Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

14240
M21W2
17 października 2022r. o 19:46
~~Niebieska ostrogłówka napisał(a): Co ty buraku zrobiłbyś bez wikipedii ? Ty uważasz że każdy jest tak durny jak ty?



Nie , nie myślę tak , ośle czy ty znasz tylko jeden portal , myślę że są durniejsi ode mnie , ty jesteś w tym ekskluzywnym gronie .

Kolejny przykład ,nie ma zalogowanego Horusa , jest wysyp TROLLI i HEJTERÓW .

Urban w latach osiemdziesiątych nie pisał pod własnym nazwiskiem , pisał pod wieloma pseudonimami , coś mi to brzydko pachnie , truchłem Urbana .



Dopisane 17.10.2022r. o godz. 19:46:

~~Indygowy Judaszowiec napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Dario , ośle , foliarze przywidzieli , jakby przewidzieli mnie już by nie było .Dopisane 17.10.2022r. o godz. 18:38:Wyrażenie przywidzieć się posiada 24 synonimy w słowniku synonimów. Synonimy słowa przywidzieć się: wydawać się, zwidzieć się, przyśnić się, uroić się,

Lucjan, brniesz zamiast się przyznać do błędu. I to zarówno w sprawie covid, gdzie coraz jaśniej widać jak bardzo się myliłeś. Brniesz też ze słowem przywidzieć. Foliarzom mogło się przywidzieć, ale nie mogli przywidzieć.

A poza tym mogę ci jako foliarz powiedzieć, że ani nam się przywidziało, ani nie przewidywaliśmy. Nie było czego przewidywać, bowiem wszystko było oczywiste. To, co teraz pisze NIK, co mówi Gates (po zarobieniu miliardów), co mówi przedstawiciel Pfizera podczas zeznań przed Komisją Europejską dla każdego myślącego było oczywiste od samego początku. Ściema i plan zmierzający do skrojenia wielkiej kasy oraz przygotowania Wielkiego Resetu.
Oj Lucjan, słabo teraz wyglądasz. A jakbyś poczytał co pisałeś rok czy półtora temu, to po prostu boki zrywać.
I nie pisz o innych "ośle", bo starszemu człowiekowi nie wypada.


Dzięki za twój wywód , nic mnie nie przekona do teorii spiskowych , śmieszą mnie .
Jak uważasz że do starego człowieka można pisać , baranie , buraku przez młodych na nic twój wysiłek w pouczaniu mnie , cały czas powtarzam , każdemu odpowiadam adekwatnie do jego wpisu .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bezpartyjnyzpisem niezalogowany
17 października 2022r. o 19:51
"...oferty sprzedaży prądu składane przez firmy państwowe samorządom, które też są częścią państwa, z marżami na poziomie 80 proc.?!

W których to ofertach koszty wyprodukowania energii wynosiły 9 proc.!"

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dario niezalogowany
17 października 2022r. o 20:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): https://www.bibula.com/kleksy/?p=462



Dla Ciebie i tobie podobnych każda informacja o nagłym zgonie jest okazją do snucia teorii spiskowych , stąpałem i stąpam twardo po ziemi , nie bujam w obłokach jak TY .

Możesz mi coś napisać o portalu na który się powołujesz .



W tych starych adidasach twardo stąpasz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2022r. o 20:22
~~Dario napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): https://www.bibula.com/kleksy/?p=462



Dla Ciebie i tobie podobnych każda informacja o nagłym zgonie jest okazją do snucia teorii spiskowych , stąpałem i stąpam twardo po ziemi , nie bujam w obłokach jak TY .

Możesz mi coś napisać o portalu na który się powołujesz .



W tych starych adidasach twardo stąpasz .



Adidasy bez podeszwy , mam twardą skórą czytając idiotyzmy , pożytecznych ID , jotów .



Dopisane 17.10.2022r. o godz. 20:22:

qwax_ napisał(a): bitchute


bitchute , i wszystko jasne .

Jak zapomniałeś to przypominam :

" BitChute – brytyjska witryna internetowa umożliwiająca udostępnianie treści wideo, należąca do Bit Chute Limited. Witryna została uruchomiona w styczniu 2017. Jej twórcą jest Ray Vahey. Środowisko serwisu zostało opisane w mediach jako skupiające przedstawicieli skrajnej prawicy i propagatorów teorii spiskowych. "

Masz coś nowego ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 października 2022r. o 20:33
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieska ostrogłówka napisał(a): Co ty buraku zrobiłbyś bez wikipedii ? Ty uważasz że każdy jest tak durny jak ty?


Kolejny przykład ,nie ma zalogowanego Horusa , jest wysyp TROLLI i HEJTERÓW .

Dzięki za twój wywód , nic mnie nie przekona do teorii spiskowych , śmieszą mnie .
Jak uważasz że do starego człowieka można pisać , baranie , buraku przez młodych na nic twój wysiłek w pouczaniu mnie , cały czas powtarzam , każdemu odpowiadam adekwatnie do jego wpisu .


znowu czepiasz się Horusa kmiocie ...znowu wszędzie wspominasz Horusa...
ty jesteś jak ta łajza Kowalski co to dwóch zdań nie jest w stanie sklecić by nie wspomnieć Tuska...;D

dobrze ci tu napisano chamie...
jako starsza osoba powinieneś dawać przykłady pozytywnych zachowań i słownictwa ale ze jesteś chamem i nieukiem zbierasz owoce tego co zasiałeś i siejesz dalej ...

razi cię że piszą do ciebie ''baranie '' czy ''buraku''?
a twoje ''ciocie '' co oznaczają?...wyjaśnisz łajzo czy uchylisz się od odpowiedzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Judaszowiec niezalogowany
17 października 2022r. o 21:37
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieska ostrogłówka napisał(a): Co ty buraku zrobiłbyś bez wikipedii ? Ty uważasz że każdy jest tak durny jak ty?



Nie , nie myślę tak , ośle czy ty znasz tylko jeden portal , myślę że są durniejsi ode mnie , ty jesteś w tym ekskluzywnym gronie .

Kolejny przykład ,nie ma zalogowanego Horusa , jest wysyp TROLLI i HEJTERÓW .

Urban w latach osiemdziesiątych nie pisał pod własnym nazwiskiem , pisał pod wieloma pseudonimami , coś mi to brzydko pachnie , truchłem Urbana .
Dopisane 17.10.2022r. o godz. 19:46:
Ktoś napisał: ~~Indygowy Judaszowiec napisał(a): Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Dario , ośle , foliarze przywidzieli , jakby przewidzieli mnie już by nie było .Dopisane 17.10.2022r. o godz. 18:38:Wyrażenie przywidzieć się posiada 24 synonimy w słowniku synonimów. Synonimy słowa przywidzieć się: wydawać się, zwidzieć się, przyśnić się, uroić się,
Lucjan, brniesz zamiast się przyznać do błędu. I to zarówno w sprawie covid, gdzie coraz jaśniej widać jak bardzo się myliłeś. Brniesz też ze słowem przywidzieć. Foliarzom mogło się przywidzieć, ale nie mogli przywidzieć.

A poza tym mogę ci jako foliarz powiedzieć, że ani nam się przywidziało, ani nie przewidywaliśmy. Nie było czego przewidywać, bowiem wszystko było oczywiste. To, co teraz pisze NIK, co mówi Gates (po zarobieniu miliardów), co mówi przedstawiciel Pfizera podczas zeznań przed Komisją Europejską dla każdego myślącego było oczywiste od samego początku. Ściema i plan zmierzający do skrojenia wielkiej kasy oraz przygotowania Wielkiego Resetu.
Oj Lucjan, słabo teraz wyglądasz. A jakbyś poczytał co pisałeś rok czy półtora temu, to po prostu boki zrywać.
I nie pisz o innych "ośle", bo starszemu człowiekowi nie wypada.

Dzięki za twój wywód , nic mnie nie przekona do teorii spiskowych , śmieszą mnie .
Jak uważasz że do starego człowieka można pisać , baranie , buraku przez młodych na nic twój wysiłek w pouczaniu mnie , cały czas powtarzam , każdemu odpowiadam adekwatnie do jego wpisu .



Czyli drogi Lucjanie uważasz, że raport Najwyższej Izby Kontroli to teoria spiskowa?
I oficjalne wypowiedzi przedstawicieli Pfizera podczas przesłuchań prze Komisją Europejską to też teoria spiskowe?
No toś chłopie zabrnął daleko, że ho ho...
Coś mi się wydaje, że nie bardzo rozumiesz sformułowanie "teoria spiskowa". Pewny jesteś Lucjan, że wiesz o co chodzi? Czy tak może masz po czwartej dawcę, że NIK to ciemne spiskowe siły na czele przebiegłych foliarzy?
Prześpij się, bo chyba zmęczony jesteś :)

Dobrej nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 października 2022r. o 21:47
jego własne ''teorie spiskowe'' są jak jego prezesina...
''de best'' (sic!)
tak jak londyńskie Harrow...;D

czas na ''szkiełko'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sikorski gnida dworska niezalogowany
18 października 2022r. o 3:01
Faryzeusz 3 wybiła myślę o Tobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.