Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
6 listopada 2020r. o 21:21
MissWiedzyUczuc napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
MissWiedzyUczuc napisał(a): [img=1604692592_0vh7iii.jpg]

To kto tą rodzinę utrzymuje ,chyba nie pisowski rząd .


To nie o to chodzi. Chodzi o to, że człowiek z wadami może mieć rodzinę, może być szczęśliwy.

To jest zdrowy człowiek pozbawiony jedynie kończyn ,i nie porównuj go do dziecka z wodogłowiem lub bez mózgu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Kalina niezalogowany
6 listopada 2020r. o 21:28
Nie poniżaj chłopców z hitlerjugend .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
6 listopada 2020r. o 21:34
[img=1604694834_pvo0nck.jpg]



Dopisane 06.11.2020r. o godz. 21:34:

[img=1604694875_uny5fq4.png]

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
6 listopada 2020r. o 22:23
MissWiedzyUczuc napisał(a): (...)kolejnym argumentem przeciwko obecnemu kompromisowi jest ciąża z gwałtu. Gdy w przypadku gwałtu matka zachodzi w ciążę, już jest po traumie a tu dochodzi kolejna jaką jest aborcja. Nie wiadomo jak będzie się czuła po dokonanej aborcji. Nikt nie każe jej przecież wychowywać tego dziecka - może je porzucić.


Hmmm....Wyobraźmy to sobie...
Spotykają się dwie koleżanki:
-Ania, tyle czasu cię nie widziałam! Jaki duży brzuszek, gratulacje!
-...yhym...
-no tak, ciąża, pewnie poszłaś na zwolnienie lekarskie i dlatego nie widać Cię na kasie?
-eee....
-Chłopczyk czy dziewczynka? Jak dałaś na imię?
-yyy...nooo...nie nadałam imienia...bo...
-aaa! chcesz mieć niespodziankę i nie pytałaś o płeć?
-...nie...kilka miesięcy temu, jak wracałam do domu z drugiej zmiany napadło mnie 4 pijanych mężczyzn, pobili mnie, połamali mi kości, brutalnie zgwałcili, spędziłam trochę czasu w szpitalu, poskładali mnie, potem okazało się że jestem w ciąży. Powiedzieli mi że już jedną traumę mam za sobą ale na szczęście w 2021 roku zdelegalizowali całkiem aborcję i nie będę musiała przechodzić przez drugą, także postanowiłam tę historię z uśmiechem na ustach opowiadać każdemu znajomemu czy sąsiadowi który od kiedy zaczęło być widać brzuch gratuluje mi dziecka. Dziecko mogę porzucić i to też od razu wszystkim mówię żeby w miarę możliwości uniknąć po porodzie pytań w stylu "Ania, Ty nie byłaś przypadkiem w ciąży? coś nie widać Cię z wózeczkiem, wszystko w porządku?"

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Wrzosiec niezalogowany
6 listopada 2020r. o 22:30
„Cała prawda o protestach”
...przyrost dobowy zachorowań: Bolesławiec/Wrocław
• 21.10.2020 _7/20
• 22.10.2020 23/58
• 23.10.2020 35/59
• 24.10.2020 _8/89 – pierwsze protesty
• 25.10.2020 _0/125
• 26.10.2020 _2/51
• 27.10.2020 66/178
• 28.10.2020 48/183
• 29.10.2020 46/71
• 30.10.2020 20/134
• 31.10.2020 _9/352 – tydzień od pierwszych protestów
• 02.11.2020 _5/128
• 03.11.2020 67/732
• 04.11.2020 50/826
• 05.11.2020 28/902
• 06.11.2020 57/880
• 07.11.2020 ??? - 2 tygodnie od pierwszych protestów

https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=25538
https://www.duw.pl/pl/dla-mediow/aktualnosci-covid-19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka niezalogowany
6 listopada 2020r. o 22:34
Pisowskie statystyki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
6 listopada 2020r. o 22:46
PanM napisał(a): Przed PiS em było zero zakażonych Covid -19 za kadencji PiS prawie pół miliona.


Coż, taki sam trafny wniosek jak i w powyższym komentarzu :D

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 listopada 2020r. o 2:41
Horus napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
M21W2 napisał(a):

''....hucpy hołoty .......................


Kogo nazywasz hołotą ?



nie wiń go za to ...
prezesina kazał tak mówić więc powtarza...

ale spoko...
za pasem 11 listopad...
odważy się wtedy napisać że paraduje hołota?

nie ...bo wtedy to jego kolesie będą paradować...

dobrze że Trzaskowski zgodnie z prawem nie wyraził zgody na te przemarsze...


;)



No i widzisz Lucjanie prawdziwe oblicze boga Horusa :D

Abstrahując nieco od protestów nawiedzonych , młodocianych feministek wraz z satelitami , to " Trzaskowski zgodnie z prawem " :D

Bo PLANDEMIA !!

Czy ja Ci już coś nie mówiłem o teoriach spiskowych ? :)

O ile znam się na ludzkich charakterach , to i tak oleją zakazy jedenastego listopada i będą maszerować ... narodowcy - faszyści , a dobra zmiana przyszykuje armatki wodne , gumowe kule i ze dwa kordony nowoczesnych zomowców :)

Historia lubi się powtarzać , jak fraktale w Naturze :) Jak świadomość sk... stwa w jakim żyjemy .


Dopisane 07.11.2020r. o godz. 02:41:

MissWiedzyUczuc napisał(a): Przepraszam, że w tym temacie, ale widzę tutaj same kobiety. Słuchajcie, jeżeli jesteście za ochroną życia, proszę odważcie się wyrazić tutaj swoją opinie. Proszę brońmy życie.Dopisane 06.11.2020r. o godz. 20:07:Proszę chociaż o anonimowe wsparcie życia, pozdrawiam serdecznie.


Miss , nie wolno mi pisać tam gdzie tylko Panie i bogu mogą , ale ja anonimowy nie jestem i nigdy nie byłem . Mam tylko dwójkę kochanych dzieci i gdybym się dowiedział swego czasu , że coś z nimi nie tak , to i tak bym o nie dbał . Jak słusznie zauważasz " brońmy ŻYCIE " :) Niech sobie Janusz lata po tych protestach feministek , albo pali świeczki pod sądem . Niech nawet założy koszulkę po Bolku , albo oczernia Cię w necie , jak mnie ... ale karma wraca . Stwórca nie rychliwy , ale sprawiedliwy.

Miło , że zwróciłaś uwagę Miss , pozwolę sobie kontynuować przekaz , ja cham i prostak w/g Janusza i Przema :



Dobranoc , albo dzień dobry , jak wolisz ... lubię pisać po nocach :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza