Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~Ruda Kalmia niezalogowany
13 stycznia 2021r. o 17:06
Wzruszyłem się historią rodziny pisowców Jadzi Emilewicz, opowieścią o osiągnięciach narciarskich synów, o cioci, która nikomu nie wynajmuje pokoi...
Jendak najbardziej ujęła mnie deklaracja Jadzi, że ona wszystkie niezgodne z konstytucją obostrzenia popiera... ale nie przestrzega !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ruda Kalmia niezalogowany
13 stycznia 2021r. o 17:08
A tak naprawdę to Wstyd i hańba. "Władza" nawet nie kryje się z swoją hipokryzją. Jak to było? "Wszyscy równi wobec prawa".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 stycznia 2021r. o 17:41
M21W2 napisał(a): Skąd Horus bierze informacje o aferze FOOZ , jest nią książka Jakuba Kopcia pod tytułem - Po Drugiej Stronie Lustracji dostępna za grosze na allegro .
Nieprawdą jest że Kaczyńscy nie wytoczyli procesu autorowi pomówień .



kolejna porcja bzdur manipulanta m21

ani jedno słowo w moim poście nie było z jakiejś książki...
wszystko to mój osobisty komentarz do tamtej sprawy podparty faktami a nie kolejną porcją propagandy jak tu zrobił wspomniany już m21

co widać w tym jak skupił się na ''ludziach z komunistycznego układu'' a nie na ludziach którzy do dzisiaj są nadal w pisie...

i nadal okradają państwo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
13 stycznia 2021r. o 18:10

Piszesz o Przywieczerskim i wyroku na nim , kim on był nie jednym z tych działaczy z przed 1989 .

" Jego ojciec Edmund był pracownikiem Ministerstwa Handlu Zagranicznego. Dariusz Przywieczerski ukończył szkołę podstawową w Falenicy. Po maturze wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, do której należał do 1989 r. Ukończył Szkołę Główną Planowania i Statystyki (SGPiS) w Warszawie . Po studiach pracował w Centrali Handlu Zagranicznego Paged, gdzie został zastępcą dyrektora. Od 1974 pracował w Komitecie Centralnym PZPR, w 1976 był inspektorem Wydziału Organizacyjnego . W 1980 został radcą handlowym ambasady PRL w Nairobi. Zarabiał pieniądze na dostawach kawy i herbaty do sąsiedniej Ugandy. "

To są fakty o których napisałem .




Dopisane 13.01.2021r. o godz. 18:10:


P.S . " Dariusz Przywieczerski zatrzymany. „Mózg operacji FOZZ” .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółta Rozplenica niezalogowany
13 stycznia 2021r. o 18:13
M21W2 napisał(a):
Piszesz o Przywieczerskim i wyroku na nim , kim on był nie jednym z tych działaczy z przed 1989 .

" Jego ojciec Edmund był pracownikiem Ministerstwa Handlu Zagranicznego. Dariusz Przywieczerski ukończył szkołę podstawową w Falenicy. Po maturze wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, do której należał do 1989 r. Ukończył Szkołę Główną Planowania i Statystyki (SGPiS) w Warszawie . Po studiach pracował w Centrali Handlu Zagranicznego Paged, gdzie został zastępcą dyrektora. Od 1974 pracował w Komitecie Centralnym PZPR, w 1976 był inspektorem Wydziału Organizacyjnego . W 1980 został radcą handlowym ambasady PRL w Nairobi. Zarabiał pieniądze na dostawach kawy i herbaty do sąsiedniej Ugandy. "




To są fakty o których napisałem .



Dopisane 13.01.2021r. o godz. 18:10:
P.S . " Dariusz Przywieczerski zatrzymany. „Mózg operacji FOZZ” .

Lucek ty taki mądry ,czy piszesz ze ściągawek jak uczniak w podstawówce ?




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 stycznia 2021r. o 19:03
zaraz ci napisze że książka nic o tym nie wspomina i to fejk...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
13 stycznia 2021r. o 19:07
Horus napisał(a): zaraz ci napisze że książka nic o tym nie wspomina i to fejk...hahaha



Kwiatkom na zaczepki nie odpowiadam , mam od tego Ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 stycznia 2021r. o 19:13
Horus napisał(a): zaraz ci napisze że książka nic o tym nie wspomina i to fejk...hahaha


dorzucę jeszcze to by miał o czym myśleć ...
co w tamtych czasach o samej PC mówił sam Dorn? jakie były jego poglądy kim się staje samo PC z samym mkkwaczem na czele ?

dlaczego jak sam Dorn pisał tzw. idea dekomunizacji nie jest przeprowadzona uczciwie i omija pewną grupę osób...

no i co?

jaka to grupa osób?
może m21 ich odważy się wymienić?

przypomnę Dorn był nazywany ''trzecim bliźniakiem'' a więc chyba był blisko klanu mkkwacza...

to też fejk? :]


spokojnie ...dojdziemy i do papcia ''glapcia'' i samej Srebrnej ...

no bo już tu ktoś wyjaśnił :) że ''trzynastki '' dla emerytów są z kasiory PC ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza