D

ja jak widzisz twój temat puściłem w niebyt ...uznałem że szkoda na ciebie czasu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2024r. o 14:33
~~Nicht StringDoopaJasiu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): napisałeś ''inne miejsce''
więc pytam -gdzie?
a ty śmieszny niemco-polaku się nie wcinaj jak ''stringi w dupę''
kumasz powiedzonko?
bo był tu już taki jeden dla którego nie okazał się z ''dupy wziętym''...;D

To ty pieniaczu wszędzie się wcinasz. Skorn robi ci łaskę że wymienia z takim kilka słów.

A ty co teraz robisz pajacu? SAM SIĘ WCINASZ .
UWAŻAM ŻE SZUKASZ PROWOKACJI . Tylko widać jaki jesteś cienki bo coś ci nie idzie w tym za bardzo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza