Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

211
skorn
24 września 2022r. o 17:09
Zamiast wdawać się z parówą w dyskusje niech pan pisze, że nie czuje się pan oszukany. Od razu japa mu się zamknie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2022r. o 18:21
skorn napisał(a): Zamiast wdawać się z parówą w dyskusje niech pan pisze, że nie czuje się pan oszukany. Od razu japa mu się zamknie.



Panie Skorn , moim zdaniem nie ma nic złego w dyskusji z nim na argumenty , Pan uznaje zasadę że nie ma sensu wybór - z dwojga złego , ja wybieram lepsze zło , nie zawiedli mnie w tym sensie że zawsze byłem i jestem zwolennikiem Rządu prowadzącego politykę pro- rodzinną , pro-społeczną , są też porażki w kontaktach z eurokratami , tak że nie mogę jednoznacznie napisać że mnie całkowicie nie zawiedli .

Należę do ludzi którzy nie nadstawiają drugiego policzka , ostrzegam jego od dawna , zawsze otrzyma adekwatną odpowiedź , perfidne kłamstwa będę dementował choć zdaję sobie sprawę że jest to walka z wiatrakami .

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Ostrokrzew niezalogowany
24 września 2022r. o 18:52
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: skorn napisał(a): Zamiast wdawać się z parówą w dyskusje niech pan pisze, że nie czuje się pan oszukany. Od razu japa mu się zamknie.



Panie Skorn , moim zdaniem nie ma nic złego w dyskusji z nim na argumenty , Pan uznaje zasadę że nie ma sensu wybór - z dwojga złego , ja wybieram lepsze zło , nie zawiedli mnie w tym sensie że zawsze byłem i jestem zwolennikiem Rządu prowadzącego politykę pro- rodzinną , pro-społeczną , są też porażki w kontaktach z eurokratami , tak że nie mogę jednoznacznie napisać że mnie całkowicie nie zawiedli .

Należę do ludzi którzy nie nadstawiają drugiego policzka , ostrzegam jego od dawna , zawsze otrzyma adekwatną odpowiedź , perfidne kłamstwa będę dementował choć zdaję sobie sprawę że jest to walka z wiatrakami .

Pozdrawiam

Panie Lucjanie, ten rząd, podobnie jak poprzedni, nie dba o interesy Polski, a posłusznie realizuje polecenia międzynarodowych koncernów.
A co do polityki niby prorodzinnej, to widzimy jej efekty. W wyniku powszechnego rozdawnictwa pieniędzy rząd nakręca inflację przez co uderza właśnie w rodziny, szczególnie wielodzietne. Pozbawia Polaków oszczędności. Jak miał Pan odłożone 100 tys. zł w styczniu tego roku to na koniec będzie Pan miał nie więcej niż 80 tys. zł. 20 tys. zabrał Panu socjalistyczny rząd w podatku inflacyjnym.
I proszę nie pisać, że inflacja to Putin, bo inflacja została nakręcona przed 24 lutego. Teraz mamy dodatkowy czynnik związany z tą wojną inflacji sprzyjający.
Nie wiem czy jako socjalista będzie Pan czytał katolicki "Nasz Dziennik", a tam ostatnio sporo ciekawych artykułów o głupocie tego rządu, za którą zapłacimy wszyscy. Wiem, wiem - PO jeszcze gorsza. Ale niech Pan zobaczy a propos polityki "prorodzinnej" PiSu, jak głosują w ONZ czy Unii Europejskiej - na przykład ostatnio https://www.rp.pl/polityka/art37008361-zamieszanie-wokol-glosowania-w-onz-polska-popiera-aborcje
PiS kłamał mówiąc, że wypowie antyrodzinną konwencję stambulska - Kaczyński w 2015 roku zapowiadał, że zrobią to od razu po przejęciu władzy. Kłamał tak samo, jak w innych sprawach.
PiS to oszuści - socjaliści często głosujący tak samo jak nowi komuniści, a każą się nazywać prawicą. Od kiedy to socjaliści należą do prawicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
24 września 2022r. o 19:10
Zamiast wdawać się z parówą w dyskusje niech pan pisze, że nie czuje się pan oszukany. Od razu japa mu się zamknie.

D,D,D??
Któż to tak sobie pozwala pisać ???
ignoruje twoje wpisy nasycone codziennym jadem ,
więc ciesz się z takiego zakończenia chłopcze ,
próbowałeś niegodziwie zarzucić fejk z mojej
strony , przekazałem ci dane Kancelarii z możliwością
zasięgnięcia informacji czy rzeczywiście kontaktowałem się by zasięgnąć jak wygląda
to w świetle prawa . Mam zasadę od „inteligentnej”
osoby wymagam przeprosin , od ciebie tego nie oczekuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2022r. o 19:40
~~Turkusowy Ostrokrzew , ma Pan prawo do własnej oceny , są punkty z którymi się zgadzam , całkowicie nie zgadzam się że zasiłki socjalne napędzają inflację , proszę sprawdzić jak wysokie były i są zasiłki socjalne w krajach wysoko rozwiniętych .
O jakich poleceniach koncernów Pan pisze , mamy polecenia , polecenia z Brukseli , pakiet klimatyczny , zamykanie kopalń .
Jakby Pan napisał że inflacje napędziły pieniądze ok . 2,5 mld .zł bez pokrycia celem ratowania miejsc pracy w zamkniętych przedsiębiorstwach w okresie pandemii przyznałbym Panu rację , zapomniał Pan o opłacie za emisję CO2 , pierwotnie 7 Euro , obecnie ok .100 za metr sześcienny , czy to Pańskim zdaniem nie jest przyczyną wzrostu cen energii co za sobą niesie wzrost wszystkich artykułów tak spożywczych jak i przemysłowych .
Uzależnienie większości krajów Europy od nośników energii z Rosji i wojna w Ukrainie dopełniły dzieła niszczenia gospodarek europejskich a tym samym popyt przewyższa podaż , mamy to co mamy .
Pisze Pan tylko o Polsce , moim zdaniem jest to nieuzasadnione w czasie kryzysu globalnego , kryzysu na który jesteśmy skazani na kilka lat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowa Golteria niezalogowany
24 września 2022r. o 19:50
M21W2 napisał(a): ~~Turkusowy Ostrokrzew , ma Pan prawo do własnej oceny , są punkty z którymi się zgadzam , całkowicie nie zgadzam się że zasiłki socjalne napędzają inflację , proszę sprawdzić jak wysokie były i są zasiłki socjalne w krajach wysoko rozwiniętych .
O jakich poleceniach koncernów Pan pisze , mamy polecenia , polecenia z Brukseli , pakiet klimatyczny , zamykanie kopalń .
Jakby Pan napisał że inflacje napędziły pieniądze ok . 2,5 mld .zł bez pokrycia celem ratowania miejsc pracy w zamkniętych przedsiębiorstwach w okresie pandemii przyznałbym Panu rację , zapomniał Pan o opłacie za emisję CO2 , pierwotnie 7 Euro , obecnie ok .100 za metr sześcienny , czy to Pańskim zdaniem nie jest przyczyną wzrostu cen energii co za sobą niesie wzrost wszystkich artykułów tak spożywczych jak i przemysłowych .
Uzależnienie większości krajów Europy od nośników energii z Rosji i wojna w Ukrainie dopełniły dzieła niszczenia gospodarek europejskich a tym samym popyt przewyższa podaż , mamy to co mamy .
Pisze Pan tylko o Polsce , moim zdaniem jest to nieuzasadnione w czasie kryzysu globalnego , kryzysu na który jesteśmy skazani na kilka lat .

Pisowiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2022r. o 19:52
P.S . 500+ w roku 2016 i następnych miało dużo większą wartość niż obecnie , jakoś nie spowodowało inflacji , obecnie w stosunku do tamtych lat jest to może mniej niż 300+ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 września 2022r. o 19:53
~~Seledynowy Len napisał(a):
Ktoś napisał: skorn napisał(a): Zamiast wdawać się z parówą w dyskusje niech pan pisze, że nie czuje się pan oszukany. Od razu japa mu się zamknie.


Niepokalanie poczęty się odezwał ,yebaka zdradzony o świcie .


o tym dupek milczy...;D
kiedyś nawet jego przyjaciel z sąsiedztwa pojechał mu po rajtach w związku z tym jak to traktował swoją bliską mu dziewczynę i jak ta w końcu pokazała mu ''fucka'' ;D
oj pamiętam a nawey mam ten wpis w moim ipeenku jak to pzd mu pojechał i ostrzegł że go odwiedzi i ''obiję ci ryj'' ;D
tak magister...prawdy nie oszukasz ...
a to że teraz wysilasz się niczym Juruś pokazuje jaki jesteś bezradny...
zreszta jak to było?

''damskie się nie liczą '' ;D ;D ;D


Dopisane 24.09.2022r. o godz. 19:53:

~~Seledynowy Len napisał(a):
Ktoś napisał: skorn napisał(a): Zamiast wdawać się z parówą w dyskusje niech pan pisze, że nie czuje się pan oszukany. Od razu japa mu się zamknie.


Niepokalanie poczęty się odezwał ,yebaka zdradzony o świcie .


o tym dupek milczy...;D
kiedyś nawet jego przyjaciel z sąsiedztwa pojechał mu po rajtach w związku z tym jak to traktował swoją bliską mu dziewczynę i jak ta w końcu pokazała mu ''fucka'' ;D
oj pamiętam a nawey mam ten wpis w moim ipeenku jak to pzd mu pojechał i ostrzegł że go odwiedzi i ''obiję ci ryj'' ;D
tak magister...prawdy nie oszukasz ...
a to że teraz wysilasz się niczym Juruś pokazuje jaki jesteś bezradny...
zreszta jak to było?

''damskie się nie liczą '' ;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza