Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

~Cynamonowy Ogórecznik niezalogowany
2 listopada 2020r. o 16:24
***** *** i ich kalifat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 listopada 2020r. o 16:26
a gdzie słowo odniesienia do tego co w moim poście jest najistotniejsze...

Lucjan ...lawirujesz...omijasz istotę sprawy ponownie skupiając się sobie...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2020r. o 16:37
P.S - tak słyszałem za krytykę podofili w Kościele nigdy Cię źle nie ocenię oby była zgodna z prawdą .
Janusz tu masz nawet moje poparcie , może tylko jedna uwaga , dużo mniej piszesz o pedofilach nie związanych z kościołem .
Trzymaj się tego co napisałeś - są katolicy i katole którzy stanowią margines .


Dopisane 02.11.2020r. o godz. 16:37:

Horus napisał(a): a gdzie słowo odniesienia do tego co w moim poście jest najistotniejsze...

Lucjan ...lawirujesz...omijasz istotę sprawy ponownie skupiając się sobie...;)


Nic na to nie poradzę , trochę przeżyłem , wolę opierać się na moich przeżyciach niż na kłamstwach medialnych lub półprawdach .
Pytasz o Owsiaka otrzymałeś odpowiedź , tyle i tylko tyle .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Acidantera niezalogowany
2 listopada 2020r. o 16:47
Panie Lucjanie, szkoda wody i mydła na golenie osła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Pragnia niezalogowany
2 listopada 2020r. o 16:54
~~Granatowoczarna Acidantera napisał(a): Panie Lucjanie, szkoda wody i mydła na golenie osła.

Osioł to ciebie zrobił Baranie a Barany takie jak ty są po to żeby je strzyc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 listopada 2020r. o 16:57
M21W2 napisał(a): P.S - tak słyszałem za krytykę podofili w Kościele nigdy Cię źle nie ocenię oby była zgodna z prawdą .
Janusz tu masz nawet moje poparcie , może tylko jedna uwaga , dużo mniej piszesz o pedofilach nie związanych z kościołem .


Ksiądz / pasterz / , pośrednik boga jest z definicji osobą zaufania publicznego. / w tym przypadku wiernych/
Tak jak policjant jest teoretycznie stróżem porządku publicznego.
Nie dziwi więc że policjant pijak i złodziej , ksiądz pedofil stręczyciel budzą emocje .
Gdy tymczasem zwykły złodziej i pedofil tylko potępienie .
Szary członek solidarności budzi politowanie za błąd w ocenie tak jak współpracujący z Palikotem.
Ale działacz solidarności odrywający kupony jeszcze po 40 latach od powstania i 30 od momentu gdy związek stał się partią polityczną jest godzien potępienia.
Aktywna obrona partii politycznej mającej zakusy na spacyfikowanie całego narodu budzi niesmak. Ślepe obstawanie w obronie interesów kleru osoby świeckiej / bez komentarza/
Aktywny udział w atakowaniu wszystkiego co nie zgodne z interesami PiS i kościoła stawia człowieka jako stronę w zbędnym konflikcie . który sam rozdmuchuje a potem wrzeszczy " biją naszych "
Ani PiS ani solidarność ani kościół nie byli , nie są i nie będą zainteresowanie losem suwerena.
KWOTA WOLNA JUŻ KILKANAŚCIE LAT STOI W MIEJSCU A TO ONA CHRONI BIEDNYCH PRZED WYZYSKIEM.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Złotokap niezalogowany
2 listopada 2020r. o 17:04
wciąż te same brednie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnofioletowa Stokrotka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 17:18
200 tysięcy ludzi krzyczy w Warszawie, a kolejny milion protestuje i krzyczy w 450 miejscowościach w Polsce.


Aborcja ewidentnie stała się symbolem walki o wolność. Ludzie na ulicach krzyczą o prawach osób nieheteroseksualnych, domagają się pomocy przedsiębiorczyniom i pracownicom, przywrócenia niezależności sądów, odwrócenia deformy edukacji, usunięcia religii ze szkół.

Wiemy, bo na tych ulicach stoimy, domagając się praw kobiet. I widzimy, że walka o prawa kobiet stała się symbolem walki o wolność.


Gniew społeczny wybuchł, a rząd i Duda tylko dolewacie oliwy do ognia.

Jako że kicacie jak zające wokół aborcji, brakuje Wam czasu na wzięcie się do roboty w kwestii pandemii. W ramach "walki z pandemią" kilka dni temu zamknęliście cmentarze, pozbawiając środków do życia przedsiębiorców i przedsiębiorczynie, które pracowały cały rok na ten jeden dzień! A ludzie ruszyli masowo na cmentarze przed początkiem zakazu, żeby mimo wszystko odwiedzić swoich zmarłych. Ile jeszcze takich pisowskich idiotyzmów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza