Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Czerwonopomarańczowy Zawilec niezalogowany
24 października 2024r. o 13:30
widzę tu post pewnego piewcy ''demokracji'' który bladego pojęcia nie ma o tym czym jest prawdziwa demokracja...;D
ale co tam...
a o czym ma zresztą pojęcie?
typowy piSSdzielec więc sprawa jest oczywista ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Zawilec niezalogowany
24 października 2024r. o 14:10
wystarczy ..teraz kawa i tenis bo zaraz obstawiony Stefanos a później Fils i to na co najbardziej czekam...
Wawrinka ze Sheltonem...
skusił mnie Wawrinka stawką ...3.25 n jego wygraną więc ...tak obstawiłem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
24 października 2024r. o 14:15
~~Czerwonopomarańczowy Zawilec napisał(a): wystarczy ..teraz kawa i tenis bo zaraz obstawiony Stefanos a później Fils i to na co najbardziej czekam...
Wawrinka ze Sheltonem...
skusił mnie Wawrinka stawką ...3.25 n jego wygraną więc ...tak obstawiłem...;D


Co ty Janusz robisz z tą wygraną kasą, w co inwestujesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NieJan niezalogowany
24 października 2024r. o 14:38
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonopomarańczowy Zawilec napisał(a): wystarczy ..teraz kawa i tenis bo zaraz obstawiony Stefanos a później Fils i to na co najbardziej czekam...
Wawrinka ze Sheltonem...
skusił mnie Wawrinka stawką ...3.25 n jego wygraną więc ...tak obstawiłem...;D


Co ty Janusz robisz z tą wygraną kasą, w co inwestujesz?

Papierosy drożeją więc chyba przepala. Kopci jak smok , chleje kawe , gra w STS , i obrabia tyłko komu się da . Jednym słowem nałóg i pasożyt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Artemia pąsowa niezalogowany
24 października 2024r. o 15:09
Jedni chleją i zapijają się na śmierć a on sobie pali. I żyje.
Czy komuś dupę obrabia? Tylko trzech dupków tak twierdzi. No może czterech ale oni nie są wiarygodni. Nigdy nie byli ale że to klika więc się popierają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Super trener niezalogowany
24 października 2024r. o 15:13
~~Artemia pąsowa napisał(a): Jedni chleją i zapijają się na śmierć a on sobie pali. I żyje.
Czy komuś dupę obrabia? Tylko trzech dupków tak twierdzi. No może czterech ale oni nie są wiarygodni. Nigdy nie byli ale że to klika więc się popierają.

Łubu dubu , łubu dubu najlepszy jest jasio z dolnego klubu.
To ja trener 175 kategorii na wygnaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Co tam fajki niezalogowany
24 października 2024r. o 15:15
~~Artemia pąsowa napisał(a): Jedni chleją i zapijają się na śmierć a on sobie pali. I żyje.
Czy komuś dupę obrabia? Tylko trzech dupków tak twierdzi. No może czterech ale oni nie są wiarygodni. Nigdy nie byli ale że to klika więc się popierają.

A może tam w Ocicach wiedzą coś więcej o wypadku w Smoleńsku ? Bo kiedyś gadali że to zamach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Badania okresowe niezalogowany
24 października 2024r. o 15:17
~~Artemia pąsowa napisał(a): Jedni chleją i zapijają się na śmierć a on sobie pali. I żyje.
Czy komuś dupę obrabia? Tylko trzech dupków tak twierdzi. No może czterech ale oni nie są wiarygodni. Nigdy nie byli ale że to klika więc się popierają.

Niech Jan nie będzie taki pewny. Przebada się i wtedy płucka na agrafkach . Poczekamy i się doczekamy . Tak jak Zbysiu zero .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza