Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~NichtDachbodentypen niezalogowany
23 października 2024r. o 15:27
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nicht StringDoopaJasiu napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): napisałeś ''inne miejsce''
więc pytam -gdzie?
a ty śmieszny niemco-polaku się nie wcinaj jak ''stringi w dupę''
kumasz powiedzonko?
bo był tu już taki jeden dla którego nie okazał się z ''dupy wziętym''...;D

To ty pieniaczu wszędzie się wcinasz. Skorn robi ci łaskę że wymienia z takim kilka słów.

A ty co teraz robisz pajacu? SAM SIĘ WCINASZ .
UWAŻAM ŻE SZUKASZ PROWOKACJI . Tylko widać jaki jesteś cienki bo coś ci nie idzie w tym za bardzo .

Wszyscy ciency a ten chojrak. Kto zrobił takiego zucha ? O większego trudno zucha niż ten jaś co strzela z ucha.
Mimo że ma tutaj bana dalej chce udawać pana. Ale jest powszechnie znane że nie zrobisz z chama pana. Czy on woli zamiast mycia grać tu rolę " króla życia ". ? Rzuca się na lewo prawo , szuka miejsca zaczepienia . Tak jak każda wesz łonowa nie doczeka się grzebienia. Miota się jak jak łajza w biurze , tu napluje lub co gorsza rzuci śmierdzącego peta . I choć nikt go tu nie oczekuje i od niego wprost ucieka , on udaje że nie czuje gdy tu mają z niego beke..
Ty " Stefciu " dalej kopcisz te śmierdzące skręty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tajne przez poufne info niezalogowany
23 października 2024r. o 15:55
Ja sio wiesz że widziałem cie niedawno w sklepie i szok. Ale cie czas szturchnął. Ty już cały siwy jak jakiś dziad obwoźny. Joł ale widok. To chyba z nerwów po starciach tu na bolcowym poletku. Jak tak dalej pójdzie to prędzej doczekasz Abrahama niż spokoju.
Teraz przynajmniej na komende nie musisz się szlajać przez całe miasto. Obwodnica , myk , melduneczek cyk i do domku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ich bin Dachboden fan niezalogowany
23 października 2024r. o 16:07
Nie ma tu lepszego fana
Co wychwala pilnie Jana.
On najlepszy jezt i basta
Wcale nie jest ....
On tu miszcz i celebryta
On się nie pcha do koryta
Postać to powszechne znana
Mimo że ma mega bana
Żaden wątek , żadna dusza
Co napisze tu choć słowo
nie uchodzi jego uszu
Koment ma obowiązkowy.
Mistrza tego nic nie wzrusza
taki jest " obowiązkowy".
I choć wszyscy , nawet Bubu
są tu z przeciwnego klubu
Ja fan wierny , i nie bierny
śpiewam jemu łubu dubu
" to ja trener bzdetów szóstej kategorii na wygnaniu ".

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 16:34
~~Tajne przez poufne info napisał(a): Ja sio wiesz że widziałem cie niedawno w sklepie i szok. Ale cie czas szturchnął. Ty już cały siwy jak jakiś dziad obwoźny. Joł ale widok. To chyba z nerwów po starciach tu na bolcowym poletku. Jak tak dalej pójdzie to prędzej doczekasz Abrahama niż spokoju.
Teraz przynajmniej na komende nie musisz się szlajać przez całe miasto. Obwodnica , myk , melduneczek cyk i do domku.

czas zrobił swoje ale ty jak mniemam nadal ''piękny i młody''...;D
a że siwy?...gościu ...pierwsze siew włosy miałem o ile pamiętam dobrze przed trzydziestką...;D

czasu i genetyki nie oszukasz...;D

teraz wracam do tenisa.. Dimitrow mi wygrał Martinez i Machacz też ale kurna Ruud mi się męczy ...

a więc do później,,,
ale ty pisz...;D
tajny i poufny ;D...aż tak tajny że nie podszedłeś ?...nie zagadałeś ? by wyrzucić z siebie jakieś swoje ''bóle''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~siostra Bożenka niezalogowany
23 października 2024r. o 16:48
~~Ich bin Dachboden fan napisał(a): Nie ma tu lepszego fana
Co wychwala pilnie Jana.
On najlepszy jezt i basta
Wcale nie jest ....
On tu miszcz i celebryta
On się nie pcha do koryta
Postać to powszechne znana
Mimo że ma mega bana
Żaden wątek , żadna dusza
Co napisze tu choć słowo
nie uchodzi jego uszu
Koment ma obowiązkowy.
Mistrza tego nic nie wzrusza
taki jest " obowiązkowy".
I choć wszyscy , nawet Bubu
są tu z przeciwnego klubu
Ja fan wierny , i nie bierny
śpiewam jemu łubu dubu
" to ja trener bzdetów szóstej kategorii na wygnaniu ".
Zastosowana autokorekta



Ty tu Jurek jaja sobie robisz , kłócisz się z wrogami Lucjana ,ale zimowe sandały to fakt. Kiedy byłeś u plebanka? Zabezpieczony na jesień i zimę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 października 2024r. o 17:02
~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): ciekawe...nie pamiętasz takiej wymiany zdań z Lucjanem a jednocześnie nie zaprzeczasz że obraźliwe posty słałeś pod moim adresem...

Cokolwiek obraźliwego napisałem pod twoim adresem, w dalszym ciągu to podtrzymuję. Trzeba było działać wtedy, zamiast mądrować się dzisiaj.

To jak z tą moją rzekomą dyskusją z p. Lucjanem ? Potrafisz udowodnić czy przyjmujemy, że wszystko wymyśliłeś tak jak to masz w zwyczaju?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jareczek niezalogowany
23 października 2024r. o 17:31
skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): ciekawe...nie pamiętasz takiej wymiany zdań z Lucjanem a jednocześnie nie zaprzeczasz że obraźliwe posty słałeś pod moim adresem...

Cokolwiek obraźliwego napisałem pod twoim adresem, w dalszym ciągu to podtrzymuję. Trzeba było działać wtedy, zamiast mądrować się dzisiaj.

To jak z tą moją rzekomą dyskusją z p. Lucjanem ? Potrafisz udowodnić czy przyjmujemy, że wszystko wymyśliłeś tak jak to masz w zwyczaju?


Paweł kochający inaczej, nikt cię nie zaczepiał , na xuy była ta twoja ...ska info , że ty nigdy.? Janusz dał ognia.
I co ?
Tfu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~to nie u nas niezalogowany
23 października 2024r. o 17:46
~~Jareczek napisał(a):
Ktoś napisał: skorn napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): ciekawe...nie pamiętasz takiej wymiany zdań z Lucjanem a jednocześnie nie zaprzeczasz że obraźliwe posty słałeś pod moim adresem...

Cokolwiek obraźliwego napisałem pod twoim adresem, w dalszym ciągu to podtrzymuję. Trzeba było działać wtedy, zamiast mądrować się dzisiaj.

To jak z tą moją rzekomą dyskusją z p. Lucjanem ? Potrafisz udowodnić czy przyjmujemy, że wszystko wymyśliłeś tak jak to masz w zwyczaju?


Paweł kochający inaczej, nikt cię nie zaczepiał , na xuy była ta twoja ...ska info , że ty nigdy.? Janusz dał ognia.
I co ?
Tfu.Zastosowana autokorekta


Skorn dupowlazł zawsze z redakcją. Aplikant na cen -zora .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.