Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

11445
PanM
2 listopada 2020r. o 10:58
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): Oto prawdziwe przyczyny protestów.
Wszystkie rządy zostawiały i pozostawiają ludzi dotkniętych chorobami bez pomocy.
Pozostaje im tylko żebranie o ratunek w fundacjach
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/chlopiec-ktory-wystarczajaco-duzo-wycierpial-to-ostatnie-dni-aby-uratowac-go-przed/hs93mqj,79cfc278


Rządy pozostawiają . Owsiak zbiera raz do roku z wielką pompą , Kościół który tak atakujesz służ w miarę możliwości cały czas .

Caritas, Caritas Internationalis – katolicka organizacja charytatywna działająca na całym świecie, w tym również w Polsce. Nadzór nad polskim oddziałem pełni Konferencja Episkopatu Polski.


Lucjan , dopiero teraz natknąłem sięna ten wpis. Gdzieś w międzyczasie nazwałeś mnie hipokrytą.
Skoro jak piszesz episkopat tak troszczy się o los chorych dlaczego w sieci są tysiące błagań o ratunek , pomoc , finanse ?
Ile razy mam Ci pisać -- CHODZI O TRWAŁE SYSTEMOWE / oparte n ustawie sejmowej/ ZAŁATWIENIE PROBLEMU ABY LUDZIE CZULI SIĘ BEZPIECZNI i nie musieli obawiać SKUTKÓW USTAWY ANTYABORCYJNEJ.
P.S
Powiedz mi co w Tobie siedzi że ja pisałem Ci to 7 razy , dwa razy rozmawialiśmy osobiście a Ty wyskakujesz z episkopatem i caritasem. Gdy zapytałem Cię co o tym sądzisz odpisałeś że nie znasz się na ustawach a ja jestem hipokrytą.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Aksamitka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 10:59
ramaj napisał(a):


gen. w st. spocz.


Po co wklejasz komuchu tych komunistycznych generałów? Opinia tych bolszewickich sługusów nie mają znaczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Choina niezalogowany
2 listopada 2020r. o 11:11
M21W2 napisał(a):

Kościół który tak atakujesz służ w miarę możliwości cały czas .

Caritas, Caritas Internationalis – katolicka organizacja charytatywna działająca na całym świecie, w tym również w Polsce. Nadzór nad polskim oddziałem pełni Konferencja Episkopatu Polski.


Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 listopada 2020r. o 11:11
~~Kanarkowa Aksamitka napisał(a):
ramaj napisał(a):


gen. w st. spocz.


Po co wklejasz komuchu tych komunistycznych generałów? Opinia tych bolszewickich sługusów nie mają znaczenia.


Komuny nie ma w Polsce od 30 lat a bolszewii od 40. Kiedy urodzili się twoi rodzice ?
Też nazywasz ich bolszewią ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Aksamitka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 11:16
Ci w stanie spoczynku to gdzie się szkolili? Ty to powinieneś dobrze wiedzieć. Pokuta tego samego światopoglądu. Polska jeszcze długo będzie cierpieć zanim się oczyści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 listopada 2020r. o 11:31
PanM napisał(a):
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): Oto prawdziwe przyczyny protestów.
Wszystkie rządy zostawiały i pozostawiają ludzi dotkniętych chorobami bez pomocy.
Pozostaje im tylko żebranie o ratunek w fundacjach
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/chlopiec-ktory-wystarczajaco-duzo-wycierpial-to-ostatnie-dni-aby-uratowac-go-przed/hs93mqj,79cfc278


Rządy pozostawiają . Owsiak zbiera raz do roku z wielką pompą , Kościół który tak atakujesz służ w miarę możliwości cały czas .

Caritas, Caritas Internationalis – katolicka organizacja charytatywna działająca na całym świecie, w tym również w Polsce. Nadzór nad polskim oddziałem pełni Konferencja Episkopatu Polski.


Lucjan , dopiero teraz natknąłem sięna ten wpis. Gdzieś w międzyczasie nazwałeś mnie hipokrytą.
Skoro jak piszesz episkopat tak troszczy się o los chorych dlaczego w sieci są tysiące błagań o ratunek , pomoc , finanse ?
Ile razy mam Ci pisać -- CHODZI O TRWAŁE SYSTEMOWE / oparte n ustawie sejmowej/ ZAŁATWIENIE PROBLEMU ABY LUDZIE CZULI SIĘ BEZPIECZNI i nie musieli obawiać SKUTKÓW USTAWY ANTYABORCYJNEJ.
P.S
Powiedz mi co w Tobie siedzi że ja pisałem Ci to 7 razy , dwa razy rozmawialiśmy osobiście a Ty wyskakujesz z episkopatem i caritasem. Gdy zapytałem Cię co o tym sądzisz odpisałeś że nie znasz się na ustawach a ja jestem hipokrytą.


Lucjanie

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
2 listopada 2020r. o 11:48
~~Kanarkowa Aksamitka napisał(a): Ci w stanie spoczynku to gdzie się szkolili? Ty to powinieneś dobrze wiedzieć. Pokuta tego samego światopoglądu. Polska jeszcze długo będzie cierpieć zanim się oczyści.

A gdzie się szkolił Jarek Kaczyński , ,,PIES Kamiński , KOMUCH Piotrowicz ,w Amerykańskim koledżu .????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Sałata niezalogowany
2 listopada 2020r. o 12:18
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Kanarkowa Aksamitka napisał(a): Ci w stanie spoczynku to gdzie się szkolili? Ty to powinieneś dobrze wiedzieć. Pokuta tego samego światopoglądu. Polska jeszcze długo będzie cierpieć zanim się oczyści.

A gdzie się szkolił Jarek Kaczyński , ,,PIES Kamiński , KOMUCH Piotrowicz ,w Amerykańskim koledżu .????


Na pewno nie w moskiewskich szkołach jak większość generałów z tamtych lat... Jak nie wiesz bo np za młody jesteś, to głosu nie zabieraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza