Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 17:59
cokolwiek obraźliwego napisałeś o mnie jak widzisz ''olałem'' ...;D
gdyby było we mnie tyle jadu jak to tu niektórzy chcą udowodnić ta za te swoje wpisy o tym że jestem ''zoofilem'' a nawet ''nekrofilem'' kwiczał byś przed sądem jak zarzynany prosiak...

a co ty nadal podtrzymujesz mi ''powiewa''
ja po prostu teraz skorzystałem z twojej dawnej porady ...
tak że kiś się dalej w swojej ''zalewie''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
23 października 2024r. o 18:06
~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): cokolwiek obraźliwego napisałeś o mnie jak widzisz ''olałem'' ...;D
gdyby było we mnie tyle jadu jak to tu niektórzy chcą udowodnić ta za te swoje wpisy o tym że jestem ''zoofilem'' a nawet ''nekrofilem'' kwiczał byś przed sądem jak zarzynany prosiak...

a co ty nadal podtrzymujesz mi ''powiewa''
ja po prostu teraz skorzystałem z twojej dawnej porady ...
tak że kiś się dalej w swojej ''zalewie''...;D


Paweł to gnida. Żebyś ty tak Putina nie wielbił , żebyś się nie radował ze śmierci Ukraińskich dziec .Żebyś ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 18:23
kurna!!!!! i Ruud przerżnął mi meczyk ...jeśli przerżnie jeszcze Wawrinka lub Zvieriew to kupon do dupy...
a tu jak widzę swojska atmosferka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2024r. o 18:31
~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tajne przez poufne info napisał(a): Ja sio wiesz że widziałem cie niedawno w sklepie i szok. Ale cie czas szturchnął. Ty już cały siwy jak jakiś dziad obwoźny. Joł ale widok. To chyba z nerwów po starciach tu na bolcowym poletku. Jak tak dalej pójdzie to prędzej doczekasz Abrahama niż spokoju.
Teraz przynajmniej na komende nie musisz się szlajać przez całe miasto. Obwodnica , myk , melduneczek cyk i do domku.

czas zrobił swoje ale ty jak mniemam nadal ''piękny i młody''...;D
a że siwy?...gościu ...pierwsze siew włosy miałem o ile pamiętam dobrze przed trzydziestką...;D

czasu i genetyki nie oszukasz...;D

teraz wracam do tenisa.. Dimitrow mi wygrał Martinez i Machacz też ale kurna Ruud mi się męczy ...

a więc do później,,,
ale ty pisz...;D
tajny i poufny ;D...aż tak tajny że nie podszedłeś ?...nie zagadałeś ? by wyrzucić z siebie jakieś swoje ''bóle''?

Szkoda że nie wiedziałeś o tym że czasu i genetyki nie oszukasz pisząc o Przemku " oślizły grubas na wózku inwalidzkim" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 18:40
a wiesz że tego akurat nie pamiętam? ;D
tzn. tego że pisałem coś o wózku...przypomnij ten post....
reszta tak ,prawie się zgadza ...''obleśny grubas''

a ty Lucuś ?...nic nie pisałeś o tym że miałem wypadek na rusztowaniu?...po co to pisałeś skoro tak was oburza powielanie czyichś postów na wasz temat?
jak to Kali wyjaśnisz? ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
23 października 2024r. o 19:05
No co Lucuś ? Nie skomentujesz tego? Zatkało kakało? A ten wcześniejszy post?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2024r. o 19:07
~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): a wiesz że tego akurat nie pamiętam? ;D
tzn. tego że pisałem coś o wózku...przypomnij ten post....
reszta tak ,prawie się zgadza ...''obleśny grubas''

a ty Lucuś ?...nic nie pisałeś o tym że miałem wypadek na rusztowaniu?...po co to pisałeś skoro tak was oburza powielanie czyichś postów na wasz temat?
jak to Kali wyjaśnisz? ...;D

Żadnego postu ci nie przypomnę , nie prowadzę jak ty kapownika , nie będę też jak ty biadolił i przypominał co ty pisałeś o mnie, Jurku i bracie Leszku, o tobie pisać że jesteś Kali to jakby nic nie napisać. Dostawałeś takie odpowiedzi na jakie zasługiwałeś więc mi tu nie jęcz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 19:13
boisz się tego ''kapownika'' jak diabeł święconki bo wiesz że może cię pogrążyć..;D

no gdzie ten mój niby post gdzie wspominam coś o wózku ?
jak to było z powielaniem przez ciebie postów gdzie tak rajcowało cię to że miałem wypadek?
no co teraz chowasz gębę w kubeł?
a może nie pisałeś?
a może jak to masz w zwyczaju zarządasz daty ,godzin i tematów gdzie tak się podniecałeś...;D
więc jak widzisz śmieszny gostku nie wchodź w coś co może się okazać ''drugim końcem kijaszka''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza