Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
7 listopada 2020r. o 19:17
Horus napisał(a): cały ty Lucjanie ...
odwracasz ''kota ogonem'' a teraz nawet nie stać cię na własną odpowiedź tylko korzystasz z tego co tu Przemek kilka razy już sam wpisał ...

wracaj do swoich propagandowych śmieci...;)
wypinaj klatę do kolejnych orderów...
bo przecież bierzesz jak już dają ...;)

czyż nie?
tylko co z tym wszystkim zrobisz jak przyjdzie inna ,obca tobie ''władzunia'' i będa one wtedy ''h'' warte''





bo przecież tacy jak ty uważają że odznaczenia ludzi z tamtych lat są niesłusznie nadane ...prawda?


twoje to co innego...

:]



Ten stary tetryk nazwał mnie łgarzem jak napisałem ,że w ciągu półtora roku za rządów PIS można awansować z kaprala na generała, niejaki szef ABW Pogonowski w ciągu 18 miesięcy został 14 razy awansowany ,gdzie normalnie trwało by to 20 lat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 19:26
nie dziwię się ...
mnie ostatnio wręcz zarzucał kłamstwa kiedy pisałem o przekrętach Caritasu...
kiedy wspomniałem o podobnych przekrętach fundacji tej niby ''świętej '' z Kalkuty całkowicie zamilkł...

a teraz kolejna afera finansowa w samym Watykanie...;)

tacy to oni ''święci'' ;)

jak ten polski gulbinowicz któremu papież zabronił nosić insygnia biskupie...


czy dlatego że papież miał kaprys? ;)

dzisiaj o 20-ej o aferach vatowskich z udziałem pisdzielskich ''kryształowych...
nie szukaj tego reportażu na trwam ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 listopada 2020r. o 19:59
Horus napisał(a): cały ty Lucjanie ...
odwracasz ''kota ogonem'' a teraz nawet nie stać cię na własną odpowiedź tylko korzystasz z tego co tu Przemek kilka razy już sam wpisał ...

wracaj do swoich propagandowych śmieci...;)
wypinaj klatę do kolejnych orderów...
bo przecież bierzesz jak już dają ...;)

czyż nie?
tylko co z tym wszystkim zrobisz jak przyjdzie inna ,obca tobie ''władzunia'' i będa one wtedy ''h'' warte''

bo przecież tacy jak ty uważają że odznaczenia ludzi z tamtych lat są niesłusznie nadane ...prawda?

twoje to co innego...
:]



Cały Ty Januszu , jeżeli wolisz pisać o mnie jak wypowiadać się na temat rób to jak najczęściej , sprawia mi wielką przyjemność .

Dobrej nocy i przyjemnego spędzenia ostatnich wieczornych godzin .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 20:10
pisać o tobie?
przecież ty sam najczęściej o sobie piszesz...

i zawsze w tle twoja ''walka z komuną''...;)

teraz się cieszę że ten popierdzielony ''zaczesany'' jankes przerżnął ...
:]

jego miłość do tamtejszych prawicowych bojówek też mu się nie opłaciła...
czas teraz na Polskę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Mieczyk niezalogowany
7 listopada 2020r. o 20:56
ladaco napisał(a): prawda o protestach?.., proszę bardzo..


Za wzrost zachorowań w 100% odpowiedzialnośc ponosi Kaczyński. Propozycja żeby Trybunał Konstytucyjny zają sie kwestją ustawy antyaborcyjnej w środku pandemii to polityczna zbrodnia. Ile trzeba mieć w sobie podłości, żeby wykorzystując pandemie próbować przeforsować tak kontrowersyjną ustawę. Na co liczył? Że ludzie nie wyjda na ulicę? Że będzie mógł po kolei wprowadzać swój plan rządówm totalitarnych. Jaką następną ustawę będzie próbował przeforsować?
Kompromis aborcyjny trwał od 1993 r ( z krótką liberalizacją w 1996 zakończoną wyrokiem TK). Jaka była pilność żeby to rozpatrywać właśnie teraz.
A co rząd ma do zaproponowania kobietom chorych dzieci? Jaką pomoc? Moze najpierw od tego trzeba zacząć. Te marne grosze i tylko do 18 roku życia. A co dalej? Cudowne ozdrowienie? Wartości chrześcijańskie to nie tylko do urodzenia. Czy jak już sie urodziło to nie ma prawa do godnego życia? To już nie człowiek? Moja kuzynka jest niepełnosprawna od urodzenia. Mieszkała z rodzicami. Rodzice zmarli. Teraz mieszka sama i ma tylko 700 zł renty. Jak z tego można wyżyć? A państwo ma ją w dupie.
W tym człowieku jest nadzwyczajna siła destrukcji i kompletnie nad tym nie panuje. Co trzeba mieć w głowie, żeby właśnie teraz otwierać tyle frontów na raz. Wojna z rolnikami, kobietami, nauczycielami, lekarzami.
Czego się nie dotknie to sp.....y. Bezużyteczne maseczki ściągnięte olbrzymim samolotem, respiratory od handlarza bronją których nie ma, szpitale nie przygotowane... a on rzuca granat miedzy ludzi.
Zrzucanie odpowiedzialności na kobiety to barbarzyństwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 listopada 2020r. o 20:59
Horus napisał(a): pisać o tobie?
przecież ty sam najczęściej o sobie piszesz...

i zawsze w tle twoja ''walka z komuną''...;)

teraz się cieszę że ten popierdzielony ''zaczesany'' jankes przerżnął ...
:]

jego miłość do tamtejszych prawicowych bojówek też mu się nie opłaciła...
czas teraz na Polskę ...


Nie wstydzę się tego co robiłem , robię , Ty i wielu na forum żyliśmy i żyjemy w czasach w których wiele wydarzeń przejdzie do historii , ja uczestniczyłem w protestach antykomunistycznych , ty uczestniczysz i sam o tym piszesz w protestach antypisowskich , antykościelnych pod hasłami wojny kulturowej ugrupowań skrajnie lewicowych .

Byliśmy i nadal jesteśmy po przeciwnej stronie barykady .
Wiesz , jak rozpoczęły się protesty pomyślałem , Janusz zapewne będzie jedną z czołowych postaci w Bolesławcu , zawiodłeś mnie , jakaś kawusia ważniejsza od uczestnictwa .

A może nie kawusia tylko strach , przecież według Ciebie żyjemy w czasach dyktatury , reźim pisowski szykuje obozy internowania .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowa Pysznogłówka niezalogowany
7 listopada 2020r. o 21:07
Tak tak pogadaj. Populiści przegrywają. Rzeczpospolita też w końcu będzie krajem świeckim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Czarnuszka niezalogowany
7 listopada 2020r. o 21:47
~~Bławatna Czarnuszka napisał(a):
ladaco napisał(a): klub skupiony wokół piwnicy paryskiej w obronie własnych szemranych interesów prowadzi dzieciaków do przepaści.., ci goście to bardzo niebezpieczni ludzie.., rodzice, chrońcie swoje dzieci..[img=1603917080_2q1ah0y.jpg]



Te kobiety .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza