Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

~~Żółtopomarańczowa Gipsówka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 17:20
~~Karminowoczerwony Złotokap napisał(a): wciąż te same brednie


Gdy falco i panm przestaną tu pisać będziecie mieli tylko relacje z pochodów wielkanocnych i raporty strażaków z wypadków.Nie ma tu nikogo więcej kto by pociągnął was do tylu dyskusji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynamonowy Ogórecznik niezalogowany
2 listopada 2020r. o 17:21
***** *** i ich kalifat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Pragnia niezalogowany
2 listopada 2020r. o 17:31
~Czarnofioletowa Stokrotka napisał(a): 200 tysięcy ludzi krzyczy w Warszawie, a kolejny milion protestuje i krzyczy w 450 miejscowościach w Polsce.


Aborcja ewidentnie stała się symbolem walki o wolność. Ludzie na ulicach krzyczą o prawach osób nieheteroseksualnych, domagają się pomocy przedsiębiorczyniom i pracownicom, przywrócenia niezależności sądów, odwrócenia deformy edukacji, usunięcia religii ze szkół.

Wiemy, bo na tych ulicach stoimy, domagając się praw kobiet. I widzimy, że walka o prawa kobiet stała się symbolem walki o wolność.




Gniew społeczny wybuchł, a rząd i Duda tylko dolewacie oliwy do ognia.

Jako że kicacie jak zające wokół aborcji, brakuje Wam czasu na wzięcie się do roboty w kwestii pandemii. W ramach "walki z pandemią" kilka dni temu zamknęliście cmentarze, pozbawiając środków do życia przedsiębiorców i przedsiębiorczynie, które pracowały cały rok na ten jeden dzień! A ludzie ruszyli masowo na cmentarze przed początkiem zakazu, żeby mimo wszystko odwiedzić swoich zmarłych. Ile jeszcze takich pisowskich idiotyzmów?

W Polsce brakuje respiratorów ludzie będą umierać w mękach przez uduszenie z braku tlenu ,1140 respiratorów które do tej pory nie dotarły do Polski i nie dotrą od Handlarza Broni, mogło by uratować tysiące ludzkich istnień ,70 milionów zł pieniędzy podatników zostało zmarnowane ,Handlarz tych pieniędzy nigdy nie odda ,ogłosi upadłość i można będzie pocałować go w tyłek ,Ale co ciekawe na wszystkich Orlenowskich CPN sprzedawane są maseczki tego oszusta ,Czyli kasę za maseczki już dostał od Państwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Złotokap niezalogowany
2 listopada 2020r. o 17:42
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka napisał(a):
~~Karminowoczerwony Złotokap napisał(a): wciąż te same brednie


Gdy falco i panm przestaną tu pisać będziecie mieli tylko relacje z pochodów wielkanocnych i raporty strażaków z wypadków.Nie ma tu nikogo więcej kto by pociągnął was do tylu dyskusji.
. do dyskusji? całkiem cie pogięło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
2 listopada 2020r. o 18:31
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 listopada 2020r. o 18:37
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka napisał(a):
~~Karminowoczerwony Złotokap napisał(a): wciąż te same brednie


Gdy falco i panm przestaną tu pisać będziecie mieli tylko relacje z pochodów wielkanocnych i raporty strażaków z wypadków.Nie ma tu nikogo więcej kto by pociągnął was do tylu dyskusji.


oj wiało by nudą...;)
właśnie podsunąłeś mi pomysł...

tylko kawusię sobie zrobię bo zapomniałem ją ze sobą zabrać wychodząc z domu...
a mi się jej chce...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2020r. o 18:43
PanM napisał(a):
M21W2 napisał(a): P.S - tak słyszałem za krytykę podofili w Kościele nigdy Cię źle nie ocenię oby była zgodna z prawdą .
Janusz tu masz nawet moje poparcie , może tylko jedna uwaga , dużo mniej piszesz o pedofilach nie związanych z kościołem .


Ksiądz / pasterz / , pośrednik boga jest z definicji osobą zaufania publicznego. / w tym przypadku wiernych/
Tak jak policjant jest teoretycznie stróżem porządku publicznego.
Nie dziwi więc że policjant pijak i złodziej , ksiądz pedofil stręczyciel budzą emocje .
Gdy tymczasem zwykły złodziej i pedofil tylko potępienie .
Szary członek solidarności budzi politowanie za błąd w ocenie tak jak współpracujący z Palikotem.
Ale działacz solidarności odrywający kupony jeszcze po 40 latach od powstania i 30 od momentu gdy związek stał się partią polityczną jest godzien potępienia.
Aktywna obrona partii politycznej mającej zakusy na spacyfikowanie całego narodu budzi niesmak. Ślepe obstawanie w obronie interesów kleru osoby świeckiej / bez komentarza/
Aktywny udział w atakowaniu wszystkiego co nie zgodne z interesami PiS i kościoła stawia człowieka jako stronę w zbędnym konflikcie . który sam rozdmuchuje a potem wrzeszczy " biją naszych "
Ani PiS ani solidarność ani kościół nie byli , nie są i nie będą zainteresowanie losem suwerena.
KWOTA WOLNA JUŻ KILKANAŚCIE LAT STOI W MIEJSCU A TO ONA CHRONI BIEDNYCH PRZED WYZYSKIEM.


Mogę Tobie napisać tylko jedno Bierut który chciał zniszczyć kościół miałby w Tobie sprzymierzeńca .
Jaruzelski i Kiszczak zamiast Urbana Ciebie zatrudnili by jako rzecznika .
Dla Twojej informacji , Solidarność jest w konflikcie z rządem , nie godzą się z tym że Gowin który głosował za podniesieniem wieku emerytalnego jest członkiem rządu .
Jestem dumny z tego że w latach PRL stałem po właściwej stronie , lituj się nad sobą .
Jestem zaskoczony że po tylu latach doceniani przez władzę są szeregowi członkowie Solidarności .
Nie chce mi się nawet myśleć kogo Ty byś spacyfikował jakbyś miał taką możliwość .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Sośnica niezalogowany
2 listopada 2020r. o 18:49
~~Ciemnopomarańczowa Pragnia napisał(a):
~Czarnofioletowa Stokrotka napisał(a): 200 tysięcy ludzi krzyczy w Warszawie, a kolejny milion protestuje i krzyczy w 450 miejscowościach w Polsce.


Aborcja ewidentnie stała się symbolem walki o wolność. Ludzie na ulicach krzyczą o prawach osób nieheteroseksualnych, domagają się pomocy przedsiębiorczyniom i pracownicom, przywrócenia niezależności sądów, odwrócenia deformy edukacji, usunięcia religii ze szkół.

Wiemy, bo na tych ulicach stoimy, domagając się praw kobiet. I widzimy, że walka o prawa kobiet stała się symbolem walki o wolność.




Gniew społeczny wybuchł, a rząd i Duda tylko dolewacie oliwy do ognia.

Jako że kicacie jak zające wokół aborcji, brakuje Wam czasu na wzięcie się do roboty w kwestii pandemii. W ramach "walki z pandemią" kilka dni temu zamknęliście cmentarze, pozbawiając środków do życia przedsiębiorców i przedsiębiorczynie, które pracowały cały rok na ten jeden dzień! A ludzie ruszyli masowo na cmentarze przed początkiem zakazu, żeby mimo wszystko odwiedzić swoich zmarłych. Ile jeszcze takich pisowskich idiotyzmów?

W Polsce brakuje respiratorów ludzie będą umierać w mękach przez uduszenie z braku tlenu ,1140 respiratorów które do tej pory nie dotarły do Polski i nie dotrą od Handlarza Broni, mogło by uratować tysiące ludzkich istnień ,70 milionów zł pieniędzy podatników zostało zmarnowane ,Handlarz tych pieniędzy nigdy nie odda ,ogłosi upadłość i można będzie pocałować go w tyłek ,Ale co ciekawe na wszystkich Orlenowskich CPN sprzedawane są maseczki tego oszusta ,Czyli kasę za maseczki już dostał od Państwa .


Hierarchowie mówią, że grzechem jest uczestnictwo w protestach. Szkoda, że nie byli tacy stanowczy, jeżeli chodzi o pedofilię w Kościele. Sami są przestępcami, bo dokonują ukrywania przestępców.

Jarosław Kaczyński wyraźnie się przestraszył, zachowuje się jak szczur zapędzony do rogu. Wie, że nie może się cofnąć, więc próbuje atakować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza