Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

11445
PanM
2 listopada 2020r. o 12:41
Temat jest o przyczynach protestów .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistobrązowa Lantana niezalogowany
2 listopada 2020r. o 12:44
удалите,пожалуйста! .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 listopada 2020r. o 12:47
~~Tabaczkowa Sałata napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Kanarkowa Aksamitka napisał(a):

Na pewno nie w moskiewskich szkołach jak większość generałów z tamtych lat... Jak nie wiesz bo np za młody jesteś, to głosu nie zabieraj.


to poszukaj sobie info jaki temat wybrał sobie mckwacz na pisanie pracy (chyba ) doktorskiej...
marksizm?...leninizm?

''wychowała '' go ta komuna ...
''ustawiła '' życiowo ...leń śnierdzący... ile to lat uczciwie przepracował?...gdzie?

nawet kiedy ponoć Polska była zagrożona ten ''bojownik'' spał do południa...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
2 listopada 2020r. o 12:52
~~Kanarkowa Aksamitka napisał(a): Ci w stanie spoczynku to gdzie się szkolili? Ty to powinieneś dobrze wiedzieć. Pokuta tego samego światopoglądu. Polska jeszcze długo będzie cierpieć zanim się oczyści.


Zaś się wylogowałeś i ujadasz zza węgła.Idzie cię łatwo poznać bo przeszkadza ci pisać błona między palcami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 listopada 2020r. o 12:54
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Aksamitka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 13:14
ramaj napisał(a):
~~Kanarkowa Aksamitka napisał(a): Ci w stanie spoczynku to gdzie się szkolili? Ty to powinieneś dobrze wiedzieć. Pokuta tego samego światopoglądu. Polska jeszcze długo będzie cierpieć zanim się oczyści.


Zaś się wylogowałeś i ujadasz zza węgła.Idzie cię łatwo poznać bo przeszkadza ci pisać błona między palcami.


Oceniasz innych własną miarą manipulancie? Wiesz co to jest ekoizm? NA pewno nie. Wygogluj sobie. Nie mam potrzeby cielebrować, jak niektórzy co n a siłe próbują tu zaistnieć. Szkoda tylko że głupotą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2020r. o 13:36
Panie M - Przemku wczoraj miałem gości , dziś przeglądam wpisy .
Nie będę szukał co Ty mi odpowiedziałeś ujmę w skrócie , piszę farmazony , dyskusja na tym poziomie mnie nie interesuje .
Odpowiadam zgodnie z moją wiedzą , w temacie aborcji powtórzę - nie jestem kompetentny .
O Caritasie do Janusza :

M21W2 napisał(a): Wrzuciłem prowokacyjnie , wiedziałem że jak nie Przemek to Ty zaczniecie mnie pouczać .

Dołożę jeszcze :

Caritas Polska współpracuje z redakcją programu TVP „Sprawa dla reportera” realizując zbiórki środków na rzecz bohaterów programu potrzebujących wsparcia. Obecnie w ramach programu Caritas Polska w partnerstwie z Caritas diecezjalnymi prowadzi 112 spraw,
Nie pomyliłem się .

Tan nazwałem Ciebie hipokrytom , jak Ty nawiązujesz do mojej przeszłości nie mam o to żadnej pretensji , jak ja nawiązałem do Twojej - Palikot - nie spodobało się Tobie .
Boże bardziej pasowałoby - Kali ukraść krowę .......

PanM napisał(a):
Pozostaje im tylko żebranie o ratunek w fundacjach .

To było przyczynkiem do dyskusji o fundacjach .




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
2 listopada 2020r. o 13:37
~~Kanarkowa Aksamitka napisał(a):
ramaj napisał(a):
~~Kanarkowa Aksamitka napisał(a): Ci w stanie spoczynku to gdzie się szkolili? Ty to powinieneś dobrze wiedzieć. Pokuta tego samego światopoglądu. Polska jeszcze długo będzie cierpieć zanim się oczyści.


Zaś się wylogowałeś i ujadasz zza węgła.Idzie cię łatwo poznać bo przeszkadza ci pisać błona między palcami.


Oceniasz innych własną miarą manipulancie? Wiesz co to jest ekoizm? NA pewno nie. Wygogluj sobie. Nie mam potrzeby cielebrować, jak niektórzy co n a siłe próbują tu zaistnieć. Szkoda tylko że głupotą.

Powiedz teraz coś o kimś bo ciągle mówisz o sobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza