Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~zdradziecka morda niezalogowany
24 września 2022r. o 13:52
Lucjanie na twoim przykładzie , znakomicie sprawdza się powiedzenie , STARY A GŁUPI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 września 2022r. o 14:25
M21W2 napisał(a): Januszu Horusie , czy dla ciebie zdanie które napisałem a teraz powtórzę dużymi literami jest zbyt trudne abyś zrozumiał .

NIE JEST MOIM ZADANIEM OBRONA PIS-U ANI RZĄDU , ONI SAMI MAJĄ SIĘ BRONIĆ SWOIMI DZIAŁANIAMI , DODAM , NA RZECZ POLSKI I POLAKÓW , OCENIĄ ICH W ODPOWIEDNIM CZASIE WYBORCY .

Teraz skomlisz że parokrotnie nazwałem ciebie szczekającym kundlem , zrobię to zawsze kiedy będziesz pisał kłamstwa na mój temat , kłamstwa i urojenia powstałe w twojej głowie .
Parówą zostałeś nazwany przez kogoś innego , odpiszę w twoim stylu , to nie ja powiedziałem , ja tylko powtórzyłem .

Moje ostre wypowiedzi co do ciebie przynoszą efekt , wycieczki osobiste i plotki ( obszczekiwanie ) mnie w twoich wpisach ostatnimi czasy nie mają miejsca , tak trzymaj a nie będziesz musiał jęczeć jak dostaniesz adekwatną odpowiedź .

Więcej zwróć uwagi na siebie i to co piszesz " chodzący ideale " .

Z moim kolegą związkowcem zgodziłem się w temacie węgla , ty też , po co więc twoje brednie , przypomnę :

O ile dobrze pamiętam powołujesz się na kogoś ze związku Sierpień 80 , on słusznie krytykuje rząd za wypowiedź o zwiększeniu wydobycia węgla w polskich kopalniach , podejrzewam że wie co mówi , zresztą nie tylko on twierdzi że polski węgiel nie będzie dostępny dla wielu gospodarstw domowych a część , powtarzam część importowanego jest bardzo słabej jakości .

Jak widzę masz problemy ze zrozumieniem stąd twoje brednie w stylu - " uważasz że kłamie?...uważasz że kłamca i oszust? "
Wiele razy zadawałem ci pytanie , jak nie PiS to kto i dlaczego , nigdy nie odpowiedziałeś , zrobisz to teraz ? .
Ja nie skrytykuję PiS-u , wiesz dlaczego , mam dobą w przeciwieństwie do ciebie pamięć odnośnie poprzednich rządów nie jestem przez TVN i opozycje totalną " karmiony " nienawiścią do ludzi o innych poglądach .
Nie skrytykuję PiS-u pomimo ich wielu błędnych decyzji , szczególnie w ostatnim czasie , nie chcę aby ponownie premierem został Tusk a wice Czarzasty który twierdzi że już z Tuskiem się dogadali , skąd my to znamy .

Co do bredni o Baltic Pipe , ja pisałem o wykorzystaniu rurociągu w 30% , ty w swoim stylu kłamiesz że pisałem o 50% , na dzień dzisiejszy jest podpisany kontrakt , będzie w pierwszej fazie przepustowość 25% , tak że " twoje myszy które tam wpuściłeś " marnie skończą .
Nadal są prowadzone negocjacje a właściwiej , dopracowanie ustaleń co do zwiększenia przesyłu znacznie większej ilości gazu w przyszłym i kolejnych latach .

W TVN ci tego nie powiedzą .


ty zdajesz sobie sprawę że i tu łżesz jak najęty? wszystko co napisałeś mogę wypunktować punkt po punkcie tylko czy to przyniesie jakikolwiek efekt przy takim oszołomstwie jakie prezentujesz?
nie prowokuj mnie typie bym ci nie przytoczył twoich własnych wpisów gdzie to ty a nie ktoś inny mnie tu obrażał ...
to ty ''szczekający kundlu'' ;D wraz z bratem sfolgowaliście z obrażaniem kiedy właśnie wam napisałem że i ja mam na was ''kinder niespodzianki'' które pokażę w tej KANCELARII ;D
ten zrozumiał i przyświrował ''samarytanina'' bo wie że jego ''słupki wierzytelności '' poszły w pisDU...;D

''NIE JEST MOIM ZADANIEM OBRONA PIS-U ANI RZĄDU , ONI SAMI MAJĄ SIĘ BRONIĆ SWOIMI DZIAŁANIAMI , DODAM , NA RZECZ POLSKI I POLAKÓW , OCENIĄ ICH W ODPOWIEDNIM CZASIE WYBORCY .''
przecież ty ich bronisz...gdzie jakaś krytyka ich oszustw i kłamstw?
a ty?...napisz czy wierzysz w ich wygraną? ...tak procentowo ...na ile to oceniasz?

odpiszesz a ja prześlę ci kolejną odpowiedź co do reszty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliski niezalogowany
24 września 2022r. o 14:43
panie falco,tak z czystej ciekawości,ilu rosjan pan przyjmie pod swój dach, uciekinierów przed mobilizacją ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szymon niezalogowany
24 września 2022r. o 14:43
Ja pamiętam że wszystkie Kotłownie na węgiel i elektrownie........ma się rozumieć ........... natychmiast.......ale to natychmiast...... czyli że jeszcze póki jest w miarę ciepło........należy natychmiast zamknąć, zakopać tudzież zlikwidować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 września 2022r. o 15:54
~~Śliski napisał(a): panie falco,tak z czystej ciekawości,ilu rosjan pan przyjmie pod swój dach, uciekinierów przed mobilizacją ??

nie przyjmowałem ''ukrów'' nie będę też przyjmował ''ruskich''
a tak ciekawości panie ''śliski''
ilu ''ukrów'' pan przyjął?
zapewne przeczytam że kilku ....może nawet kilkunastu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2022r. o 15:56
Januszku dziecko drogie , napisałem że byłeś dla mnie szczekającym kundlem , zacznij pisać w swoim starym stylu , stylu kłamcy oszczercy i manipulanta w sprawach osobistych zrobię to ponownie .

Czy PiS wygra wybory , tak wygra ale nie będzie miał większości w Sejmie , a więc nie będzie w stanie stworzyć rządu , jednym słowem - będzie wesoło będzie się działo , rząd od skrajnej lewicy po liberałów , Czarzasty zaciera ręce , może i twoja Szmajdzińska na coś się załapie .


Dopisane 24.09.2022r. o godz. 15:56:

~~zdradziecka morda napisał(a): Lucjanie na twoim przykładzie , znakomicie sprawdza się powiedzenie , STARY A GŁUPI.


Jak określić twój wpis , dał głos , pasuje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 września 2022r. o 16:10
stary capie...;D
przestań tu pierdzielić ''dziecko drogie'' bo takich szukaj u siebie ...
''mentor'' się znalazł ....;D
''stary a głupi'' ;D

tak ten twój piSSwygra wybory jak ''baltik pipa'' będzie wypełniona gazem...;D

mam jeszcze za dużo do zrobienia bym się wdawał teraz z tobą w jakieś pisanie ...bo przecież nie dyskusję forumowy cienki ''gebelsiku'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2022r. o 16:52
Horus napisał(a): stary capie...;D
przestań tu pierdzielić ''dziecko drogie'' bo takich szukaj u siebie ...
''mentor'' się znalazł ....;D
''stary a głupi'' ;D

tak ten twój piSSwygra wybory jak ''baltik pipa'' będzie wypełniona gazem...;D

mam jeszcze za dużo do zrobienia bym się wdawał teraz z tobą w jakieś pisanie ...bo przecież nie dyskusję forumowy cienki ''gebelsiku'' ;D



No i " kundel " nie wytrzymał , zaszczekał .

Polecam walerianę .



Dopisane 24.09.2022r. o godz. 16:52:

Horus - stan umysłu pisał :

Nie wybudują ogrodzenia z Białorusią - jest ogrodzenie .
Nie będzie przekopu mierzei , jest przekop .
Nie będzie tunelu pod Świną , jest tunel na ukończeniu .
Teraz o Baltik jestem spokojny , jak Horus pisze , gaz nie popłynie , to znak że popłynie .
Jednego moim zdaniem nie będzie , Portu lotniczego , trzynastki i czternastki , ograniczone 500 + w zamian od nowej władzy , aborcja na życzenie , małżeństwa jednopłciowe .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.